برگزیده های پرشین تولز

ویژه لپتاپ Compaq با قیمت استثنایی

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان
قصد فروش ویژه مدل Compaq 610 رو داریم، قیمت واقعا استثنایی هست ;)
تمامی دستگاه ها آک می باشند
لپتاپ Compaq 610

hp-compaq-610-vc274ea-1.jpg

مشخصات :
Processor type : Intel® Celeron® Processor 570 (2.26 GHz, 533 MHz FSB, 1 MB L2 cache)
Chipset : Mobile™ Intel® GLE960 Express Chipset or Mobile™ Intel® GME965 Express Chipset
memory : DDR2 ,1024MB Upgradeable to 4 GB
Hard Drive : 160 GB
Optical drives : DVD+/-RW DL
Display : (15.6") LED
Graphics : Intel 4500MHD - 128MB Dedicated - 1500 MB
ساير امكانات :
WIRELESS,BLUETOOTH,WEBCAM,Modem,سه عدد پورت USB - سيستم صوتي با کيفيت عالي، صداي بلند و وضوح خوب (High Definition Audio), داراي (Secure Digital (SD)/MultiMedia Card (MMC) Slot) - ورودي ميکروفن استريو (Stereo Microphone In) - خروجي هدفن استريو (Stereo Headphone/Line Out) - پورت‌هاي (RJ-45) و (RJ-11)
قیمت حذف شد
تا دوستان از اونجایی که ارزون تر میده تهیه کنند

Last edited:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
:blink:
یعنی الان قیمتش بالا نیست؟؟؟

mr hitler

Registered User
لایک‌ها
8
این قیمتش استثنایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
اونم با این سی پی یو!!!!

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزیز
شما برو از همون جا که بهت مجانی میده بگیر ;)

نه دوست عزیز یک CPU 12 مگ کش هم اشانتیون روش میدن :lol:

شما اگه این استثنایی رو نمیزدی مشکل حل بود

من این رو بهتون میتونم 580 بدم

http://rayansaba.com/index.php?productID=4246

بهتره طرز برخوردتون با بچه های سایت مناسب باشه

CPU: INTEL Core 2 Duo 2.2 GHz / CACHE:2.0 MB / FSB: 800 / RAM: 2GB DDR2 / HDD: 250+ GB SATA / LCD: 15.4" / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: Intel 4500 / PORTS: LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + WEB CAMERA + Bluetooth / 2.7 Kg / DOS

به نظر خودتون پردازنده سلرون الان حتی ارزش 500 تومن هزینه کردن رو هم داره
من اگر جواب شما رو به بچه ها ندیده بودم هرگز اینجا پست نمیزدم شاید کسی قیمت شما براش واقعا استثنایی باشه ولی برخورد خیلی مهمه

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
شما اگه این استثنایی رو نمیزدی مشکل حل بود

من این رو بهتون میتونم 580 بدم

http://rayansaba.com/index.php?productID=4246

بهتره طرز برخوردتون با بچه های سایت مناسب باشه

CPU: INTEL Core 2 Duo 2.2 GHz / CACHE:2.0 MB / FSB: 800 / RAM: 2GB DDR2 / HDD: 250+ GB SATA / LCD: 15.4" / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: Intel 4500 / PORTS: LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + WEB CAMERA + Bluetooth / 2.7 Kg / DOS

به نظر خودتون پردازنده سلرون الان حتی ارزش 500 تومن هزینه کردن رو هم داره
من اگر جواب شما رو به بچه ها ندیده بودم هرگز اینجا پست نمیزدم شاید کسی قیمت شما براش واقعا استثنایی باشه ولی برخورد خیلی مهمه

یه نظر شما 580 تا 490 !!!
میشه 90 تومن اختلاف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
روی 500 تومن معامله 90 تومن کمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه حدودا 20% زیر قیمت
اگر توی بازار لپتاپ باشی یا بری بپرسی سود لپتاپ 10 یا 20 یا حداکثر 30 تومنه، مثل لباس یا کفش نیست 50% یا 70% سود روش باشه !!!!
با هر کس مثل خودش برخورد میشه
وقتی کسی میاد اسپم می کنه، که پست هاش بره بالا، توقع نباید داشته باشه که قربون صدقش برن
منطقی بیاد نظرش رو بگه نه چرند و پرند بگه

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
قییمتتون بالاست!اینجا یا بز خری میکنن یا گرون فروشی

iphone3gs

Registered User
لایک‌ها
1
من به شرط سالم بودن 300 ور می دارم.(البته اگه فروشنده باشی و به قول خودت اسمپر نباسی:)).

damira_e_n_d

Registered User
لایک‌ها
66
من به شرط سالم بودن 300 ور می دارم.(البته اگه فروشنده باشی و به قول خودت اسمپر نباسی:)).
دستگاه نو هستش ها !
تاپیک رو نخونده میان پست میدن !

