برگزیده های پرشین تولز

ویژگیهای ای اس پی خوب و نمایندگان اینترنت پر سرعت ?

Mohammad2db

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خودم تخصصی در این امر ندارم
اما بطور غیر حرفه ای هم که شده حرف میزنم تا به حق ام برسم

یک سرویس دهنده خوب :

1 - مجوز رسمی و سیستم استاندارد (که حتما باید باشه)
2 - سرعت دقیق و حداقل نزدیک به سرعت تعیین شده
3 - 24 ساعته آنلاین و در دسترس ! ( خطوط و پشتیبانی )
4 - تعرفه سرویسها از 8 هزار تومان !
5 - برای سرویسهای حجمی و خانگی, شب ها رایگان یا نیم بها !
6 و ... - نظر شما ؟؟؟

به نظر من تعرفه 16 - 20 هزار تومان در ماه برای اینترنت 64 باسیم و بی سیم اونهم با این کیفیت منصفانه نیست .
انتظار نداریم که این سرویس با قیمت نهایتا 8 هزار ارایه شود اما با تغییر شرایط یکی از سرویسها مطمعنا ارایه سرویسی با 8 هزار تومان شدنیست .

خواهش میکنم اگر نظری در این مورد دارید ارسال بفرمایید
از دوستان حرفه ای و وارد به این کار هم درخواست میکنم در صورت لزوم شرایط مذکور ناکامل بنده را تکمیل کنند

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
به نظر من سرویسی که در ایران به نام اینترنت داره به خورد ما داده میشه خیلی مسخره است ، چه از لحاظ قیمت و چه از نظر شرایط .

با مبلغی که اینجا برای اینترنت 128 با محدودیت حجمی پرداخت میکنیم در آمریکا میشه سرویس بدون محدودیت با 90 برابر سرعت گرفت . تازه شرکتها موقعی که ازشون اشتراک میگیری بهتون یک وبسایت به همراه فضای رایگان ، تعدادی ای میل pop3 رایگان ، مودم رایگان و ... هم میدن و هیچ هزینه نصبی هم نمیگیرن . سرویس رو هم حداکثر 24 ساعته براتون راه اندازی می کنند و همیشه برای پشتیبانی با روی باز و لحن خوب آماده پاسخگویی به شما و حل مشکلاتتون هستند .

اینجا باید سرویس ها رو به قیمت خیلی گرون تر از اونچه که ارزش واقعیشون هست تهیه کنیم ، اون هم با کلی منت کشی و پیگیری . آیا سرویس دهنده پورت خالی داشته باشه آیا نداشته باشه! آیا این ماه راه اندازی میشه آیا نمیشه. هزینه نصب هم بین 10 تا 25 تومن باید بدی . سرویست هم که محدودیت داره و تا بیای استفاده کنی به روز دهم نرسیده می بینی تموم شده . هر یک گیگ ترافیک اضافه رو هم اندازه خون باباشون حساب می کنند .

هر جای دنیا شما بری بگی اینترنت من بعد از دانلود مثلا 1 گیگ فایل تموم میشه نه تنها باور نمی کنند بلکه بتهون همی میخندند .

سرویسها هم که در طول یک ماه چندین بار قطع میشه . پشتیبانی ها که نه از نظر فنی دارای توانایی هستند و نه ادب و طرز رفتار با مشتری رو آموخته اند . بیشتر مواقع هم مشکلات رو مربوط می کنند یا به مخابرات یا به سیستم خودتون یا سیم کشی ساختمون یا چیزای مسخره دیگه .

کلاً وضعیت اسفناکی داریم اینجا و ملت قانعی هم هستیم . فکر می کنیم اینی که الان دارن بهمون میدن نهایت سرعت و کیفیته و خدا رو هم شکر می کنیم .

بعضی ها که دیگه خیلی بیچاره هستند . میرن سرویس 1mps رو با محدودیت ترافیک مثلا 12 گیگ در ماه با هزار بدبختی از این شرکت ها جور میکنند با قیمتی در حدود 200 هزار تومن در ماه و بسیار خوشحال ، غافل از اینکه با همین سرعت بدون محدودیت حجم سرویس در کانادا ماهی 19.95$ فروخته میشه .

همه این بدبختی ها برمیگرده به عدم وجود رقابت . وقتی که رقابتی در کار نباشه و همه چیر انحصاری در اختیار یک مشت شرکت های معلوم الحال (که همه میدونیم صاحبانش از چه قماشی هستند) باشه نباید بیشتر از این هم انتظار داشته باشیم .

جالب تر اینجاست که بعضی از این شرکت ها اگه دو روز از اتمام شارژ ماهیانه شما گذشته باشه و تمدید نکرده باشید ، به خودشون این اجازه رو میدن که با کمال پررویی خط شما رو جمع کنند . در صورتیکه در همون کانادا اگه شما تصمیم بگیرید که اشتراکتون رو از شرکتی قطع کنید سعی می کنند به هر نحوی که شده شما رو از این کار منصرف کنند و اگر به هر دلیل از سرویسهاشون راضی نبودید رضایت شما رو جلب کنند.

حالا یکی نیست به من بگه آخه ما تو این خراب شده چیمون مثل آدمه که اینترنتمون باشه!!!!

Last edited:

Mohammad2db

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
موافقم

اما خوبیه اکثر ما اینه که میخواییم همه چیمون مثل ادما باشه
ولی متاسفانه موانع زیاده

نمیخوام با کشورهای دیگه مقایسه کنم
ولی به قول شما امکانات اونها جذب کنندست
و دیدم که اینترنت عالی اشانتیونی هدیه میکنند
یا روی فلان خط تلفن بطور رایگان نصبش میکنن

حالا منو شمای جوانه صاحب علم و عمل باید
عملی بشیم تا به چشم بیاییم !! ؟؟
یا باید لال و روانی بشیم تا این اشفته بازارو طبیعی فرض کنیم ؟؟ !!

Mohammad2db

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دور از جان همه

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
جناب amoojoon يا ر فروم كار نكن يا مثل بچه هاي ديگر فروم عادي بنويس
اون فونتت رو كسي نميتونه بخونه

بالا