برگزیده های پرشین تولز

وضعیت adsl در اصفهان

سید ایرج

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.اگه یه خورده توجه کنین و نگاه تیزبینانه ای به اطرافمون بندازیم متوجه نگاه انحصارگرایانه و رفتار ارباب گرایانه شرکت شاتل میشویم که هر وقت انتقاد یا شکایتی هم ازشون داشته باشیم با قلدری تمام جواب میده چون خیلی تابلوه که از یه جایی د اره ساپورت میشه و دست ماها هم به هیچ جا بند نیست.چون این شرکت ذاتا مال آقازادهاست و من و شما از طریق قانونی و شکایت کاری نمیتونیم انجام بدیم!!!!من یه طرح خوبی دارم که میتونیم خودمون اجرا کنیم بدون اینکه بخوایم قانون و...برامون انجام بده و احتیاجی بهشون داشته باشیم.کمپین نخریدن شاتل!!!!!به نظرتون جالبه یا نه!!!!شاید تو کمپین خودرو موفقیت امیزنبود چون عامه مردم بودن و.....بگذریم.ولی استفاده کنندگان اینترنت اکثرا یه قشر فهمیده روشنفکر و خاص و جوانند که منافع جمعی را به فردی ترجیح میدن و.ما حتی میتونیم با موفقیت تو این کمپین،به سایر قسمتها نیز تسری اش بدهیم که یه شرکتی مثل شاتل یاد بگیره اگه به من مشتری 10گیگ شارژ داد باید واقعی باشه نه اینکه من بیام با بقیه شرکتها(البته به اونام همچین اعتمادی نیست)حجمش را مقایسه و استفاده کنم و در اخر ببینم 2 گیگ توسط شاتل خورده شده تازه در مقابل یه شرکت دیگه مثل خودش!!!!!بی انصافها از هر گیگی که میفروشن و پولش را میگیرن حداقل %20را خودشون سرقت آبرومندانه میکنن.و در مقابل شکایتت ،آنچه به جایی نمیرسد فریاد مشترک بدبخت میباشد.اگه ما بیایم همگی سرویسهامون را با شاتل کنسل کنیم دیگه از طرف ما نمیتونه ساپورت مالی بشه و مجبوره یا کیفیتش راببره یا ورشکست بشه.به نظرم این تمرین خوبیه برای مسابقات آینده!!!!! پس یادتون باشه کمپین تحریم 20 % شاتل!!!!لطفا به بقیه دوستان هم اطلاع رسانی کنین

rasool1363

Registered User
لایک‌ها
46
سمت خانه اصفهان(مرکز خاتم)چه شرکتی میتونه اینترنت بده؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
تقریبا از هر شرکتی میتونید بخرید.
پیشنهاد من از شرکتی هست که مشتری کمتری داره تا در ساعات شلوغ بتونید راحت استفاده کنید.

kamal2006

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من اینترنت مخابرات طرح زرین دارم و سرعت دانلود با idm حدودا 700 کیلوبایته. ولی چون زیاد دانلود دارم نمی صرفه که از اینترنت مخابرات استفاده کنم. از بین آسیا تک و های وب با سرعت 1 مگ شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ کدوم واسه دانلود کردن مناسب تره؟ در ماه حدود 20 گیگ دانلود می کنم و در محدوده مخابرات شهید قندی ساکن هستم. با تشکر

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
برای این حجم دانلود های وب بهترین گزینه است، با توجه به فشفشه هاش

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

mehrdad1090

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
در سرویس های وب میشه طرح فشفشه و نیترو رو همزمان فعال کرد .مثلا یه ۱۵ گیگ گرفت و سرعت ۱۲ مگ رو هم براش فعال کنیم؟و سوال دیگه اینکه اگر سرویس یکساله بگیرم در طول سال محدودیتی برای فشفشه دارم؟مثلا میتونم بیست بار فشفشه ۱۵ گیگ بخرم در یکسال؟

Last edited:

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اینترنت مخابرات تازگیا یه جوری شده من مصرفم مثل سابقه ولی شارژم زود تموم میشه مطمئن هم هستم کس دیگه ای از این سرویس استفاده نمی کنه. به نظرتون چه ترفندی زدند که اینجوری پول مارو بالا بکشند؟:eek:

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
پیش شماره 580 رو کدوم ISP ها ساپورت میکنن بغیر از مخابرات علیه السلام!!!!؟؟

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
اینترنت مخابرات تازگیا یه جوری شده من مصرفم مثل سابقه ولی شارژم زود تموم میشه مطمئن هم هستم کس دیگه ای از این سرویس استفاده نمی کنه. به نظرتون چه ترفندی زدند که اینجوری پول مارو بالا بکشند؟:eek:
مخابرات دزده دزدددد

