برگزیده های پرشین تولز

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
آنتی ویروس اورجینال و ارزان:

F-Secure Internet Security اف سکیور اینترنت سکیوریتی
license: retail
یکساله/شش ماهه/۱۸ ماهه/یک کاربر

شش ماهه/یک کاربر
یکساله/یک کاربر

۱۸ ماهه/۳ کاربر
بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی: (شش ماهه)
۶ماهه/یک کاربر
بیت دیفندر توتال سکیوریتی: (شش ماهه)
۶ماهه/یک کاربر

Visa_Debit_U.S._Bank-100x100.png

ویزا کارت مجازی صادره از آمریکا:

ویزا کارت مجازی دارای سیستم AVS و پنل آنلاین با اعتبار بالا (غیر قابل شارژ)

paypal $5 )-$10-$20-$30-$50-$100-$200-$500)

PayPal, CCBill, iBill, ClickBank, Mcafee, Norton Antivirus,
2Checkout, iTunes US, Google Checkout, Google Adwords, Moneybookers US, Amazon, Facebook, Yahoo, Skype, GoDaddy

بنکورپ بانک آمریکا

-این کارت ها با گیفت کارت های ویزا آمریکا (vanilla) که فقط برای مصرف داخل آمریکا و خرید از سایت های آمریکایی هستند تفاوت دارد.

-این ویزا کارت های صادره از آمریکا قابل رجیسترشدن با آدرس آمریکا و خرید از سایت های آمریکایی
وهم قابلیت رجیستر شدن با آدرس کشور های دیگر و خرید از سراسر دنیا را دارا میباشند.این نوع
ویزا کارت مجازی یکی از ویزا کارت های مجازی برتر دنیاست.

-از ویژگی های این کارت اینست که شما خودتان با مشخصات و آدرس دلخواه می توانید کارت را رجیستر و فعال نمایید.

ویزا کارت آمریکا جهت استفاده در سایت های آمریکایی(همراه مشخصات کارت آدرس متصل به کارت هم ارسال میشود)
-ویزا کارت مجازی ۱ دلاری آمریکا
-ویزا کارت مجازی ۲ دلاری آمریکا
-ویزا کارت مجازی ۳ دلاری آمریکا
-ویزا کارت مجازی 0.1 دلاری آمریکا
-ویزا کارت مجازی 0.5 دلاری آمریکا

-مسترکارت مجازی(یا ویزاکارت) ۱ دلاری
-مسترکارت مجازی(یا ویزاکارت) ۱.۵ دلاری

راهنمای استفاده از کارت های اعتباری

*ویزا کارت مجازی صادره از آمریکا با پنل آنلاین
*ویزا کارت مجازی با قیمت مناسب صادره از روسیه

-مسترکارت مجازی قابل استفاده در اکانت یاندکس Yandex موجود هست.

انواع گیفت کارت و گیم کارت:

سفارش هم از انجمن هم از سایت
https://ktshop.ir
کانال تلگرام: ktshopir@

Last edited:

SAMIZ

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوست گرامی من یه خرید اینترنتی مجله به قیمت 8 دلار دارم . فکر میکنید یه اعتباری یا حتی هدیه مجازی واسم خوبه ؟ (البته ویزا کارت منظورمه) . ممنون جواب بدید .

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام بله با این کارتها می توانید خرید تان را انجام دهید البته بعضی از سایت ها که سخت گیری امنیتی بیشتری دارند (تعدادشون کم هست)شاید لازم باشه از کارتهای دارای avs ما تهیه کنید و در سایت های داخلی آمریکا هم فقط کارت صادره از آمریکا قبول می کنند،به این موارد توجه نمایید
موفق باشید

