برگزیده های پرشین تولز

و خدا زنان را آفرید.....

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
زن چيه؟ تنگي جديده؟ آژير بكشم؟
.
..
...
....
آقا به نظر من كل كل بين زن و مرد يه كاره بيهوده ايه.اين به جاي خودش اونم به جاي خودش . جفتشونم مكمل همديگه هستند

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
خداوند مرد را از خاک آفرید و برای همین همتش بر زمین است و زن را از گل پهلوی مرد آفرید برای همین همتش بر مرد است.

اين قضيه مال تورات هستش

ولی سعی کنيد تو اين جور چيز ها مسايل دينی رو وسط نياريد و خودتون بدون تعصب قضاوت کنيد

سهم زن و مرد از حقوق و زندگی يکسان هست چون هر دو انسان هستن

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پس این مورد چیه ؟؟تصدیق می کنه که IQ مردها 4.8 واحد بیشتره و البته که ای کیو از حافظه با ارزشتره.
اين قضاوت شماس !خواهشا يه بار ديگه مقاله رو بخون ...شما از كل مقاله دست گذاشتي رو يه نقطه و با تعصب پافشاري ميكني كه عقل زن كمتره كه هرگز اينطور نيست

اینکه زنان چرا پیشرفت نکردن از بی عرضگی خودشون بوده و اینکه موجودات ضعیفی هستند و گرنه خودشون هم میتونستن جلوی سلطه مرد ها رو بگیرن ولی چون هم از نظر هوشی و عقلی و هم جسمی و هم روحی و داشتن شجاعت و ا عتماد بنفس کمتر از مردها بودن قبول کردن که تو سری خور باشن.
این هم که تو ایران 40 درصد پسر وارد دانشگاه میشه و 60 درصد دختر از اون مواردی هست که فقط در ایران مشاهده میشه و به خاطر فرهنگ حاکم بر ایران هست که همه مسئولیت زندگی بر دوش مرده و پسر ها به دلیل مشکلاتی که دارن کمتر می تونن در درس موفق باشن.که دغدغه های فکری برای آینده و شغل و سربازی از اون موارد هست که برای کنکور کوچکترین شرط آرامش فکری هست که پسر ها ندارن و دخترها به وفور دارن چون در فرهنگ ایرانی زن چون زن هست وظیفشه که در زندگی فقط خودشو لای چادر بپیچه و هر چه چادر پوشیده تر باشه وظیفه زن در زندگی بهتر ادا شده ولی در مورد مردا کاملا برعکسه.
كي ميگه زنا پيشرفت نكردن ؟شما پيشرفت رو تو چي ميبيني ؟!!عزيزم اون چيزي كه معيار بزرگي يه نفره عظمت روح و ايمانش هست نه زور بازو و خوي وحشيگري ...اميدوارم درك و شناختت در اين موراد يكم بيشتر بشه و اينقدر سطحي و بدون تفكر نظر ندي

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما خودتو ناراحت نکن بلادی عزیز
هر کسی نسبت به تجربیات خودش درکی از جهان داره
شما احتمالا مادر و خواهر فرهیخته و کامل و عاقلی داری که بهشون افتخار میکنی و به دلیل رفتار آقا منشانه خودت تجربه های دلنشینی هم از مصاحبت خانمها ی دیگه کسب کردی ...تجارب توام با احترام متقابل ... همونطور هم در مورد بقیه بانوان قضاوت میکنی...اما همه ممکنه چنین تجربه های خوشایندی نداشته باشن

Last edited:

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
اگر بخوام صد سال سیاه نباشم، باید چند بدم خدا شر زن رو از دنیا کم کنه !؟
بابا جان نمی خوام باشم ! زن هم نباشه ! همون حضرت آدم بره بهشت حالش رو ببره !

جوری از بچگش دین رو در گوشم خوندن که بی دین که نمی تونم باشم ! بی دین هاشم که چیزی ندارن !
خیز سرم دین هم که دارم فایده اش چیه !؟ یا باید به فکر این باشم که چشمم خورد از پنجره دختر همسایه رو دیدم و حالا اون دنیا خدا کو.. می زاره ! یا باید عین این گدا بد بختها سرم پایین باشه روزی 16 ساعت کارگری کنم و برای اینکه مطمئن باشم نونم حلاله ماهی 50 هزار تومن حقوق طلب کنم و با نون لواش زنده بمونم و توو خیابون عصای سفید بگیرم دستم که نکنه گناه کنم !

