برگزیده های پرشین تولز

وقتي ياهو پاچه مي گيره ، بهترين راه چيه ؟

omid020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، از اونجا كه مطمئنم حداقل 70 درصد دوستان با سابقه در اين تالار داراي سايت هستند مي خواستم يه مشورتي بكنم .
متاسفانه تمام ايميل هايي كه با دومين سايت من به كاربران ميل ياهو فرستاده ميشه ، يكراست ميره تو فولدر Bulk .
البته اينجوري نبود ولي نمي دونم چي شد كه اينجوري شد و ما رفتيم تو BlackList ياهو .
حالا من موندمو يه عالمه كاربر آماتور كه از ايميل فقط ياهو ، و اونم فقط INBOX رو ميشناسند و اصلاً به Bulk توجهي ندارند ؟
فرقي نمي كنه ايميل مستقيماً از طريق يك application از درون سايت ارسال بشه و يا از طريق سرويس هاي ايميل توي cPanel . به هر حال با هر پيشوندي مثل info يا register و با پسوند دومين سايتم ميره تو فولدر Bulk .

كسي هست كه به مشكل من برخورده باشه و راه حلشو پيدا كرده باشه ؟ البته يه مستري بهم گفت كه اگه آدرس ايميل با دومين سايتت توي Address Book باشه ديگه ياهو ايميل هاي اون آدرس رو به عنوان Spam به فولدر Bulk نميفرسته ، البته ما هم امتحان كرديم ولي جواب نداد !

hmsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز کلاس phpmailer کارت رو تویه 3 شوت راه میندازه

omid020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه اصلاً مشكل كلاس نيست ، چون هر ايميلي حتي از سرويس هاي ايميل مثل Horde ميره داخل Bulk . مشكل من اسكريپت يا پشتيبان زبان ايميلم نيست . در ضمن من از phpmailer فقط واسه خبرنامه مي تونم استفاده كنم و امكانات ديگه سايتم رو نمي تونه پوشش بده .

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مسئله هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره . دلیلش اینه که ادرس ای پی سرور شما رفته تو blacklist که دلیلش میتونه ارسال اسپم ازروی سرورتون باشه . البته ارسال ایمیل تبلیغاتی به خودی خود غیر قانونی نیست مگراینکه مخالف قوانین بین المللی Can Spam act باشه .
راهش اینه که ای پی تونو عوض کنید . در ضمن در این سایت هم می تونید با سرچ ای پی تون ببینید که در black list قرار گرفته : www.dnsstuff.com
ما هم که سرور ایمیل مارکتینگ می فروشیم نرم افزاری روش نصب می کنیم که مطمئن بشیم بر خلاف قوانین can spam act و یاهو و ... نباشه تا ای پی صدمه نبینه و همه ایمیل ها به inbox بره .
موفق باشید .

بالا