برگزیده های پرشین تولز

وقتي خاتمي ميخواهد پستهايش زياد شود! :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اين نامه هاي مردمي به خاتمي وجوابهاي غير مردمي ايشان است
كه مثل پستهاي قديمي ما هيچربطي به موضوع ندارد مثلا اينجا رو نگاه كنيد:
چكيده متن پيام
چکيده پيام پاملا کريمي

جناب آقاي خاتمي مردم کشور من ايران از فلسطيني ها بدبخت تر هستند سالها به ما گفتند که شما **** مسلمانان و مستضعفان جهان هستيد وقتي به ايالات متحده آمدم و متوجه شدم که فلسطيني ها و نيز همه عرب هاي سني هيچگونه نظر خوبي به ايران و ايراني ها و حکومت ايران ندارند فکر کردم که سالها با يک دروغ بزرگ زندگي کردم من آدم بدبخت و سر افکنده اي هستم من ديگر چيزي براي از دست دادن ندارم همه داستانهايي که 20 سال با آنها زندگي کردم دروغ بود معصوميت من حجاب من و مجروحيت پدرم در جنگ ايران و عراق دروغ بود من آماده مردن هستم و اين در حالي است که در اوج موفقيت تحصيلي به سر مي‌برم اما ديگر هيچ ارزشي وجود ندارد
با احترام و خدا نگهدار براي هميشه

پاملا خانم كريمي :
متشكرم كه اظهار لطف كرديد براي من تعجب آور است كه عزيز تحصيلكرده كه انشاالله جهانديده نيز خواهد شد اينطور احساساتي و هيجان زده نسبت به مسائل قضاوت مي كند در زندگي مشكلات فراوان است هميشه ميان ايده آلها و واقعيتها فاصله بسيار است .
زنان و مردان با اراده و انديشه همواره در عين حال كه به آرمانها مي انديشند واقع بينانه راه كارها را بر مي گزينند سراسر تاريخ بشر پر از ناكاميها و كامرواييها است ولي مسير تاريخ به نظر من به سوي كمال بوده است و اين تقدير خداوند است چرا همه چيز دروغ باشد ، چرا به اين سادگي ارزشها و اصول را رها كنيم پيداست كه از خانواده اي هستيد كه براي اين كشور و انقلاب فداكاري كرده است . امروز مشكل فراوان داريم ولي آيا دست آوردها هم كم است همه ما كه در جبهه مبارزه براي بهبود وضع قرار داريم همتها را به كار گيريم . دستها را در دست يكديگر بگذاريم و از مشكلات نهراسيم و با توجه به واقعيتها به دست آوردها بنگريم.
اين ملت،ملت بزرگي است و امروز هم با همه مشكلات به نظر من ‌آينده روشن است اميدوارم پاملا خانم صبورانه تر ، واقع بينانه تر ، فكورانه تر و البته شاعرانه تر به امور بنگرند و زندگي را جدي بگيرند. اميدوارم در همه مراحل زندگي به خصوص مراحل تحصيلي موفق باشيد
سيد محمد خاتمي

يا مثلا اين يكي :)
8586.jpg

واينهم جوابش
آقای بی‌نام یا خانم بی‌نشان که مطالبی را نوشته‌اند و به من نسبت داده‌اند لطف کرده‌اند فکر می‌کنم ذهن ایشان تحت تاثیر تبلیغات ناروا مشوب شده است . من حرفهای خود را بارها زده ام منصفان نیز می‌دانند که چه میگویم حال اگر بنا است کسانی هرچه میخواهند بگویند از من کاری ساخته نیست.

:blink: :blink: :blink: :blink:
راستي خاتمي 7 ساله رييس جمهوره؟
پس ما از اين جريان ميفهميم اگه ما رييس جمهور نداشتيم 1 نمه بهتر بود!! :D :D

l1.jpg

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اين پيغام چندش آور هم خالي از لطف نيست!!!

متن پيام تلفني
اي كه صداقت گفتارت ، همه تسبيح و رفتارت ، نيايش است ، اي كه چشمانت ، حرمت زمين و نور آسمان است ، شفق از تو مي‌گويد و غرو ب دلگير رنجهايت را بر صحيفه دلش ترسيم مي‌كند و لاله‌ها را به محفل غمت فرا مي‌خواند كه در حريم خلوت مظلومانه‌ات تنها پرودگارت راه جست ، آه كه هنوز تولد قلبي صورت نگرفت كه درياي تنهايي معصومانه لحظه‌هايت را به ساحل بي درد برساند. تا آ‌خرين نفس از رييس جمهور دوست داشتني و محبوبمان حمايت خواهيم كرد . ( آتنا ، مريم ، سحر اسكندري )

متن جواب
از عنايت و محبت عزيزانم آتنا ، مريم و سحر اسكندري سپاسگزارم . در اين تنگناي طوفان زده ترنم محبت برخاسته از شور و شعوري عزيزاني چون شما آرام بخش و اميد آفرين است خدا كند همه ما بتوانيم با رفع موانع و با همت وافر خدمتگزار ملك و ميهن و مردم باشيم

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستي اينم بگم!!بعد برم :D :D
مثل اينكه سپنتا سايت ***** اي روفيلتر كرده!!!!
من نميبينمش
شما ميبينيد؟
http://www.khamenei.ir/

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از SherlockHolmes :
اين پيغام چندش آور هم خالي از لطف نيست!!!

متن پيام تلفني
اي كه صداقت گفتارت ، همه تسبيح و رفتارت ، نيايش است ، اي كه چشمانت ، حرمت زمين و نور آسمان است ، شفق از تو مي‌گويد و غرو ب دلگير رنجهايت را بر صحيفه دلش ترسيم مي‌كند و لاله‌ها را به محفل غمت فرا مي‌خواند كه در حريم خلوت مظلومانه‌ات تنها پرودگارت راه جست ، آه كه هنوز تولد قلبي صورت نگرفت كه درياي تنهايي معصومانه لحظه‌هايت را به ساحل بي درد برساند. تا آ‌خرين نفس از رييس جمهور دوست داشتني و محبوبمان حمايت خواهيم كرد . ( آتنا ، مريم ، سحر اسكندري )

متن جواب
از عنايت و محبت عزيزانم آتنا ، مريم و سحر اسكندري سپاسگزارم . در اين تنگناي طوفان زده ترنم محبت برخاسته از شور و شعوري عزيزاني چون شما آرام بخش و اميد آفرين است خدا كند همه ما بتوانيم با رفع موانع و با همت وافر خدمتگزار ملك و ميهن و مردم باشيم
خیلی باحال بود

بالا