والله به هر چیه خوشی دنیا که کفر می کنم هزار تا بدیش میاد جلو چشمم !

خدا خبر مرگش ماهارو آورد که چی بشه !؟
می خواستی تفریح کنی حضرت آدم رو آفریدی ، خوش به حالت، ذوق مرگ هم شدی برای خودت، باز هم خوش به حالت
دیگه از جون ماها چی می خواستی که سر در گم بدوم علم به 2 دقیقه بعدم منم آوردی که روزی n بار کو ... بزاری بعد هم ببری اون دنیا بگی خوب نبودی باز هم شروع کنی ...

تهش هم اینکه خدایا غلط کردم بدت رو گفتم، زورت زیاده ، چشمم کور دندم نرم از همه بهتری
: ( (
خیلی قشنگ بود
نتونستم جواب ندم
فقط هر چی فکر کردم نتوستم بین نوشته هات و عنوان تاپیک ربطی پیدا کنم (؟؟!!)
منم روزی صد دفعه به این چیز ها فکر می کنم
نمی خوام ناشکری کنم ، نمی خوام کفر بگم
شاید مغز من کمتر از اونه که به تحلیل این چیز ها بپردازه
شاید من الان خیلی خوشبختم و خودم حالیم نیست (؟؟!!)
و خیلی چیز های دیگه
ولی آخرش میگم شاید این دنیا کلا محل امتحان منه
شاید خدا اگه به قول تو این دنیا ... ... اون دنیا بهمون حال میده
شاید کلا قرار نیست کسی این دنیا خوشبخت زندگی کنه
و البته کلی چیز های دیگه به ذهنم میرسه که باز به من اینو ثابت می کنه بچه ، برو شیرتو بخور !!
چیز هایی مثل این که یکی الان ثابت کنه دنیا واقعیه ، من الان اینجا نشستم ، دوستانم از جنس خودمم
الان کنترل نمیشم یا سر کار نیستم !!!
//
ولی در کل به نظرم زن هیچ چیز پنهانی نداره
هیچ چیزی که باعث بشه یکی مثل صالح اعلا کتاب سفیدی با عنوان "آنچه مرد ها درباره زن ها می دانند" بنویسه !
زن ها هم جانوری دو پا هستند از نوع ماده نه بیشتر نه کمتر
والسلام

maryam & m

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
203
چه تاپیک خوبی

آقایون محترم
چرا برای انسان بودن آدمها ارزش قائل نیستید؟به نظر شما فقط مردها آدم آفریده شدند؟اگه خودتونم زن بودین اینطور قضاوت میکردین؟بعید میدونم....

شاید از نظر علمی خیلی چیزا درست باشه.اینکه مغز خانومها کوچکتر از آقایونه یا .....اما اینا هیچکدوم دلیل برتری نیست.اینا تفاوتند.و همین تفاوتها تو زن و مرد هستش که این دو تا رو واسه هم جذاب کرده.

خودتونو قاضی کنید.شما اگه بهترین اعضای خونواده ،بهترین دوستان ،بهترین امکانات و خلاصه از همه چیز بهترینش رو داشته باشید اما زنی در کنارتون نباشه که عشقشو نثارتون کنه احساس توخالی بودن و پوچی میکنید.
واسه خانومها هم همینطوره.

پس چطور به شخصیت وجودی کسانی که از اونا زاده میشید(مادرتون)،با اوانا ازدواج میکنید و مادر فرزندانتون میشن(همسرتون) ،با تموم وجود بهشون عشق میورزید و دوسشون دارید(فرزند دخترتون)بی احترامی میکنید؟؟؟

زنها دانشمند نشدند چون از نظر اونا چیزای مهمتری تو زندگی وجود داره:خونواده،فرزند،همسر و ....
اما به دانشمند شدن مردها افتخار میکنند.

لطفا اینقدر سطحی نگر نباشید.برای انسانها به خاطر گوهر وجودشون ارزش قائل باشیم نه زن یا مرد بودنشون....

maryam & m

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
203
در ادامه اینم بد نیست(هم لبخند بزنید و هم فکر کنید...فکر):happy:

دلایل مردان برای عشقی که به زنها ابراز می‌کنند چیست؟ در اینجا فهرستی از اظهار نظرهایی که در Paolo Coelho Newsletter جمع آوری شده است، عنوان می‌شود.

