برگزیده های پرشین تولز

وقتی اتم لایف مظلوم بود !!(ریویوی شخصی از اتم لایف)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اوه اوه عجب تحویلی:happy:

عماد جان خیلی نوکرم:)

برای این بچه ها حرف بزن از این هیولای من:cool: از عشق من ، تا بفهمند که با چی داشتن مقایسش میکردن و قدر این عزیز دل رو نمیدونستند:rolleyes:از رندرینک فیلم براشون حرف بزن عماد :happy:

چاکرم حسین جان.
والا بیشتر وایسادم ببینم برنامه ای پیدا میکنم این بنده خدا کم بیاره بگم کم آورد. حالا دنبال امولیتور پی اس وان هستم . شنیدم حتی رو 535 کم میاره . ببینم لایف رو سفید در میاد یا نه:D
-----------------------

فیلم هم میخواستم تو ریویوو بگم اما چون دستور فرمودید.

چند وقت پیش خواستم یه بنچ مارک از دایویکس بگیرم. شروع به بنچ مارک گیری با کور پلیر کردم . دیدم فیلم به جای اینکه کند بشه تند شد:eek: موندم قضیه چیه . بنچ مارک که تموم شد دیدم زده 120% . یعنی نه تنها فریم حذف نکرده فریم هم اضافه آورده . گفتم شاید دایویکس رزولوشنش پایین بوده . خفن ترین سریالی رو که داشتم کپی کردم شد 104% تازه با کی پلاگین در حال اجرا!!

خلاصه بسی حال بردیم . تصویر بدون هیچ گونه پرش . تازه فکرش رو که میکنم فیلم روی مموری اس دی بود و نه رام. فکر کنم یه مشکل بیشتر نشدن سرعت از اس دی بودن باشه شاید رو رام بازم درصد بالاتر بیاد:lol:

(راستی فیلم برای پاکت پی سی ریسایز نشده بود. نرین مقایسه بکنین بگین این که چیزی نیست:D)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
عماد جان دمت گرم بخش دوم خیلی عالی بود منظر قست دومش هستیم !

این قضیه فیلم دیدن رو هم به ریویو اضافه کن
من که خیلی حال کردم :blush:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
عماد جان دمت گرم بخش دوم خیلی عالی بود منظر قست دومش هستیم !

این قضیه فیلم دیدن رو هم به ریویو اضافه کن
من که خیلی حال کردم :blush:

خوشحالم که به درد شما خورده .
از بابت اضافه کردن هم به روی چشم

قضیه فیلم دیدم هم در همون قسمت دوم (یا شاید سوم) جایی که پرفورمنس رو ریویوو میکنم حتما قرار خواهد گرفت . فعلا دنبال یه برنامه برای کم آوردن دستگاه هستم . هنوز وقت کار با امولاتور پی اس وان رو نداشتم اما گیم بوی ادونس هم 500% شد:lol:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
این تاپیک که داره خاک میخوره فقط اومدم بگم که چند تا نکته باید اضافه بشه . احتمالا هم اگه وقت کنم ریویو کامل میشه . البته به نظرم این تاخیر خیلی خوب بود چون همه چیز تست شد . چند تا نکته رو فوری اینجا بگم بعدا بخش پایانی رو اضافه میکنم
1- آنتن دهی: احتمال زیاد متاسفانه ام دبلیو جی هم مشکل آنتن دهی داره . اما بر خلاف فلیم که آنتن پره ولی آنتن نمیده آنتنش علامت تعجب داره . گفتم به احتمال زیاد اما مطمئن نیستم چون جاهایی که فلیم 100% اثبات شده آنتن نمیده این آنتن میده (مثلا گیشاه !) اما یه جایی مثل علائدین اصلا آنتن نمیده .
دیروز محل کار قبلیم بودم اونجا هم آنتن نداد! دیگه تقریبا مطمئن شدم ایراد سیم کارت نیست. اگه وقت شد میرم تو کار تعویض رادیو ای اما مشکل اونجاست که آخرین ورژن رادیویی لایف رو دارم باید ببینم رادیو ای های جدید فلیم شاید روش جواب بده. اما 2-3 ماهی شاید وقت ببره

2- سرعت به وضع فجیعی معتاد کننده است . قبلا معمولا سی پی یو رو در حالت اتوماتیک یا صرفه جویی باطری قرار میدادم تا 3 روز شارژ نگه داره . اما الان نمیتونم 1 دقیقه هم کندی سی پی یو های 400 یا 200 رو تحمل کنم همش روی پرفورمنسه

3- باطری روی پرفورمنس هنوز از اتم بهتره (حداقل 20%) اما از اونجایی که مصرف خیلی بالاست اگر روی کمتر از 5 تا 10 درصد باشه و ویبره و زنگ بالا داشته باشین و زنگ بخوره دستگاه خاموش میشه (البته از فاسد بودن باطری نیست حول نکنید!)

4- باطری این دستگاه xp-9 هستش که همون xp-2 روی اتم و اتم اگزکه که ساخت چینه و با کیفیت پایین تر . اگه تونستید یه باطری xp-2 براش سفارش بدید. اگر هم تونستید از این باطری های دقیقا هم اندازه xp-9 اما 2000 میلی آمپری براش بخرید

5- از آخرین باری که به شما گفتم دیگه خبری از هارد ریست نبوده . همون 1 یا 2 بار(دقیق یادم نیست) اولی بود که بود. دستگاه وحشتناک استیبله . خودم گاهی وقتها خسته میشم سافت ریست میکنم:دی در حال حاظر هم 500 مگی برنامه روی رام نصبه اما دستگاه اخ نمیگه هنوز هم چهارصد و خورده ای جا داره (چه حالی میده این رام بزرگ!)

بسه دیگه اگه بخوام اینجوری بنویسم که بهتره برم ریویو رو کامل کنم

بالا