هرچند فروشنده کلاً منصرف شده ...

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
آخه من باید جواب این رو چی بدم :D
دستگاه نو هستش ها !

ممنون از شما

این علی آقای مارو انقدر اذیتش نکنید

خیلی چاکریم ;)

gt333

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز وقتی قیمت نمیدی همین میشه دیگه .ناراحت نشو کسی 100 تومان هم خواست.جنس قیمت داره.قیمت پایه رو اعلام کن اونوقت توقع داشته باش.
مرسی

iphone3gs

Registered User
لایک‌ها
1
دستگاه نو هستش ها !

شما غصه نخور.من خوندم.
قیمت دادم ، ایشون فروشنده هستش. اگه خواست میده نخواست خوب هیچ.دیگه احتیاجی به اظهار نظر شخص ثالث نیستش.

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
آخه من باید جواب این رو چی بدم :D

به نظر من حداقل 100 بیشتر از ارزش قیمت دادن!

لپتاپی که جناب sirous_sus معرفی کردن به قیمت 580 پردازندش حدود 3برابر قویتر هست! 2برابر رم داره! اف اس بی بیشتری داره و...

ناراحت نشو ولی حالا گوشی هایی هست که قویتر هستند!

کلا شما فکر نکنید اینجا همه از بازار بی خبرند و شما بگید خیلی عالی هست میان به این قیمت ازتون میخرن!

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزیز وقتی قیمت نمیدی همین میشه دیگه .ناراحت نشو کسی 100 تومان هم خواست.جنس قیمت داره.قیمت پایه رو اعلام کن اونوقت توقع داشته باش.
مرسی

این تاپیک قضیه داشت ایشون در ابتدا قیمت داده بودند بنا به دلایلی از فروش منصرف شدند
دستگاه ها آک هست

شاید پست بنده باعث شد تاپیک منحرف بشه و من از این بابت از ایشون (صاحب تاپیک ) عذر خواهی میکنم چنین قصدی نداشتم

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
به نظر من حداقل 100 بیشتر از ارزش قیمت دادن!

لپتاپی که جناب sirous_sus معرفی کردن به قیمت 580 پردازندش حدود 3برابر قویتر هست! 2برابر رم داره! اف اس بی بیشتری داره و...

ناراحت نشو ولی حالا گوشی هایی هست که قویتر هستند!

کلا شما فکر نکنید اینجا همه از بازار بی خبرند و شما بگید خیلی عالی هست میان به این قیمت ازتون میخرن!

من چیزی نمی گم، تا دوستان خودشون قضاوت کنن
شما همین مدل رو420 با کیف ارجینال HP که من به مشتری میدم، بیار، من خودم ازت خریدارم (دستگاه آک منظورمه ها)
ولی از نامرد کمتری اگر نیاری :D

جناب sirous_sus
هر دستگاهی یه قیمتی داره
پراید صبا با پراید نسیم هر کدوم یه قیمت دارن
در مورد بستنی هم برات مثال می زنم
بستنی کیم مهین با بستنی کیم دایتی، هر کدوم یه قیمتی دارن
به شما هم می گم، شما همین دستگاه رو با کیف اورجینال HP (همون کیفی که به مشتری میدم) فقط همون کیف بین 35 تا 40 داره تو خود تهران فروش میره، برام بیار 420 اگر نخریدم از نامرد کمترم ;)
خوبه

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
شما همین مدل رو420 با کیف ارجینال HP که من به مشتری میدم، بیار، من خودم ازت خریدارم (دستگاه آک منظورمه ها)

جناب sirous_sus
هر دستگاهی یه قیمتی داره
به شما هم می گم، شما همین دستگاه رو با کیف اورجینال HP (همون کیفی که به مشتری میدم) فقط همون کیف بین 35 تا 40 داره تو خود تهران فروش میره، برام بیار 420 اگر نخریدم از نامرد کمترم ;)
خوبه

