برگزیده های پرشین تولز

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
از بابت کارت هایی که گفته شد با این سایت مشکلی نیست ،در مورد فروشگاههای اروپایی و آمریکایی موارد متعددی هست که باید دقت کنید به عنوان مثال با آدرس ایران نمی توانید خرید کنید و کالایی به ایران ارسال نمی کنند فقط میتوانید کالای مجازی خرید کنید با انتخاب آدرس و تغییر آی پی مناسب و صحیح

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
یک مورد کارت سه ساله قابل شارژ ازشون خریداری شد . با سرعت و دقت تحویل دادن .

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلام دوست عزیز
هزینه کارت صادره از آمریکا هم همین هست؟!
ضمن اینکه آدرس متناسب با محل صدور هم میدید بهمون؟!
ممنونم

Sent from my iPad using Tapatalk

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز
هزینه کارت صادره از آمریکا هم همین هست؟!
ضمن اینکه آدرس متناسب با محل صدور هم میدید بهمون؟!
ممنونم

Sent from my iPad using Tapatalk
سلام
کارت های صادره از آمریکا داخل سایت هست غیر قابل شارژ هستند با سیستم avs و پنل آنلاین این کارتها را باید قبل از استفاده رجیستر و فعال نمایید. آدرس هم میتوانید از گوگل مپ بگیرید مهم اینست که آدرس و آی پی شما یکسان باشد.در صورتی که آشنایی ندارید فعال سازی را برایتان خودم انجام میدهم.
اگر ضروری نیست که کارت شما صادره از آمریکا باشد ویزا کارت ۳ ساله اروپا تهیه کنید که بسیار به صرفه تر هست.
موفق باشید

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
کارت قابل شارژ با ۵ دلار موجودی( با ارز یورو و پوند هم هست) هم میتوانید از سایت خرید کنید هم از انجمن اگر با شارژ بیشتر میخواهید از محاسبه گر سایت میتوانید قیمت را ببینید یا بفرمایید برایتان ارسال میکنم

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام بنده یه ویزاکارت میخام
سلام
کارت قابل شارژ با ۵ دلار موجودی( با ارز یورو و پوند هم هست) هم میتوانید از سایت خرید کنید هم از انجمن اگر با شارژ بیشتر میخواهید از محاسبه گر سایت میتوانید قیمت را ببینید یا بفرمایید برایتان ارسال میکنم

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام؛
من یه فاکتور 6.5 پوندی برای تمدید دامین دارم. امکانش هست یه کارت با موجودی 6.5 پوند خریداری کنم؟ نیازی نیست مبلغی توی کارت بمونه (مثل کارت های بانکی ایران که باید حداقل 5 تومن موجودی داشته باشن)

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام؛
من یه فاکتور 6.5 پوندی برای تمدید دامین دارم. امکانش هست یه کارت با موجودی 6.5 پوند خریداری کنم؟ نیازی نیست مبلغی توی کارت بمونه (مثل کارت های بانکی ایران که باید حداقل 5 تومن موجودی داشته باشن)
سلام
بله میتوانید کارت ۶.۵ پوند سفارش دهید البته بهتر هست همیشه کمی بالاتر از مقدار خرید داخل کارت داشته باشید زیرا بعضی از درگاهها کارمزدی هم روی قیمت میگیرند، ۷ پوند شارژ بگیرید.و نیازی نیست حتما مبلغی در کارت باشه همیشه

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام
بله میتوانید کارت ۶.۵ پوند سفارش دهید البته بهتر هست همیشه کمی بالاتر از مقدار خرید داخل کارت داشته باشید زیرا بعضی از درگاهها کارمزدی هم روی قیمت میگیرند، ۷ پوند شارژ بگیرید.و نیازی نیست حتما مبلغی در کارت باشه همیشه
ممنون، لطفا قیمت کارت 6.5 پوندی و کارت 7 پوندی را ارسال فرمایید.
من به آدرس خارج از کشور هم نیاز دارم

nemo367

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
با این کارتها میشه پیپال وریفای و کانفیرم(ارسال کد به پنل کارت و دیپوزیت 2-3 دلار) کرد؟

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
با این کارتها میشه پیپال وریفای و کانفیرم(ارسال کد به پنل کارت و دیپوزیت 2-3 دلار) کرد؟
سلام
پی پال همه کشور ها بله فقط اگرپی پال آمریکا دارید توصیه میشه کارت صادر از آمریکا استفاده کنید که موجود هم هست

bluemorteza69

Registered User
لایک‌ها
226
با سلام
من یه ویزا کارت مجازی گرفتم از یه سایتی اما وقتی وارد می کنم ادرس و این چیز ها می خواد وقتی ادرس میدم ارور میده که کارت نا معتبره
خلاصه کارت های مجازی شما از لحاظ وارد کردن ادرس چطوره؟؟؟؟ با ادرس هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

SaSan.69

Registered User
لایک‌ها
15
سلام

شما روبل وبمانى روسيه هم موجود داريد!؟

کیاتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام
من یه ویزا کارت مجازی گرفتم از یه سایتی اما وقتی وارد می کنم ادرس و این چیز ها می خواد وقتی ادرس میدم ارور میده که کارت نا معتبره
خلاصه کارت های مجازی شما از لحاظ وارد کردن ادرس چطوره؟؟؟؟ با ادرس هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
این ویزا کارت ها ی ۳ ساله با هر آدرسی کار میکند.

cure

Registered User
لایک‌ها
619
درود دوست عزیز
پیام دادم خدمتت

SAMIZ

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوست عزیزم، باز هم مزاحم همیشگی (باور بفرمایید برای خرید این مجله شما تنها کسی هستید که کمک کردید همیشه سپاسگزار شما خواهم بود) اگر براتون مقدوره باز هم از همون سایت همیشگی خرید دارم. هزینه هم هر چقدر بفرمایید به روی چشم تقدیم میکنم :)

بالا