برگزیده های پرشین تولز

ویندوز اکس پی Black Edition چیست؟

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان...

همه مطلعید که زمان زیادی از Release ویندوز اکس پی Service Pack 2 می گذره. و در طی این سال ها ده ها حفره امنیتی سر و کله شون پیدا شده. هر بار که ما این ویندوز رو نصب می کنیم اگر Automatic Update رو خاموش نکنیم، یه عالمه Update برای امنیت ویندوز دانلود می شه.

در طی این سال ها همیشه به این فکر بودم که آیا بعد از ویندوز اکس پی سرویس پک 2، نسخه جدیدی نمی خواد ارایه بشه که نه به سنگینی Vista باشه و نه انقدر از لحاظ امنیتی مثل SP2 دچار ضعف باشه.

چند روزیست که دوستانم وسوسه ام می کنند که با استفاده از برنامه های P2P ویندوزی موسوم به :

Windows XP Black Edition

رو دانلود کنم. از طرفی سرعت اینترنتم پایینه و از طرف دیگه نمی دونم این چه جور ویندوزی هست. در سایت مایکروسافت هم که رفتم نتونستم در مورد این نسخه اطلاعاتی رو کسب کنم.

ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان...

همه مطلعید که زمان زیادی از Release ویندوز اکس پی Service Pack 2 می گذره. و در طی این سال ها ده ها حفره امنیتی سر و کله شون پیدا شده. هر بار که ما این ویندوز رو نصب می کنیم اگر Automatic Update رو خاموش نکنیم، یه عالمه Update برای امنیت ویندوز دانلود می شه.

در طی این سال ها همیشه به این فکر بودم که آیا بعد از ویندوز اکس پی سرویس پک 2، نسخه جدیدی نمی خواد ارایه بشه که نه به سنگینی Vista باشه و نه انقدر از لحاظ امنیتی مثل SP2 دچار ضعف باشه.

چند روزیست که دوستانم وسوسه ام می کنند که با استفاده از برنامه های P2P ویندوزی موسوم به :

Windows XP Black Edition

رو دانلود کنم. از طرفی سرعت اینترنتم پایینه و از طرف دیگه نمی دونم این چه جور ویندوزی هست. در سایت مایکروسافت هم که رفتم نتونستم در مورد این نسخه اطلاعاتی رو کسب کنم.

ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.
همون ویندوز XP سرویس پک 2 هست که تم مشکلی داره سراسرش مشکلی شده .. دستکاری شده .. عموما این ویندو ها مشکلاتی نسبت به نسخه استاندارد داره !

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از شما دوست عزیزم... بالاخره هم فاله هم تماشا : ) ... آیا از رفقا کسی داره و تستش کرده؟ آیا لینک دانلودی وجود داره که من مجبور نشم چندین سال با تورنت و P2P مشغولش بشم؟

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
BlackMoon

52wpsgg.jpg

i1027695_blackmoon2.jpg

____________________________________________________________________________________
G0DSEND313 DVDs:
Ba keifiate bartar <=>Be gheimate delkhahe shoma!ba nazeltarin gheimat!
arzan-DVD
:f34r:

بالا