برگزیده های پرشین تولز

و باز هم مردان

نظرتون چيه؟

• very good

Votes: 0 0.0%

• not bad

• bad

• بله

• بله, البته با ویراستاری( ویرایش, ادیت) انسان

• الان نه ولی در آینده ی نزدیک ممکنه

• حالا حالا ها که بعیده. ممکنه در آینده ی دور

• به هیچ وجه. اصلا این کار توسط رایانه غیر ممکنه. زبان انسانی را اصلا رایانه نمی تونه بفهمه

• كاملا موافقم

• يه جورايي قبول دارم

• برو بابا‌،‌بي كار

• برو اين حرفها رو واسه عمٌت بگو

• Total voters
    0
  • Poll closed .

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا يه چيز جالب! اكثر اون كساني كه اينجا مشكل مطرح ميكنن و تمام اون كساني كه جواب ميدن از مردان هستن. ميبينيد كه خود خانومها آلان عقب نشستن. 100 سال ديگه كه مرد ها تو كامپيوتر خدا شدن . اونوقت خانومها ميان ميگن كه فيمينيسم!!! مردها نميگذارن ما پيشرفت كنيم بعد ادعا ميكنن چون مردها ميدونن ما خيلي بهتريم جلومون رو ميگرن. يكي نيس بگه بابا اونوقت كه مردها داشتن پيشرفت ميكردن شما جلوي آينه بودي و داشتي دنبال رنگ مناسب واسه ماتيكت ميگشتي!
خلاصه باز هم ايول به پسرهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. ;)

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
:rolleyes: :D خوب تعدادشون كمه كلا كمتر هم مي نويسند ديگه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Nahla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين چه وضع قضاوت كردنه !!!( هر چند كه از بعضي از آقايون انتظار بيشتري نميشه داشت!!!)
من به عنوان يه دختر دانشجوي سال اول كامپيوتر ميپذيرم كه خيلي از خانومها كوتاهي ميكنند اما آقايون هم دست كمي ندارند. به نظرم روي چيزي كه شناخت ندارين نظر ندين و آمارگيري علمي(!) نكنين بهتره....
در ضمن مهم كيفيته نه كميت!!!!!!!!
موفق باشين

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
توجه كرديد آمار پرشين بلاگ را:
از بلاگ ها 30% مال دختر ها و 70% مال پسر هاست.
(گفت كيفيت نه كميت ياد اين افتادم)
ضمنا خواننده هاي وبلاگ هاي نوشته شده توسط دختر ها ( به طور نسبي) بيشتره!

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
علي جان!
بس كه پسرا تو كفن! :shock: (توي كف دخترها هستند. افتاد!؟)
خيليها (به خصوص تو پرشين بلاگ) وبلاگ مي نويسن و وبلاگ مي خونن كه دوست دختر پيدا كنن (يه چيزي تو مايه هاي گنج يابي! 8) ) به خصوص در مورد مشهديها! (مي گي نه، نيگا كن)
علت اينكه پسرها هم بيشتر پايه اند اينه كه خيلي راحت و بي پرده صحبت مي كنن. پرده اي نيست تو كار كه ;) دلشون مي خواد اولين كسي رو كه تو خيابون پيدا كردن ... لا اله الا الله!
منم پسرم. ولي دروغ چرا! دخترها سو’استفاده كرده اند، درسته. سركار گذاشته اند، درسته. ولي ما هم ديگه خيلي گند بعضي چيزها رو بالا آورديم ديگه

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من معتقدم دخترها و زنها دل به كار نميدن و توي يه حال و هواي ديگه ايي هستن و به طور كل خدا اينجوري افريدتشون كه مسائل زنونه براشون بيشتر قابل توجه و تجربه من اينو ميگه كه خانوما اگه كاري هم بكنن براي ارضاي عواطف و احساساتشونه
مثلا نگا كنين به اين خانوماي شاغل هيچوقت نم توني 100 درصد بهشون اطمينان كني و مسئوليت بهشون بدي آخرش يه جايي رو خراب ميكنن و يا از كنار مسائل سرسري ميگذرن كه اين به خاطر اي كيو پايينشون نيست بلكه به خاطر همون سر به هوا بودن و دنبال احساساتشون بودنه و خدا نكنه كه ازدواجم نكرده باشن ديگه واويلا ;)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
احساس می کنم این جا داره به زن ها اجحاف می شه.
خیلی زن ها هستند که خیلی بهتر از مرد ها کار می کنند. خیلی هاشون خیلی هم وجدان کاریشون بیشتر از خیلی از مرد هاست.
البته این که زن ها احساساتشون زیادتره درش حرفی نیست. اصلا این که اسلام قضاوت را گذاشته به عهده ی مرد ها به همین دلیله. چون زن بیشتر احتمال احساسی شدنشون هست و بیشتر امکان داره که بر اساس احساسات رای بدهند. ولی این ربطی نداره به این که "همه ی کار ها را خراب می کنند". اصلا هم دست و پا چلفتی نیستن. درسته؟

