برگزیده های پرشین تولز

ویندوز اکس پی به خاطر اوریجینال نبودن آپدیت نمیشه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
راحت ترين كار حل كردن مشكلات با آمريكا

حالا گذشته از شوخي :
ميتوانيد از كساني كه اين آپديت ها را دارند دريافت كرده و نصب كنيد . توي بازار هم آخرين آپديت ها را روي سي دي مي فروشند .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست من براي چه كاري ميخواهي ؟؟
اگر خيلي واجب نيست و منظور خاصي نيست از خيرش بگذر .

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چرا ویندوز من آپدیت میشه؟ من هم فقط بخاطر اینکه هی پیغام نده آپ دیت رو روشن کن آپدیتش میکنم

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
از سایت http://softwarepatch.com میتونید آپدیت ها و پچ های جدید ویندوز ایکس پی رو پیدا کنید.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
این نکته رو هم بگم که لازم نیست ما همه پچ ها و آپدیت هایی رو که توسط مایکروسافت ارائه میشوند ، دانلود و نصب کنیم ؛ اگر یک مورد بسیار بحرانی و دردسرساز پیش بیاد ، خودشون پچ رو در اختیار همه قرار میدن ؛
درست اتفاقی که تابستان پارسال افتاد ، وقتی بلاستر همه ما رو کلافه کرده بود ، پچ اصلاح کننده اش رو تمام ISP ها و جتی خود مایکروسافت در اختیار همه گذاشته بودند.
یک نکته دیگه ، اصلن شما میتونین از سایت خود مایکروسافت ، پچ ها و آپدیت های جدید رو دانلود کنید ، Windows Update برنامه مزخرفی هست که حتی نمیذاره برنامه های دریافتی توسط خودش رو ، شما در کامپیوترتون ذخیره کنید ؛ ( البته اگر کمی حرفه ای باشید ، میتونید بهش کلک بزنید )

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از saeedsmk :
مي توني كركش كني . براي اين كار يه سرچي كن تو اين فرم تو همين گروه

مثل اين صفحه
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=34261
دوست من سعيد جان
اين روش ها فقط براي چند روز كار ميكند . چون IP استفاده شده وقتي از حد مجاز ميگذرد مايكروسافت آنرا بلوك ميكند . من خودم يك ويندوز اورجينال از آمريكا برام آورده بودند . من هم آمدم مرام بزارم كلي كپي كردم دادم به دوست و آشنا . حالا ديگه همون ويندوز هم اكتيو نمي شود . مايكروسافت ديده بيش از حد مجاز از اين ويندوز نصب و اكتيو شده / IP اين ويندوز را بسته .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از saeedsmk :
مي توني كركش كني . براي اين كار يه سرچي كن تو اين فرم تو همين گروه

مثل اين صفحه
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=34261
دوست من سعيد جان
اين روش ها فقط براي چند روز كار ميكند . چون IP استفاده شده وقتي از حد مجاز ميگذرد مايكروسافت آنرا بلوك ميكند . من خودم يك ويندوز اورجينال از آمريكا برام آورده بودند . من هم آمدم مرام بزارم كلي كپي كردم دادم به دوست و آشنا . حالا ديگه همون ويندوز هم اكتيو نمي شود . مايكروسافت ديده بيش از حد مجاز از اين ويندوز نصب و اكتيو شده / IP اين ويندوز را بسته .

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
عزيز چرا دوتا دوتا -
بعدم گفتم كرك نه اينكه كي ويندوز تو عوض كني ؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
مال منم اوريجينال نيست ولي خودش آپديت ميشه (مثل امروز!)، چه جوريه؟

بالا