برگزیده های پرشین تولز

وقتیکه یانگوم تمام میشود ما عذا دار میشویم

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
نه 54 قسمت داره:)

شاید شما درست گفته باشی بعد از گرفتن فیلم، کلی کار ریخت رو سرم ، بعدش هم اون رفتار بچگونه بچه های تایپک مربرطه و دیگه حوصله برای دیدن تمام قسمت هافیلم ،نداشتم
شاید من اشباه کردم
دی وی دی ها رو هم انداختم تو سلطل زباله:happy:

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

سرياله مورد علاقه شما چيه !؟

سريال پس از باران يا اين چند نفر !؟ :lol:

جواهري در قصر پربيننده ترين سريال در دنيا هست (طبق نظر سنجي در سايت www.imdb.com)

شماي نوعي اگه بيكار نيستي اينجا چيكار ميكني مهندس ؟!

شرط ميبندم شما ها كه ميگيد نگاه نميكنيد از يك ساعت قبل از پخشش ميريد ميشينيد جلوي تلوزيون تا شروع بشه ! :lol:

نميدونم چرا وسط اين همه اظهار نظر عالمانه به من گير دادي؟ شايد به خاط اين باشه توي تاپيك هاي زرد و درپيتت يا اون نظر سنجي هاي استادانت نظر مثبتمو اعلام كردم!!! البته حق هم داري!!!
عزيز جان مطمئن باش اگه اون سريال «اين چند نفر» الان پخش ميشد مخاطبش بيشتر از لوس بازي ها بود .

شماي نوعي اگه بيكار نيستي اينجا چيكار ميكني مهندس ؟!

شرط ميبندم شما ها كه ميگيد نگاه نميكنيد از يك ساعت قبل از پخشش ميريد ميشينيد جلوي تلوزيون تا شروع بشه !

اگر من بيكارم پس اسم شما چيه؟ يادت نمياد 10 تا 10 تا تاپيكاي چرت ميزدي؟
22.gif
و البته بنده عمرا پاي يك چنين سريال بي مزه اي وقتمو تلف نمي كنم چون بيكار نيستم!!!

جواهري در قصر پربيننده ترين سريال در دنيا هست (طبق نظر سنجي در سايت www.imdb.com)
اينجا ايرانه !!!!!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
نميدونم چرا وسط اين همه اظهار نظر عالمانه به من گير دادي؟ شايد به خاط اين باشه توي تاپيك هاي زرد و درپيتت يا اون نظر سنجي هاي استادانت نظر مثبتمو اعلام كردم!!! البته حق هم داري!!!
عزيز جان مطمئن باش اگه اون سريال «اين چند نفر» الان پخش ميشد مخاطبش بيشتر از لوس بازي ها بود .

اينجا ايرانه !!!!!

عزيز جان ! گفتم نوعي ! ‌يعني كلي گفتم !

خواهش ميكنم از من دلگير نباش ! كلي گفتم !

چون پست شما آخري بود تونو كوات كردم !

در كل !‌ سريال به اين قشنگي دليلي نداره آدم ازش متنفر بشه !

اگه كسي مخالفه لطفا دليلش رو بگه !

بعضيا ميگن لوس و بي مزه ! اگه اينطوره لطفا 1 سريال بگيد كه لوس نباشه ! بامزه هم باشه ! :lol:

خواهشا هندي نباشه ! :lol:

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين يك فيلم هسن . تو همين تهران افرادي به خاطر 100 تومن ميبيرند. ما به خاطر ياناگوم مريض شويم. دوستان ديد مون رو بالا ببريم تا خمه خويش خم وطئنمون در حال مرگ هست

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

بعضيا ميگن لوس و بي مزه ! اگه اينطوره لطفا 1 سريال بگيد كه لوس نباشه ! بامزه هم باشه ! :lol:

مي بخشيد شما هم اگه لحن من اينطور بود. راستش منفقط نظرمو گفتم و قبول هم دارم خيلي ها براي اين سريال ميميرند
26.gif

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2

گسی از این سریال متنفر نیست ! فقط موفه غذا خوردن نباید این سریال رو دید چون ممکن بیاری با...:blink:
کی می گه لوس بی مزه است اتفاقا خیلی هم بچگانه هست
سریال جواهری در قصر مگه با مزه است!
سریال من یه وجب خاک:lol::lol:

sokho29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرات دوستان بسیار جالب بود برای من! لوس و بی مزه! تهوع آور! اینجا ایرانه! و . .. . . . . .

ماها الاف! بیکار و بد سلیقه! قبول! مردم چین هم اینطور باز هم قبول! کره ایها هم مثل ما بازم قبول! مالزی و سنگاپور هم ملت بیکار و بیسلقه و عاشق این سریال در پیت این هم قبول! فیلیپینی ها و اندونزی هم ...باشه قبول! ...... آلمانی ها رو که نگو اونا از ما هم بدتر! اونا هم از این سریال استقبال کردن!
آمریکایی ها هم از قبل گفتیم که مرگ بر آمریکا اونا اصلا حساب نیستن! نمی دونم چرا انگلیسیها واسه اینکه BBC این سریال رو نشون بده سایت زدن و در خواست جمع می کنن! ملت به این بی تمدنی من ندیده ام ! ..................

آخه تا کی؟ چرا نمی خواهید به درک عمومی مردم احترام بزارید؟ واقعا عقل این همه آدم اشتباه تشخیص داده ؟ و شما ها درست میگید؟

می دونید از سرار جهان توریست میره کره که فقط لوکیشن های این سریال رو ببینن؟ می دونید بیشتر از 15 تا سایت توی کشورهای مختلف برای ابراز علاقه به بازیگرها و این سریال ساخته و راه اندازی شده؟ ......