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
آقاي rmb_ali! عزيزم به شدت كم اطلاع و بي سواد تشريف داري
در شرايط يكسان، خانوم ها بيشتر دل به كار مي دن و وجدان كاري بالاتري دارن (مقدار بي وجداني، رابطه مستقيمي داره با ميزان احساسات) بيشتر كار مي كنن، بهتر كار مي كنن. بهتر با شرايط سازگار مي شن و ... ضمن اينكه انتظارات كمتري دارن
اما مي پذيرم كه در اكثر موارد، بهترين هاي هر مهارتي آقايان هستند. اما ديدن هفتصد ميليون كلاغ سياه، نبود يك كلاغ سفيد رو اثبات نمي كنه :eek:
دخترها هم بدي هايي دارند و بدي هايي مي كنند. (همون طور كه مرد بد هم كم نيست) اما من فكر مي كنم تا حد زيادي به خصوصيات عاطفي Built In اين دسته از آدمها مربوطه
ازشون بد زياد مي شه گفت. ولي ما مردها هم همچين پخي نيستيم (اگه به احساسات مردونه تون برخورد، مي بخشيد)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نیکنام جان: اول که گفتی علی، فکر کردم با من ی!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين تيكه از فيلمنامه matrix (همون اولي) رو بخونيد:

[left:679db05618]We are on-line, inside a chat room called "The Matrix."
It is an exklusive web-site where hackers hang out.

SCREEN
JACKON: I heard Morpheus has been
on this board.
SUPERASTIC: Morpheus doesn't even
exist and the Matrix is nothing
but an advertising gimmick 4 a new
game.
TIMAXE: All I want to know is
Trinity really a girl?
LODIII: <span style='color:red'>87%</span> of all women on line
are really men.
QUARK: The Matrix is a euphemism
for the government.
SUPERASTIC: No, The Matrix is the
system controlling our lives.
TIMAXE: You mean MTV.
SUPERASTIC: I mean Sega.
FOS4: ALL HAIL SEGA!!!

e drift back from the electric conversation entering --[/left:679db05618]

ببين از كجا رفتم شاهد اوردم :D

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
آقا يه چيز جالب! اكثر اون كساني كه اينجا مشكل مطرح ميكنن و تمام اون كساني كه جواب ميدن از مردان هستن.
بس كه خانوما همه چيز دانن!
ديگه لازم نيست چيزي بپرسن! :D
از طرفي هم حوصله ندارن جواب مردا رو بدن! ;)

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ْْطبق گزارشی که سازمان یونسکو ارایه کرده.
در شهرها 50 درصد کارها بر عهده خانومهاست و در روستاها 60 درصد کارها.
حالا باز هم بگین همه کارها رو آقایون می کنند.

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
[left:298d580ed2]What a great topic i never even thought about that before :eek: I dont think there is much girls in this Forum either... but when i thought about it I think its because that girls mostly dont like technology and computers, Its like theyre too lazy or something i tried to teach my aunt go on the computer and she said okay but when she went on computer and just when i told her what the mouse was she got off and said "Computer is pointless" and she went to wash dishes :D [/left:298d580ed2]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
:D :D
باحال بود!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
راستش من کاملاً با این موضوع که خانوم ها توانایی هاشون کمتر از مردهاست موافق نیستم، توی کالج ما من یه معام زیست شناسی خانوم دارم که سرپرست قسمت علوم و ریاضیات کالج هم هست، خیلی هم ادم باحالیه، درسشو توپ میده کلی هم فعاله ، راستش من اینجا همه جور معلم دارم زن ، مرد و به نظرم از نظر توانایی تدریس تفاوتی بینشون نیست البته از نظر اماری تعداد مردها با توانایی بالا خیلی بشتر از زنهاست که توانایی بالا دارن دلیلش رو هم نمیدونم

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
-Ehsan- جان thought رو نوشتي toght شما آقايون جميعا بي سواتين! :D :D :p

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
-Ehsan- جان thought رو نوشتي toght شما آقايون جميعا بي سواتين! :D :D :p

احسان اصلاً ایرادی نداره که ادم تو نوشتن انگلیسی اشتباه کنه بلاخره زبان دومته، اما اگه جای سواد بنویسی سوات دیگه واقاً مایه ابرو ریزیه که زبان خودت رو هم خوب یاد نگرفتی!!!!!

بالا