برگزیده های پرشین تولز

يادآور جشنهاي سالانه

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشيد:

آقا اين برنامه خوب و جالبي بودش كلي حال كردم چون من هميشه تولد ها يادم ميره تبريك بگم . اگه بشه قبل از موعد هم خبر بده خوبه شب قبلش

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشيد:

آقا اين برنامه خوب و جالبي بودش كلي حال كردم چون من هميشه تولد ها يادم ميره تبريك بگم . اگه بشه قبل از موعد هم خبر بده خوبه شب قبلش

سلام. ممنون از توجه شما. فکر می کنم که دفتر تلفن شما این کار رو به صورت خودکار انجام بده...

pedram_2000

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيزم.
نرم افزاري كه اينجا معرفي كردم مربوط مي شه به ثبت ، نگهداري و يادآوري تاريخ تولد دوستاني كه شما شماره آنها را در ليست تماسهاي خود داريد. فرق اين برنامه با نمونه هاي ديگه اينه كه شما تاريخ رو به فارسي وارد مي كنيد و خود سيستم اونرو تبديل و در Contact شما ذخيره مي كنه. اميدوارم كه بدرد شما هم بخوره...

Screen001.gif

به dotNet Frameword 2 و يه فارسي ساز هم نياز داره.
البته اين نسخه فقط براي WM5 و WM6 مي باشد.

wm.gif
wm5.gif
wm6.gif

اگر امکانش هست واسه ویندوز موبایل 2003 هم ریلیز کنید لطفا ممنون

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
اگر امکانش هست واسه ویندوز موبایل 2003 هم ریلیز کنید لطفا ممنون

با سلام خدمت شما دوست عزيز. دو نكته وجود داره... كه آيا شما برنامه رو روي 2003 تست كرديد يا نه؟ من از dll هايي كه Microsoft همراه با SDK WM2005 نصب مي كنه استفاده كردم. نمي دونم، شايد با 2003 هم كار كنه. زحمت تستش با شما...

pedram_2000

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما دوست عزيز. دو نكته وجود داره... كه آيا شما برنامه رو روي 2003 تست كرديد يا نه؟ من از dll هايي كه Microsoft همراه با SDK WM2005 نصب مي كنه استفاده كردم. نمي دونم، شايد با 2003 هم كار كنه. زحمت تستش با شما...

نصب میشه ولی موقع اجرا ارور زیر رو میده

ruywqv.png

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
نصب میشه ولی موقع اجرا ارور زیر رو میده

[

درسته. مربوط به dll استفاده شده در برنامه است. من سعي مي كنم كه اين برنامه رو هم واسه WM2003 ريليز كنم. بروي چشم...

با تشكر از زحمت شما دوست عزيز. :cool:

pedram_2000

Registered User
لایک‌ها
0
درسته. مربوط به dll استفاده شده در برنامه است. من سعي مي كنم كه اين برنامه رو هم واسه WM2003 ريليز كنم. بروي چشم...

با تشكر از زحمت شما دوست عزيز. :cool:

ممنون شهرام جون منتظر کار خوبت میمونم

pedram_2000

Registered User
لایک‌ها
0
بنده همچنان منتظر کار خوب شما هستم :rolleyes:

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بديش اينه قابليت پاك كردن تولد كسي رو كه وارد كردي رو نداره. الان براي من از يه نفر دوبار تكرار شده در برنامه ميخوام پاك كنم گزينه هيچي نداره فقط وارد كردن داره همين

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
بديش اينه قابليت پاك كردن تولد كسي رو كه وارد كردي رو نداره. الان براي من از يه نفر دوبار تكرار شده در برنامه ميخوام پاك كنم گزينه هيچي نداره فقط وارد كردن داره همين

بله. كاملا حق با شماست. در نسخه بعدي اصلاح خواهد شد.
با تشكر از FeedBack شما.

pedram_2000

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه نتونستم هنوز نسخه WM2003 اين dll ها رو پيدا كنم. بازم شرمنده. ولي شديدا دنبالشم... :(