چه فایده؟ .... به قول یکی از دوستان که همین جا گفته بودن اینجا ایرانه؟؟ و در ایران شنا کردن بر خلاف جهت آب یعنی روشن فکر بودن و یک آدم بسیار متشخص بودن!!!!!

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
نظرات دوستان بسیار جالب بود برای من! لوس و بی مزه! تهوع آور! اینجا ایرانه! و . .. . . . . .

ماها الاف! بیکار و بد سلیقه! قبول! مردم چین هم اینطور باز هم قبول! کره ایها هم مثل ما بازم قبول! مالزی و سنگاپور هم ملت بیکار و بیسلقه و عاشق این سریال در پیت این هم قبول! فیلیپینی ها و اندونزی هم ...باشه قبول! ...... آلمانی ها رو که نگو اونا از ما هم بدتر! اونا هم از این سریال استقبال کردن!
آمریکایی ها هم از قبل گفتیم که مرگ بر آمریکا اونا اصلا حساب نیستن! نمی دونم چرا انگلیسیها واسه اینکه BBC این سریال رو نشون بده سایت زدن و در خواست جمع می کنن! ملت به این بی تمدنی من ندیده ام ! ..................

آخه تا کی؟ چرا نمی خواهید به درک عمومی مردم احترام بزارید؟ واقعا عقل این همه آدم اشتباه تشخیص داده ؟ و شما ها درست میگید؟

می دونید از سرار جهان توریست میره کره که فقط لوکیشن های این سریال رو ببینن؟ می دونید بیشتر از 15 تا سایت توی کشورهای مختلف برای ابراز علاقه به بازیگرها و این سریال ساخته و راه اندازی شده؟ ......

چه فایده؟ .... به قول یکی از دوستان که همین جا گفته بودن اینجا ایرانه؟؟ و در ایران شنا کردن بر خلاف جهت آب یعنی روشن فکر بودن و یک آدم بسیار متشخص بودن!!!!!

به به !
ایشون دیگه اخرشه
ریس باند جواهری در قصر!
اردات مندیم جناب، حرف هایتان جالب بود
سلام برسون به بروبپچ!
نروید میخ فولادین در سنگ
اگر هنه به یک طرف رفتند شما هم به همان سو بی تحقیق نروید( انجیل یو جنا)

sokho29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
گرچه این منبع برای من معتبر نیست اما بهتره شما هم به نکته ای که گفتید توجه کنید!
بی تحقیق نروید

دوست عیز من بدون تحقیق کمتر کاری را می کنم.چون ممکنه به جای کعبه اعرابی برم تاکستان

از دوستما ن مجتبی چه خیر ه

ذیگه پی ام جواب نمی ده

فکر کنم دید که علایقش پوچ بوده دیگه صحبت نکرد

sokho29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عیز من بدون تحقیق کمتر کاری را می کنم.چون ممکنه به جای کعبه اعرابی برم تاکستان

از دوستما ن امیر چه خیر ه

ذیگه پی ام جواب نمی ده

فکر کنم دید که علایقش پوچ بوده دیگه صحبت نکرد

"کلمه الحق یراد به الباطل"

شما برو کعبه! ما جامون کنج خراباته ! آره همینی که شما میگی شده! کلی از ادبیات فاخر شما بهره برد!

خوب شد خودتون رو لو دادید! با شما بحث نکنم بهتره. سلام سلاما

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
من عنوان تاپیک رو اشتباه دیدم .. فکر کردم نوشته وقتی که یانگوم تمام می شود ما غذا دار می شویم .. گفتم چی شده وبا یی سلی چیزی مد :)دی ) شده ...

چقدر یانگوم با ارزش بود ه که کل اینترنت دستشه .. از تبلیغ گرفته تا حرف های سر زبونا ... دنیایی شده

انگار درست حدس زدی :eek:

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
"کلمه الحق یارد به الباطل"

شما برو کعبه! ما جامون کنج خراباته ! آره همینی که شما میگی شده! کلی از ادبیات فاخر شما بهره برد!

خوب شد خودتون رو لو دادید! با شما بحث نکنم بهتره. سلام سلاما

قکر نکنم به کعبه مورد نظر شما برم
هر حال متتکر م از لطف شما
د

امرزو زیاد حوصله بحث ندارم
خدانگهدار

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
من خودم هیچوقت این سریال رو ندیدم اما یاد بگیریم , به عقاید دیگران احترام بگذاریم ...

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
من خودم هیچوقت این سریال رو ندیدم اما یاد بگیریم , به عقاید دیگران احترام بگذاریم ...

راست ببخشید من نفهمیدم چطور شده که شما مدیر این قسمت شدید؟؟؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
کاملا قبول دارم این نظر و عقیده رو ... من تو جمعی که این سریال رو می بینن معمولا نظر نمیدم که راحت باشن .. اخه همه نمیتونن یک سلیقه داشته باشن که ..

sokho29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

از توجهتون ممنون دوست عزیز

کاملا قبول دارم این نظر و عقیده رو ... من تو جمعی که این سریال رو می بینن معمولا نظر نمیدم که راحت باشن .. اخه همه نمیتونن یک سلیقه داشته باشن که ..

یه وقت سو تفاهم نشه! این روزا مد می گن ما از انتقاد سازنده استقبال می کنیم :happy: ما هم همینطور! به هیچ وجه قبول ندارم که این بهترین اثر هنری تاریخ بشره و بهتر از این نمیشه! اصلا ......

بالا