برگزیده های پرشین تولز

ویژه محصولات حرفه ای Sennheiser با گارانتی - هدفون ، میکروفون ، هدست

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
جناب آدرس سایت رو نگفتید ! لطف میکنید ؟

ممنون

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
چقدر ارزون 2 مليون پول هدست؟ خيلي بايد ادم تو رفاه باشه همچين پولي بده:D

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر ارزون 2 مليون پول هدست؟ خيلي بايد ادم تو رفاه باشه همچين پولي بده:D
دوست من اینا هدفون معمولی نیستن . برای کار های حرفه ای ، میکس ، مونتاژ ، استودیو و برای کسایی که به شفافیت صدا اهمیت میدن طراحی شده .
بخاطر همینه که قیمتا اینطوری هستن .
در ضمن سنهایزر از برند ها بسیار با کیفیت و معروف هست. در کنسرت های بزرگ هم از محصولات این کمپانی استفاده میشه . به عنوان مثال کنسرت های Pink , Snoop Dogg, Linkin Park و ...

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
بله بنده هم نگفتم معمولين منظورم براي كسي كه براي فيلم و بازي مي خواد خيلي گرونه و الا براي كارهاي حرفه اي كه بايد از همينا استفاده بشه

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
ببخشید قیمت HD515 رو درست زدین؟ قیمتش زیادی عجیبه ! بیشتر از دوبرابر قیمتش توی خارج از کشوره !

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید قیمت HD515 رو درست زدین؟ قیمتش زیادی عجیبه ! بیشتر از دوبرابر قیمتش توی خارج از کشوره !
نه قیمتا درست هستن .
دوست عزیز این واژه "خارج از کشور" رو خیلی راحت میگین ! انگار که دارین میگین کرج !!!
عزیز دل ما ت ح ر ی م هستیم ، ما با هزار دردسر نمایندگی گرفتیم و کلی خرج میکنیم تا اینا صحیح و سالم اونم هوایی برسه ایران ...
این خرج ها رو حساب نمیکنید ؟
فکر نکنید ما خریدیم 50 دلار و داریم روش 100 دلار میخوریم ... در ثانی شما نباید قیمت فروشگاه هایی مثل آمازون رو با جاهای دیگه مقایسه کنید ! این طور فروشگاه های بزرگ و بین المللی از امتیازات زیادی از طرف شرکت ها برخوردار هستن .

در هر حال هر امری داشتین بنده در خدمتم .

موفق باشید

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
نه قیمتا درست هستن .
دوست عزیز این واژه "خارج از کشور" رو خیلی راحت میگین ! انگار که دارین میگین کرج !!!
عزیز دل ما ت ح ر ی م هستیم ، ما با هزار دردسر نمایندگی گرفتیم و کلی خرج میکنیم تا اینا صحیح و سالم اونم هوایی برسه ایران ...
این خرج ها رو حساب نمیکنید ؟
فکر نکنید ما خریدیم 50 دلار و داریم روش 100 دلار میخوریم ... در ثانی شما نباید قیمت فروشگاه هایی مثل آمازون رو با جاهای دیگه مقایسه کنید ! این طور فروشگاه های بزرگ و بین المللی از امتیازات زیادی از طرف شرکت ها برخوردار هستن .

در هر حال هر امری داشتین بنده در خدمتم .

موفق باشید

دوست عزیز منم نگفتم اینا رو از کرج آوردین :) ولی من این قیمت رو با قیمت سایر محصولاتی که برای فروش گذاشتی مقایسه کردم که اینو گفتم. مثلا قیمت Sennheiser HD555 الان قیمتش حدود 130 دلار هست که شما دارین 160000 تومن میفروشید که به نظرم کاملا منطقی هست ولی برای این محصول قیمت بالای دوبرابر هست ، اگه شما Sennheiser HD555 رو از همون کرج ما یا خارج شما با همین تحریم ها آورین پس اون یکی رو هم از همونجا آوردین ، پس این همه اختلاف از دید من خریدار منطقی نیست و دلیل سوالم هم همین بود...

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز منم نگفتم اینا رو از کرج آوردین :) ولی من این قیمت رو با قیمت سایر محصولاتی که برای فروش گذاشتی مقایسه کردم که اینو گفتم. مثلا قیمت Sennheiser HD555 الان قیمتش حدود 130 دلار هست که شما دارین 160000 تومن میفروشید که به نظرم کاملا منطقی هست ولی برای این محصول قیمت بالای دوبرابر هست ، اگه شما Sennheiser HD555 رو از همون کرج ما یا خارج شما با همین تحریم ها آورین پس اون یکی رو هم از همونجا آوردین ، پس این همه اختلاف از دید من خریدار منطقی نیست و دلیل سوالم هم همین بود...
وای وای ، باید ببخشید . قیمت HD555 رو اشتباه زدم . قیمتش 210 تومن هست دوست عزیز .
ببخشید که باعث شد فکرتون به هم بریزه .

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
تا 200 تومن چي داريد كه بيس فوق العاده اي داشته باشه چيزي در حد SONY MDR-XB700 چون من هر چي مي بينم چيزي در اين حدود پيدا نمي كنم اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا 200 تومن چي داريد كه بيس فوق العاده اي داشته باشه چيزي در حد SONY MDR-XB700 چون من هر چي مي بينم چيزي در اين حدود پيدا نمي كنم اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد
سلام
دوست عزیزم اگر دنبال کیفیت و شفافیت هستی بهت پیشنهاد میدم که سنهایزر بگیری .
مدل HD435 رو میتونم بهت پیشنهاد بدم که قیمتش 135 تومن هست . میتونی باهاش دنیای دیگه ای رو تجربه کنی .

سوالی داشتی در خدمتم

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
اخه من دنبال bass خوب مي گردم بعد شفافيت bass سنهايزر معمولا نمرش 6 از 10 هست يعني نسبتا معمولي

485 بهتر نيست؟

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه من دنبال bass خوب مي گردم بعد شفافيت bass سنهايزر معمولا نمرش 6 از 10 هست يعني نسبتا معمولي

485 بهتر نيست؟
485 , 435 تقریبا مثل هم هستن .
اما فعلا 485 رو تموم کردیم ، اگر 435 رو خواستی بهت تخفیف هم میدم .

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت ها اصلا با عقل جور در نمیان خیلی فضاییند ;)

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
485 خيلي بهتر از 435 ه .. قابل قياس نيست ...

555 رو موجودي داريد ؟

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
485 خيلي بهتر از 435 ه .. قابل قياس نيست ...

555 رو موجودي داريد ؟
دوست عزیز گفتم تقریبآ مثل هم هستن ...

555 رو هم تموم کردیم
ie8 رسیده چند تا ، 320 تومن

up..............

Last edited:

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
آقا، واسه من يک HD555 جور کني خريدارم ...
خيلي دنبالشم ...

Tasvir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا، واسه من يک HD555 جور کني خريدارم ...
خيلي دنبالشم ...

هر موقع بیاد دوباره همینجا بهتون اعلام می کنم

agha hanooz px100-ll ro nayavordi ??

mage cheghadr tool mikeshe ye jens biad ta iran ?

خیر !
دوست عزیز مگه قول دادم بهتون که میارم ؟ شاید قول دادم و یادم نیست !
ما سعی می کنیم از همه مدل ها بیاریم ، اما یه وقتایی یه سری رو نمیشه آورد دیگه ...

بالا