ما مردها زنها را دوست داریم چون:

*چون همیشه احساس می‌کنند جوانند، حتی وقتی پیر می‌شوند.

*چون هر وقت کودکی را می‌بینند لبخند می‌زنند.

*چون وقتی مسیر مستقیمی‌را طی میکنند همیشه مستقیما" روبرو را نگاه می‌کنند و هرگز به طرف ما مردان که با لبخند راه را برایشان باز کرده ایم برنمی‌گردند تا تشکر کنند.

*چون در همسرداری به گونه ای رفتار می‌کنند که ذهن هیچ غریبه ای به آن راه ندارد

*چون همه ی توان خود را برای داشتن خانه ای زیبا و تمیز بکار می‌گیرند و هرگز برای کاری که انجام می‌دهند توقع تشکر ندارند.

*چون هر آنچه که در زندگی خصوصی افراد مشهور اتفاق می‌افتد را جدی می‌گیرند.

*چون سراغ مسائل غیر اخلاقی نمی‌روند.

*چون نسبت به زجری که برای زیباتر شدن تحمل می‌کنند شکایتی نمی‌کنند. حتی هنگام استفاده از وسایل خطرناک در سالن‌های ورزشی

*چون آنها ترجیح می‌دهند سالاد بخورند.

*چون فقط عاشق پیش غذاها ی متنوع و رنگارنگ و آرایش ملایم و زیبا هستند در حالیکه ما عاشق نوشیدنی‌های مخرب هستیم.

*چون آنها با همان دقت و ظرافتی که میکل آنژ تابلوی Sistine Chapel را کشیده است، به زیبا ساختن خود دقت میکنند.

*چون برای حل مشکلات، روش های خاص خودشان را دارند؛ روش هایی که ما هرگز درک نمی‌کنیم و همین ما را دیوانه می‌کند.

*چون دقیقا" وقتی دیگر خیلی دوستمان ندارند، با ترحم به ما می‌گویند: " دوستت دارم" ؛ تا ما متوجه بی علاقگی آنها نشویم.

*چون وقتی می‌خواهند در مورد ظاهرشان چیزی بپرسند ترجیح می‌دهند این سوال را از خانمی بپرسند و خلاصه با این مدل سوالات ما را عذاب نمی‌دهند.

*چون گاهی از چیزهایی شکایت می‌کنند که ما هم آن را احساس می‌کنیم مثل سرما یا دردهای رماتیسمی، به این ترتیب ما می‌فهمیم که آنها هم مثل ما آدم هستند!

*چون داستان‌های عاشقانه می‌نویسند.

*چون ساعتها وقت خود را با فکر کردن در مورد اینکه چگو نه می‌توانند با دیگران سر صحبت را باز کنند، تلف نمی‌کنند .

*چون در حالیکه ارتش ما به کشورهای دیگر حمله می‌کند، آنها هم محکم و بی منطق می‌جنگند و سعی می‌کنند همه ی سوسکهای دنیا را تا آخرین دانه نابود کنند.

*چون وقتی به آهنگ Rolling Stones با صدای Angie گوش می‌دهند، چشمهایشان از حدقه بیرون می‌زند.

*چون آنها می‌توانند مثل مردها بلوز و شلوار بپوشند و سر کار بروند، درحالیکه مردها هرگز جرئت نمی‌کنند دامن بپوشند و بروند سر کار.

*چون همیشه می‌توانند یک ایراد بزرگ از زنی که ما گفته ایم زیبا است بگیرند و به ما بقبولانند که بی سلیقه هستیم و اشتباه می‌کنیم.

*چون ما از آنها متولد شده‌ایم و به سوی آنها نیز باز می‌گردیم.

*و پائولو می‌گوید: ما عاشق آنها هستیم چون زن هستند.....به همین سادگی.

و یکی دیگر از نظرات خواننده‌های ما که بسیار زیبا گفته است :

زندگی و افکار ما همیشه حول محور آنها می‌چرخد، تفکر و روح لطیف آنها، ما را با قدرت به دنیایی دیگر می‌کشاند که ما هرگز به آن راه نداریم. خنده‌ی آنها و دیدن اشک شادی یا غم آنها، روح ما را نوازش می‌کند. زن‌ها، از نظر مردها اعجاب انگیز ترین موجودات خلقت هستند و همیشه هم خواهند بود.

flowerbar.gif
flowerbar.gif
flowerbar.gif

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
من به عنوانه یه مرد طرفدار تساویه حقوقه زن و مرد هستم و حالم به هم می خوره از این نصف کردن و دو برابر کردن !!

