برگزیده های پرشین تولز

ويرايش قالب

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
يعني كسي نميتونه انجام بده ؟!!!

armin_

Registered User
لایک‌ها
27

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
همچنان كسي پيدا نشده !! البته با قيمت من ...
دوستاني كه پيام ميدن فكر مي كنن با بوق طرفن ! 15-20 تومن ميخواد بگيره واسه 5 دقيقه ويرايش :hmm:

خودم تا 50 درصد كارو ويرايش كردم (بدون داشتن اطلاعات كدنويسي)

الان فقط مونده اين كه 2 تا div class كنار هم اجرا بشن تا لينك باكس ها 2 ستونه بشه ، همين ...

هر كي ميتونه انجام بده قيمت پيشنهاديشو بگه . اينجا كسي واسه رضاي خدا كار نميكنه وگرنه ميدادم يكي رايگان راهنمايي كنه ! :eek:

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
همچنان كسي پيدا نشده !! البته با قيمت من ...
دوستاني كه پيام ميدن فكر مي كنن با بوق طرفن ! 15-20 تومن ميخواد بگيره واسه 5 دقيقه ويرايش :hmm:

خودم تا 50 درصد كارو ويرايش كردم (بدون داشتن اطلاعات كدنويسي)

الان فقط مونده اين كه 2 تا div class كنار هم اجرا بشن تا لينك باكس ها 2 ستونه بشه ، همين ...

هر كي ميتونه انجام بده قيمت پيشنهاديشو بگه . اينجا كسي واسه رضاي خدا كار نميكنه وگرنه ميدادم يكي رايگان راهنمايي كنه ! :eek:

دوست عزیز من برات انجامش دادم فقط باید فایل style.css رو تغییر بدید یکم امیدوارم که توضیحم کامل باشه
یه عکسم میزارم که ببینی چه شکلی میشه:
Untitled-2.png

از پنل مدیریت وردپرس برو به بخش نمایش>>ویرایشگر
فایلی که جلوته Style.css قالبته، آخر این فایل این کد رو اضافه کن و بروز رسانی کن:
کد:
[COLOR=#000000][FONT=Consolas].links-box { display:inline-block;}[/FONT][/COLOR]
صفحه اصلی سایت رو رفرش کن و خوشحال شو :)
اگه نشد به خودم بگو ولی میشه

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز من برات انجامش دادم فقط باید فایل style.css رو تغییر بدید یکم امیدوارم که توضیحم کامل باشه
یه عکسم میزارم که ببینی چه شکلی میشه:
مشاهده پیوست 340153

از پنل مدیریت وردپرس برو به بخش نمایش>>ویرایشگر
فایلی که جلوته Style.css قالبته، آخر این فایل این کد رو اضافه کن و بروز رسانی کن:
کد:
[COLOR=#000000][FONT=Consolas].links-box { display:inline-block;}[/FONT][/COLOR]
صفحه اصلی سایت رو رفرش کن و خوشحال شو :)
اگه نشد به خودم بگو ولی میشه

درود به شرفت دوست عزيز :)

كارت فوق العاده بود :blush:

با يك خط style چه كردي خداييش ...

دمت گرم

اين كاري كه كردي هزار تا Like داره ;)

فقط اين عكسو چه جوري درست كردي ، خيلي جالبه !

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176

دمت گرم

خواهش میکنم اجرا کردی درست شد؟
توی فایرفاکس و کروم میشه CSS رو ادیت کرد و بهت نشون میده چجوری میشه، میتونی اول کار رو انجام بدی و وقتی همون شد که میخوای بری کد اصلی رو ادیت کنی.
از همون عکس گرفتم :)

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176

دمت گرم

حالا که درستش کردی اینم بزار به نظرم قشنگتر میشه، وقتی میرن روی لینکها حرکت جالبی میکنه سایت داینامیکتر میشه:

کد:
[COLOR=#777777][FONT=Consolas][COLOR=black].links-box ul li a:hover[/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas] {[/FONT][/COLOR][COLOR=#C80000][FONT=Consolas]padding-right[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas]: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas]20px !important[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas];}[/FONT][/COLOR]

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
حالا که درستش کردی اینم بزار به نظرم قشنگتر میشه، وقتی میرن روی لینکها حرکت جالبی میکنه سایت داینامیکتر میشه:

کد:
[COLOR=#777777][FONT=Consolas][COLOR=black].links-box ul li a:hover[/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas] {[/FONT][/COLOR][COLOR=#C80000][FONT=Consolas]padding-right[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas]: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas]20px !important[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Consolas];}[/FONT][/COLOR]

بازم مرسي

كارت حرف نداره

وجود افرادي مثل شما براي انجمن اعتبار مياره : وقتي افرادي (به حساب معتبر!) قالب هاي رايگان رو به من و دوستانم مي فروشند - براي يك ويرايش كوچيك حاضر نيستن زير 20 تومن كار كنن (همين يك خطي كه شما گفتي من بزنم رو 3 نفر حاضر نشدن 10 تومن بگيرن و انجام بدن !!!)

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
بازم مرسي

كارت حرف نداره

وجود افرادي مثل شما براي انجمن اعتبار مياره : وقتي افرادي (به حساب معتبر!) قالب هاي رايگان رو به من و دوستانم مي فروشند - براي يك ويرايش كوچيك حاضر نيستن زير 20 تومن كار كنن (همين يك خطي كه شما گفتي من بزنم رو 3 نفر حاضر نشدن 10 تومن بگيرن و انجام بدن !!!)

تو انجمن آدمای کار راه بنداز زیاد هست شاید ندیدن مشکل شمارو. شمام بعدا کار یکی رو راه بنداز :)

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
تو انجمن آدمای کار راه بنداز زیاد هست شاید ندیدن مشکل شمارو. شمام بعدا کار یکی رو راه بنداز :)

حتما ...
از دستم بر بياد دريغ نمي كنم :)

من خودم بعضي ها رو اينجا ديدم كه معرفتشون حرف نداشته ... بر عكس بد ترين آدما هم ديدم ! :دي ... در كل همه جا بد و خوب داره ديگه

بالا