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
دوستان شرکتی رو میشناسید که بتونه روی خطوط فیبر نوری هم سرویس بده؟
ممنون

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
سلام دوستان.اگه یه خورده توجه کنین و نگاه تیزبینانه ای به اطرافمون بندازیم متوجه نگاه انحصارگرایانه و رفتار ارباب گرایانه شرکت شاتل میشویم که هر وقت انتقاد یا شکایتی هم ازشون داشته باشیم با قلدری تمام جواب میده چون خیلی تابلوه که از یه جایی د اره ساپورت میشه و دست ماها هم به هیچ جا بند نیست.چون این شرکت ذاتا مال آقازادهاست و من و شما از طریق قانونی و شکایت کاری نمیتونیم انجام بدیم!!!!من یه طرح خوبی دارم که میتونیم خودمون اجرا کنیم بدون اینکه بخوایم قانون و...برامون انجام بده و احتیاجی بهشون داشته باشیم.کمپین نخریدن شاتل!!!!!به نظرتون جالبه یا نه!!!!شاید تو کمپین خودرو موفقیت امیزنبود چون عامه مردم بودن و.....بگذریم.ولی استفاده کنندگان اینترنت اکثرا یه قشر فهمیده روشنفکر و خاص و جوانند که منافع جمعی را به فردی ترجیح میدن و.ما حتی میتونیم با موفقیت تو این کمپین،به سایر قسمتها نیز تسری اش بدهیم که یه شرکتی مثل شاتل یاد بگیره اگه به من مشتری 10گیگ شارژ داد باید واقعی باشه نه اینکه من بیام با بقیه شرکتها(البته به اونام همچین اعتمادی نیست)حجمش را مقایسه و استفاده کنم و در اخر ببینم 2 گیگ توسط شاتل خورده شده تازه در مقابل یه شرکت دیگه مثل خودش!!!!!بی انصافها از هر گیگی که میفروشن و پولش را میگیرن حداقل %20را خودشون سرقت آبرومندانه میکنن.و در مقابل شکایتت ،آنچه به جایی نمیرسد فریاد مشترک بدبخت میباشد.اگه ما بیایم همگی سرویسهامون را با شاتل کنسل کنیم دیگه از طرف ما نمیتونه ساپورت مالی بشه و مجبوره یا کیفیتش راببره یا ورشکست بشه.به نظرم این تمرین خوبیه برای مسابقات آینده!!!!! پس یادتون باشه کمپین تحریم 20 % شاتل!!!!لطفا به بقیه دوستان هم اطلاع رسانی کنین
چه جالب ، این حرف تو گلوش گیر کرده بود ، عضو شد اینو بگه و بره :general105:

برو های وب بگیر . یه 3-4 گیگ بگیر بقیه اش هم با فشفشه سر کن . به صرفه تره .
الان 30 گیگ رو 15 روزه میده 20 تومن !
عجیبه رو یکساله ، شبانه رایگان نداره ولی رو 6 ماهه یا کمتر داره ! البته 5تا 8 صبح فقط ...
ترافیک هاش قیمت خوبی داره (فشفشه) آدم مشتاق میشه :D 15 گیگ 5 روزه 9 تومن

بعد از چند تا آی اس پی عوض کردن و قر اومدن های هر کدومشون که حال آدمو بهم میزنن به سرم زده برای دانلود 4G ایرانسل با مودم بگیرم ، با اینکه زیاد اهل دانلود نیستم با قیمتهایی که داره و سرعت خوب آدم وسوسه میشه .
کنارش هم برای وبگردی یکی از این ADSL های داغون ، خوب نیست ؟

.

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
لعنت خدا و پیامبرانش بر 2020

Sent from my K016 using Tapatalk

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,993
بسته 5 گیگ یک هفته 6 صبح تا 12 ظهر ایرانسل بگیر فقط 2 هزار تومن! مفت 5 گیگ 2 تومن. دیگه چه نیاز به مخابرات و...

bynam

Registered User
لایک‌ها
24
با عر ض سلام
به نظر دوستان بهترین شرکت برای مرکز مخایرات ردانی پور چه شرکتی است؟ تا حالا از شاتل سرویس اکو داشتم. الان میخوام از تعرفه های جدید 8 گیگ که حدود ماهی 50 تومنه بگیرم اما حجم شاتل نسبت به بقیه کمه . به نظرتون از کدام شرکت بگیرم . که هم حجم بالا بده و هم سرعتت دانلودش کمو زیاد نشه.

بالا