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
هم زن خوبه هم مرد..لعنت به هر دو تاشون..نه چیز اشتباه شد.یه چیزی تو همین مایه ها بود.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
جالبه یکی میاد میگه زن ناقص العقل هست چرا چون زن هست :blink:
به نظر من کسی که به دیگری می گوید ناقص العقل هست ببخشید اول باید به عقل خودش شک کند
یعنی چی زن عقلش ناقص هست چرتکه برداشتیم شروع به اندازه گرفتن کردید
یکی میاد میگه بخاطر اینکه هیچ زنی تا حالا دانشمند معروف نبوده پس زن ناقص العقل هست حالا از این بگذریم که از اول خلقت این قضیه مرد سالاری وجود داشته تا حالا و توی این وضعیت نمی دونم چطور میشه
یکی میاد تو جامعه حرف از عدالت می زنه و میگه چیه خون ما رو تو شیشه کردی باید فلان و بیسار کنی اما وقتی حرف از خودش میشه درجه اش 180 درجه می چرخه چون جنسیتش براش مهم تر از عدالت هست و توی این موارد عقلش دنبال چیزی می گرده که خودش رو برتر از دیگران نشون بده
زن رو از بقل مرد آفریدند خوب که چی ، می گردیم یک چیزی پیدا می کنیم و برای خودمون تعبیر می کنیم
نمی دونم چرا وقتی از یک چیزی حرفی می زنیم می ریم توی دین می گردیم تا یک مهر تائید توش پیدا کنیم ببخشید خدا اون عقل رو برای چی بهتون داده نگذاشته که آکبند نگه اش دارید و دسته آخر تحویل خودش بدهید داده که فکر کنیم خودمون به نتیجه ای برسیم نه اینکه با حرف های دیگران و تعبیر خودمون از اون زندگی مون رو بسازیم و با اون استدلال قطعی بکنیم

یکی از زندگی نامید هست میگن چرا ، میگه چون زن ناقص العقل هست چرا ، چون من نمی تونم اونا رو درک کنم یا اینکه به مذاق من خوش نیست

واقعا خوش به حال ما که مرد به دنیا اومدیم و تونستیم جامعه ای درست کنیم که در آن خواستیم زن ها رو آنطور که دوست داشتیم ببینیم و آنطور که دوست داریم درک کنیم

موفق باشید ;)

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
البته الان دیه و ارث زن و مرد گویا برابر شده.
..............
به قولی لیلیلیلیلیلیلیلیلی

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گویا دلیل پیدایش زن در دنیا وجود عشق و برکت و آفرینش هنری بوده

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقتی خدا زن آفرید

از برگ گل تن آفرید

احساس عاشق بودن رو

در هیئت زن آفرید....

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از اینجا به بعد میخوام مطالب جالب در مورد زنان بنویسم
همینطور قطعاتی از بزرگان

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
زن همکار خدا در به وجود آوردن زندگی و زیبایی و مهر هست
زن تکامل تمام نواقص عاطفی دنیاس

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر چند مرد وزن زهم آیند در وجود
لیکن هزار فرق بود بین آن واین
ازسنگ نیز آینه زاید ولی کجاست
درسنگ آن صفای دل و پاکی جبین
زنبور ونحل هردو ز یک گوهرند لیک
زنبور نیش آورد ونحل انگبین
این مهر از دو مدرسه در من طلوع کرد
تحت مدیری دو زن عاقل متین

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
دیگه جو نگیره دیگه !!!
ما گفتیم مساوین دیگه !!
نه .. فکر نکنم ارث مساوی شده باشه !!
حقه شهادتشون هم نصفه !! یعنی 2 زن باید سهادت بدن نا یکی حساب بشه !!:f34r:

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چون مو ضوع بحث به طور اعم زن هست و نه زن و حقوق اون در ایران بنابراین از این به بعد در مورد ارث و دیه و...بحث نمیکنیم

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
حرکت انقلابی زنان در نر کده ای به نام پی تی.
عنوان پروژه دانشگاه بوده.

بالا