دشمنت شرمنده شهرام جون
اگه نمیشه اشکالی نداره خودتو تو زحمت ننداز
بازم ممنون

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آقا من میخواستم بعد از تشکر از این برنامه چند مورد ایراد بگیرم که انشالله رفع بشود
1. نامها و تاریخهای تولد و سنها باید امکان سورت شدن داشته باشند(منکه تاریخ تولد 300 نفر در کانتکتم هست باید دو ساعت بالا پائین برم تا ببینم تولد بعدی کیه
2. اگر سن شخص را در داخل یک پرانتز درست بعد از اسم بنویسی و ستون سن را به تعداد روزهای مانده به تولد طرف تغییر دهی خیلی بهتر میشود.
3. در قسمت ورود تاریخ تولد (سال) را حداقل 1301 و حداکثر 1399 کن
4. اگر بشود شخص جدید هم همینجا به کنتکت اضافه شود عالی میشود

دست آخر یک سئوال هم دارم: این برنامه را با چه زبانی نوشته ای؟

از ایرادات عذر میخوام
به امید موفقیت
:blush:

ضمنا من یک تایم پیکر شمسی برای ویندوز موبایل با سی شارپ نوشته ام که البته دی ال ال هست. اگه خواستی با هم مبادله کنیم

6.jpg

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام
آقا من میخواستم بعد از تشکر از این برنامه چند مورد ایراد بگیرم که انشالله رفع بشود
1. نامها و تاریخهای تولد و سنها باید امکان سورت شدن داشته باشند(منکه تاریخ تولد 300 نفر در کانتکتم هست باید دو ساعت بالا پائین برم تا ببینم تولد بعدی کیه
2. اگر سن شخص را در داخل یک پرانتز درست بعد از اسم بنویسی و ستون سن را به تعداد روزهای مانده به تولد طرف تغییر دهی خیلی بهتر میشود.
3. در قسمت ورود تاریخ تولد (سال) را حداقل 1301 و حداکثر 1399 کن
4. اگر بشود شخص جدید هم همینجا به کنتکت اضافه شود عالی میشود

دست آخر یک سئوال هم دارم: این برنامه را با چه زبانی نوشته ای؟

از ایرادات عذر میخوام
به امید موفقیت
:blush:

ضمنا من یک تایم پیکر شمسی برای ویندوز موبایل با سی شارپ نوشته ام که البته دی ال ال هست. اگه خواستی با هم مبادله کنیم

attachment.php

با سلام.
ممنون از نظرات شما.
دوستان دیگری هم نظرات خاصی داشتند که فکر می کنم، الآن دیگه وقت نسخه جدید باشه... تمامی مواردی که شما اشاره نمودید رو سعی می کنم که در نسخه بعدی اعمال کنم.;) در مورد زبان برنامه نویسی این نرم افزار باید بگم که از C Sharp و VS 2005.net هستش.
در مورد تایم پیکر شما هم باید بگم که بسیار عالی خواهد بود. ولی منظور شما رو از مبادله متوجه نشدم. یعنی 50% متوجه شدم. شما این dll رو به من می دید، من چی باید خدمت شما تقدیم کنم؟:questionm

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
ممنون از نظرات شما.
دوستان دیگری هم نظرات خاصی داشتند که فکر می کنم، الآن دیگه وقت نسخه جدید باشه... تمامی مواردی که شما اشاره نمودید رو سعی می کنم که در نسخه بعدی اعمال کنم.;) در مورد زبان برنامه نویسی این نرم افزار باید بگم که از C Sharp و VS 2005.net هستش.
در مورد تایم پیکر شما هم باید بگم که بسیار عالی خواهد بود. ولی منظور شما رو از مبادله متوجه نشدم. یعنی 50% متوجه شدم. شما این dll رو به من می دید، من چی باید خدمت شما تقدیم کنم؟:questionm

من منظورم اصلا این نبود (50%)
برایتان ایمیل میکنم

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من منظورم اصلا این نبود (50%)
برایتان ایمیل میکنم

ممنون از لطف شما! ببخشيد كه منظور شما رو متوجه نشدم! آخه فرموده بوديد مبادله!
باز هم از لطف شما ممنونم!

بالا