برگزیده های پرشین تولز

ويروسهاي PPC

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
من هم تقریبا با شما موافقم .
گوشی من تا حالا از این مشکلات زیاد داشته و یکیش هم این بود که البته در مورد دلیل این مشکل من هم فکر می کنم دلیلش همون چیزیه که شما گفتید .
از اونجا که خاطرات بدی از kingston دارم این مموریم مدلش EX-BYTE هست اگر شنیده باشید (که البته به احتمال زیاد شنیدید)

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
گفتین ویروس یکی هم به من کمک کنه خیلی واجبه
من یه qtek s200 دارم یک دفه یک اس ام اس امده و گوشس شروع کرده به ویبره یک سره و من ریسیت کردم دیگه ویندوز بالا نیومد و وقتی مینویسه Windos mobile همونجا گیر میکنه و بالا نمیا
شاید با نصب وین جدید درست بهشه ولی من شماره تلفن هام و اام اس هام برام مهم مخصصا شماره هام
اگه راهی دارید بگید من گیر افتادم چیکار کنم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
احتمالش هست شما EMSي دريافت كردين كه گوشي در زمان پخشش دچار مشكل شده
اگه بشه ببينين وقتي كابل گوشيتون وصل هست و روشنش مي كنين SYNC ميشه يا نه
اگر سينك شد سعي كنين با گزينه ها موجودش از شماره ها و ساير مسائل بك آپ بگيرين
راستش فكر نكنم ويروس بتونه با SMS پخش بشه

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
این کارو کردم نشود
راه دیگه ی نیست بیچاره میشم من اگه نشه

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام آقا این ویروس ها رو داشته باشید

MSIL.Cxover.A
که در 15 مارس 2006 کشف شده و یک Worm هستش که در Microsoft .NET's Microsoft Intermediate Language (MSIL نوشته شده و سیستم عامل های Windows 2000, Windows CE, Windows Server 2003, Windows XP رو درگیر میکنه.البته در صورتی که NET framework بر روی انها نصب باشه.
---------
Backdoor.Brador.ورژن A & B
که در 5 آگوست 2004 کشف شده و یک Trojan Horse هستش(اولین تروجان برای ویندوز موبایل) که IP دستگاه آلوده شده رو به attacker ارسال میکنه و TCP port 2989 رو باز میکنه.این تروجان روی Windows Mobile 2003 و فقط دستکاههای ARM-based رو درگیر میکنه و روی WM 5.0و 6.0 اثری نداره
---------
WinCE.Duts.A
که در 17 جولای 2004 کشف شده و بر روی Windows CE اثر داره.این ویروس اولین File infector برای ppc هستش و تنها بر روی دستگاههای َARM-based اثر داره.این ویروس تمامی فایل های exe بزرگتر از 4096 بایت رو آلوده میکنه ----------
البته ویروس هایی مثل Trojan.Redbrowser.Aهم هستند که به عنوان Java Midlet application هستش و دستگاههای دارایJava 2 Micro Edition (J2ME رو درگیر میکنه.و مخصوص WM نیست اما میتونه در Pocket pc هم ایجاد مشکل کنه.

منبع : سایت Symantec , Viruslist

بالا