SAMIZ

Registered User
لایک‌ها
45
سلام بله با این کارتها می توانید خرید تان را انجام دهید البته بعضی از سایت ها که سخت گیری امنیتی بیشتری دارند (تعدادشون کم هست)شاید لازم باشه از کارتهای دارای avs ما تهیه کنید و در سایت های داخلی آمریکا هم فقط کارت صادره از آمریکا قبول می کنند،به این موارد توجه نمایید
موفق باشید
واقعا بزرگواری کردید و سپاس فراوان بزرگوار که یه روزه با اخلاق عالی و پیگیری هاتون کارم رو راه انداختید . مجله به دستم رسید حقیقتاً فکرش رو نمیکردم بتونم به همین راحتی به دستش بیارم . خدا به شما خیر بدهد ما که حسابی راضی هستیم . انشاءالله باز هم مزاحم شما خواهم شد . واقعا دست مریزاد . (پست هام رو 70 تا بود بهت امتیاز میدادم ) کاری که شما کردید با هیچ امتیازی جبران نمیشه .

omid15

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
میشه بیشتر توضیح بدین

یعنی میشه از ایران از سایت هایی مثل علی اکسپرس و آمازون خرید داشت

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
این کارت ها در هر سایتی که لوگو ویزا را دارد قابل استفاده هستند ،بجز خیلی کم سایت هایی که کارت فیزیکی و اسکن کارت می خواهند. در مورد علی اکسپرس هم از وب مانی استفاده نمایید.

سوالی دارید در خدمتم

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
وب مانی یکی از انواع حساب های ارز الکترونیکی هست،اکانت وب مانی باز می کنید و حساب را توسط صرافی های ارز الکترونیکی شارژ کرده و هر جایی که درگاه وب مانی داره می توانید خرید کنید. در مورد آمازون هم بهتر از ویزا کارت تهیه گیفت کارت آمازون هستش که مقرون به صرفه تر میباشد و می توانید از سایت های فروش شارژ وگیفت کارت آنرا بخرید مانند:http://kiacharge.co در مورد خرید از کلیه سایت هایی که مسترکارت یا ویزا کارت قبول می کنند به راحتی با تهیه کارت و با آی پی و آدرس خارجی، خریدتان انجام میشود.
موفق باشید

payam358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام
ببخشید من سوالم این هست که ایا امکان رزرو هتل در سایت booking و سایت های مشابه برای هتل ها و پرواز های خارج از کشور میشه از طریق این کارت ها پرداخت و رزرو انجام داد یا خیر

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام
ببخشید من سوالم این هست که ایا امکان رزرو هتل در سایت booking و سایت های مشابه برای هتل ها و پرواز های خارج از کشور میشه از طریق این کارت ها پرداخت و رزرو انجام داد یا خیر
سلام
بله برای رزرو هتل می توانید در این سایت و سایت های دیگر با این کارت ها انجام دهید ،فقط بعضی از شرکتهای هوایی قبل از سوار شدن کارت فیزیکی را هم می خواهند که چک کنند شرکت هایی هم هست که مشکلی نداره با کارت مجازی خرید نمایید، در مورد خرید بلیط هواپیما این مورد را باید سوال نمایید.

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام خدمت شما
نیاز به خرید سرور مجازی از سایت hetzner.de دارم
با ویزا فکر کنم بشه پرداخت کرد.پیشنهاد شما برای خرید از این سایت چی هست؟

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
بله با ویزا کارت می توانید خرید کنید این سایت روش پرداختش تنها کارت اعتباری هست

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
بله با ویزا کارت می توانید خرید کنید این سایت روش پرداختش تنها کارت اعتباری هست
در این مورد اگر راهنمایی کنید که چه نوع نیاز هست به عنوان کاربری که تا حالا با درگاه های ویزا و ... خرید نداشتند رو و این که با آیپی ایران قابل پرداخت باشه و مشکلی پیش نیاد از این لحاظ.چون تا کنون خریدی انجام ندادم و این که نمیدانم نیاز به وریفای هست یا خیر!

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
با همه کارت های ما می توانید خرید کنید و اینکه حتمی با آی پی و آدرس خارجی،خرید هاست و سرور مجازی نیازی به وریفای اکانت نداره به جز تعداد خیلی کمی از سایت ها مانند godaddy یا ovh که سخت هم نیستند. برای خرید با کارت هر سوال و کمکی خواستید راهنمایی می کنم.

