برگزیده های پرشین تولز

وقتی که اداره پست بی صاحاب میشود

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
28 بهمن به اموزش و پرورش محل برای صدور تاییده تحصیلی دیپلم مراجعه کردم گفتند 2 هفته دیگه حاضر میشه 3000 نفر جلوت هستند بعد از 10 روز که یواشکی به محل کارشان آمدم داشتند روزنامه میخواندند بعدش کارم شد و اونو به دبیر خونه دادند برای پست به دانشگاه حالا که به پست مراجعه می کنم بعد از یک هفته میگن هنوز مرسوله پستی نرسیده
به نظر شما اگر گم شده باشه باید به کدام ناکجا آباد مراجعه کنم چرا هیچ کس توی این مملکت وجدان نداره چرا همه احساس می کنند این حقوقی که میگیرند براشون کافی نیست که اینطوری کار می کنند

دوستان عزیز به نظر شما با این اوصاف نباید حق را به کسانی بدهیم که روزانه به سفارت کشور های دیگر مراجعه می کنند جهت گرفتن ویزا و خارج شدن از کشور برای مهاجرت

به نظر شما اداره های خارج نیز اینطوری هستند؟

در ضمن در مورد موسسات آموزش عالی آزاد می خوام بگم یه نمونش توی شیراز بنام موسسه فاضل که کارش برگذاری کلاس های کنکور کارشناسی و ارشد هستش برای هر درسی 80 تومن برای 4 ماه میگیرند جمع کل درس هاش میشه 650 تومن بعدش توی یک کلاس بیشتر از ظرفیت مثلا 45 نفر جا میدهند رییس موسسه هم همش تبلیغ میکنه در ثانی کیفیت اموزشی هم صفر هست معلوم نیست اینها استاد هستند یا معلم کنکور

تا چند سال دیگه هیچ چیزی از مهر و محبت در بین مردم باقی نخواهد ماند

ببخشید از اینکه سفره دلم باز شد از مدیران هم عذرخواهی می کنم

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز رفتم پست مرکزی برای دعوا یه خانومی بود کلی صدایم به آسمان رفت اخرش کارم شد

بالا