برگزیده های پرشین تولز

و اما Resident Evil 4

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
Resident Evil 4
سلام.
بالاخره نسخه جدید این بازی خیلی محبوب برای ps2 اومد این بازی سال پیش برای game cube منتشر شده بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت و قرار شد که نسخه ps2 بازی رو هم بسازن و حالا نسخه ps2 بازی اومده.

سازنده:capcom
ناشر:capcom
برای ps2 , game cube
گروه سنی:بزرگ سال(+17)
تاریخ انتشار:25 november

بازی نسبت به نسخه اصلی در game cube پیشرفتهای زیادی کرده .کنترل بازی در ps2 بهتر از gamecube است. گرافیک بازی برای ps2 باور نکردنی است گرافیک بازی انچنان تفاوتی با نسخه game cube بازی ندارد .طراحی دشمنان بازی بسیار عالی است مثل اینکه تعدادی سلاح به نسخه ps2 نسبت به game cube اضافه شده از نکات جالب در نسخه ps2 بازی امکان انتخاب مسیر داستان بازی است .محیط بازی محیط سینمایی به صورت widescreen است که در تلویزیونهای معمولی به صورت letterbox نشان داده میشود.
حرکت شخصیتها در داستان بازی عالی و داستان بازی بسیار سینمایی و طولانی است .
resident evil یک بار دیگر میتواند محیط ترس و وحشت را همراه با صدای عالی این بازی برای شما فراهم کند . resident evil 4 یک بازی action adventure است ولی بر مبارزها در بازی بسیار تاکید شده است و بازی را از جنبه action قوی میسازد.
شاید بعد از موفقیت عالی resident evil 2 بتوان resident evil 4 را شاهکاری دیگر از capcom تصور کرد بدون شک این بازی جزو بهترین بازیهای ساخته شده برای ps2 بتوان فرض کرد
سایتهای مختلف بازی امتیازهای بسیار بالایی به بازی دادن gamespot امتیاز 9.3 از 10 سایت IGN امتیاز 9.5 از 10
(از gamespot)

resident4_3.jpg

resident-evil-4-0.jpg

resident-evil-4-7.jpg

resident-evil-4-5.jpg

resident-evil-4-6.jpg

resident-evil-4-3.jpg

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
با تشکر از دوست خوبم سعید فقط این بازی در 25 اکتبر"10/25/2005" منتشر شده است که تا چند روز دیگه به دست ما خواهد رسید

ضمنا علاوه بر اسلحه های قبل یه اره برقی و یه اسلحه دیگه هم بهش اضافه شده و همچنین یه لباس دیگه که در اسکرین شات نشون داده شده اما در ورژن گیم کیوب فقط لباس رزیدنت اویل 2 را ازاده می کرد-البته بازم نسخه گیم کیوب نسبت به PS2 امتیاز Best گرفته

یه توضیح مختصر

Resident Evil 4

925156_60500.jpg

Publisher: Capcom
Developer: Capcom
Platform: PS2
Genre: Adventure
Score: 9.3
Release Date: 10/25/2005

همچنین این ورژنی که می یاد ورژن North America هست و ورژن Premium Edition هم گفته شده در روز 25 اکتبر منتشر می شه و نسخه Japan هم در تاریخ 1 دسامبر که Biohazard نامیده می شه و نسخه Europe هم در 4 نوامبر "منظور از نسخه همان Release Regionهست" برای اطلاعات هم اینجا کلیک کنید

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من حقیقتا خودم خیلی این بازی رو دوست دارم و هیچ وقت نمیتونم نسخه 2 بازی رو فراموش کنم که 3 بار تا اخرش رفتم. امید وارم این نسخه هم مثل نسخه 2 بازی باشه بیصبرانه منتظرم که بیاد برم بگیرمش

بالا