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
با همه کارت های ما می توانید خرید کنید و اینکه حتمی با آی پی و آدرس خارجی،خرید هاست و سرور مجازی نیازی به وریفای اکانت نداره به جز تعداد خیلی کمی از سایت ها مانند godaddy یا ovh که سخت هم نیستند. برای خرید با کارت هر سوال و کمکی خواستید راهنمایی می کنم.
بله تشکر دارم راهنمایی کنید در این مورد که به مشکل بر نخورم برای خریدو در مورد هزینه هم اگر ممکن است پ.خ نمایید

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
ماهیانه سرور مورد نظرتان چقدر است؟ شما می توانید کارت قابل شارژ بگیرید و به مقدار نیاز آنرا شارژ کنید محدودیت مرتبه شارژ هم ندارد کارت ۳ ساله هست کارت ۶ ماهه هم هست(روسیه)
یا کارت غیر قابل شارژ برای چند ماه بگیرید لطفاً سایت و قیمت ها ببینید سوالی داشتید در خدمتم
http://ktshop.ir

payam358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
عذر میخوام میشه منو راهنمایی بفرمایید که چه نوع کارتی برای من مناسب تر هست
من تقریبا سالیانه دو سه بار به خارج از کشور میرم و همیشه نگرانی از اینکه نکنه پوله نقدی که همراهم هست گم بشه کلی واسم استرس ایجاد میکنه ایا کارتی هست که به صورت فیزیکی صادر بشه
به شبکه ویزا و مسترکارت متصل باشه و قابلیت خرید اینترنتی و خرید از دستگاه های کارت خوان متصل به ویزا و مستر رو داشته باشه و در خود پرداز هم قابل استفاده باشه و هزینه صدور و نگهداریش زیاد نباشه؟
به عنوان مثال ویزا کارت گلد هست که تقریبا یک میلیون تومن بابت صدور هزینه داره و واقعا همچین مبلغی برای من صرف نداره حتی حداقل موجودیش 1000 دلار هست و حتما باید توی حساب بمونه که واقعا زیاده من یه کارت ساده میخوام که اون قابلیت هارو داشته باشه ولی اینقدر هزینه نداشته باشه مثل کارت های عابر بانک خودمون

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
عذر میخوام میشه منو راهنمایی بفرمایید که چه نوع کارتی برای من مناسب تر هست
من تقریبا سالیانه دو سه بار به خارج از کشور میرم و همیشه نگرانی از اینکه نکنه پوله نقدی که همراهم هست گم بشه کلی واسم استرس ایجاد میکنه ایا کارتی هست که به صورت فیزیکی صادر بشه
به شبکه ویزا و مسترکارت متصل باشه و قابلیت خرید اینترنتی و خرید از دستگاه های کارت خوان متصل به ویزا و مستر رو داشته باشه و در خود پرداز هم قابل استفاده باشه و هزینه صدور و نگهداریش زیاد نباشه؟
به عنوان مثال ویزا کارت گلد هست که تقریبا یک میلیون تومن بابت صدور هزینه داره و واقعا همچین مبلغی برای من صرف نداره حتی حداقل موجودیش 1000 دلار هست و حتما باید توی حساب بمونه که واقعا زیاده من یه کارت ساده میخوام که اون قابلیت هارو داشته باشه ولی اینقدر هزینه نداشته باشه مثل کارت های عابر بانک خودمون
سلام
کاربر گرامی من خودم کارت فیزیکی کار نمی کنم ولی بهترین راهنمایی که می توانم به شما بدم اینه که به سایت همکار visaonline24.com مراجعه نمایید و مسترکارت فیزیکی صادره از انگلیس که بسیار کارت های خوبی هم هست سفارش دهید از همین نوع کارت و صادر کننده انگلیسی من کارت مجازی دارم و صادر می کنم
موفق باشید

بالا