ما مخلصیم
ولی منم نگفتم لپ تاپ صایران با لپ تاپ اپل :D
در لپ تاپ هم برند کمتر مطرح جز دو مارک معروف الینگ ور و اپل در بقیه کانفیک معیار انتخابه
پردازنده های سلرون خیلی وقته از رده تولید خارج شدند و جای خودشون رو به کور دوا و کور2 دوا دادند الان هم بازار i3 و i7 داغ شاید تا یک سال دیگه حتی سری T و P هم تولیدشون کم بشه
معماری یک پردازنده مهم ترین مسئله در لپ تاپه

اگر پست های گذشته من رو در پیهالز جستجو و برسی کنید خیلی زیاد در مورد لپ تاپ و خریدش توضیح دادم بخصوص در مورد پردازنده ها و GPU گرافیک ها

علی جان لپ تاپ بستنی نیست دوست داشتید یه تاپیک در خارج از بازارچه ایجاد کنید من اونجا در خدمتتون هستند تخصصی با رفرنس منبع سند و مدرک بحث میکنیم
البته بتسنی میهن هم تولیدات 100 تومنی داره و تولیدات بالای 300 تومن هم داره
یا حتی همون ماشین های بدرد نخور ایرانی ها آپشن های زیادی دارند بسته با آپشن ها قیمت هاشون متغییر میشه

در مورد کیف
می دونید که HP فروش کیف هاش روی برخی از لپ تاپ هاشه و کیف هایی با اسم سونی اپ پی دل که همه آرم برند هارو روش داره در بازار فراوانه همه تولید یک شرکت چینیه که دوست داشتید اسم شرکت رو با منبعش میتونم براتون پیدا کنید این کیف ها بین 9 تا 14 دلار فروش میره

حتی شرکت بزرگ تارگوس که بزرگ ترین شرکت تولید کننده کیف و لوازم جانبی لپ تاپه تولدیاتش از 30 دلار تا 200 دلار عرضه میشه
و جدیدا هم یک شرکت چینی دیگه تولیدات این شرکت رو دقیقا مثل خودش با قیمت نصف میسازه که البته ضد آب و گرد غبار نیست کیفیت خوبی نداره مکان مخصوص تلفن همراهش پوشش ضد اشعه و ضد آنتن نداره ولی حتی بسته بندیش هم مشابه

شما توی لپ تاپ استادی ولی منم کم توی بازار لپ تاپ نبودم بسته به کارم و رشته ای که تحصیل کردم اطلاعات در حد متوسطی هست

سعی میکنم دیگه در تاپیکتون پست ندم چون اینجا بازارچه و جای این گونه تاپیک ها در بخش مشاوره خرید سخت افزار و لپ تاپه

Doom

Registered User
لایک‌ها
789

جناب sirous_sus
هر دستگاهی یه قیمتی داره
خوبه

فرمایشات شما کاملا متین.
منظور بنده و دوستان این بود که کسی بابت این دستگاه که کمی قدیمی هست اینقدر پول نمیده.
با همین هزینه میتونه یه دست دو خیلی بالاتر از این بگیره.البته من بچه های اینجا رو مثال زدم.

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز جسارت نباشه
ولی اون چیزی که شما درسش رو می خونی، زمین تا آسمون با بازار ایران متفاوته
اگر لپتاپ با CPU سلرون از رده خارج شده !!!
پس حتما لپتاپ هایی که با CPU سلرون تو بازار هستن، همشون رو می ریزن سطل آشغال :lol:
همیشه یک فروشنده باید همه نوع جنسی داشته باشه، سطح درآمد و خرج همه مردم، اون هم تو ایران یکی نیست
خیلی ها هم هستن که دانشجو هستن، ولی حتی نمی تونن 400 تا 500 تومن برای خرید یک لپتاپ هزینه کنن
کسی هم که برای لپتاپ هزینه می کنه با توجه به نیازش هزینه می کنه
البته کسایی هم هستن که پولشون از پارو بالا میره و قیمت براشون مهم نیست و فقط این براشون مهمه که مارک لپتاپش Vaio باشه
ولی یک دانشجویی که فقط سرو کارش با سرچ تو اینترنته یا می خواد پایان نامش رو تایپ کنه یا یه فیلم ببینه و در آخر بخواد یه موزیک گوش بده نمیاد Corei7 یا Corei5 یا Corei3 بگیره
همین CPU سلرون هم کارش رو راه میندازه
اگر شما تئوریش رو یاد گرفتی و مهندسی ;)
ما هم تو بازار یاد گرفتیم که چی جوری میشه لپتاپ رو روشن کرد ;)
موفق باشی
فقط هیچ وقت سعی نکن با خراب کردن یکی بخوای اطلاعات و سطح دانشت رو نشون بدی

بالا