برگزیده های پرشین تولز

يعني الان بايد چي گفت ؟!؟!؟!

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
سلام !
بچه ها شما اين مدليش رو ديده بودين ؟؟؟ :blink:
من كه اينجوريش رو نديده بودم ! نميدونم شايدم ديده بودم , ولي براي خودم تا حالا اتفاق نيوفتاده بود ! اينجا رو ببينين :
http://snoova.5u.com
البته اسكورول رو تا ته بيارين پايين تا كاملا فيض ببرين !!!
جالبه كه حضرت اجل بالاش هم زده : ( PHOTO & FUNNY SITE ) !
جالبتر هم اينكه طرف مث كه فقط زورش به "فاير بوي " بيچاره ( طراح سبزينه ) ميرسيده !
آي دي عابر و من , هنوز هم رو هوم پيج اينجا هست , ولي اون عزيز محترم ! زده طراح سايت : فلاني ! :blink:
لا اله الله ! :D

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
: )))))))))))))))))
(ببخشيد من هيچ كاري به جز خنديدن به ذهنم نميرسه)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
:eh: :evo: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided: :upsided:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یعنی طرف دزده ؟؟؟ عجب دزد خری !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
ممنون بهار جان !
راستشو بخواي با فاير بوي كه داشتيم اين سايته !!! رو ميديديم
ما هم تنها كاري كه كرديم همين خنديدن بود ! :D
من كه نميدونم چي بايد بگم ؟ :D

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اخرشه.. حالي برديم :)))

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
جالبه تو سايت خود طرف نوشته هر گونه كپي برداري از سايت بدون درج منبع واجازه از مدير سايت(!) غير قانوني ميباشد!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا خنده داره
شايد منظور طرف از طراحي اضافه كردن بخشهايي به صفحه اول هستش

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Mashaheer :
واقعا خنده داره
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Sabzine :
سلام !
بچه ها شما اين مدليش رو ديده بودين ؟؟؟ :blink:
من كه اينجوريش رو نديده بودم ! نميدونم شايدم ديده بودم , ولي براي خودم تا حالا اتفاق نيوفتاده بود ! اينجا رو ببينين :
http://snoova.5u.com
البته اسكورول رو تا ته بيارين پايين تا كاملا فيض ببرين !!!
جالبه كه حضرت اجل بالاش هم زده : ( PHOTO & FUNNY SITE ) !
جالبتر هم اينكه طرف مث كه فقط زورش به "فاير بوي " بيچاره ( طراح سبزينه ) ميرسيده !
آي دي عابر و من , هنوز هم رو هوم پيج اينجا هست , ولي اون عزيز محترم ! زده طراح سايت : فلاني ! :blink:
لا اله الله ! :D

به نظر من دستش درد نکنه چرا چون کشور خیلی دید داریم اگه امریکا بود سه سوته میتونستی تا چند هزار دلار جریمه بگیره نوش جونش چرا ایران اینطوری باشه که هیچ کس از کپی نترسه :lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سبزي جون تو كار دختر موختر هم بودي و نميگفتي (آي ناقلا) حالا اين بابا بد كرده طرح بي احساس :p شما رو با عكس اين خوشگلها همچيني يه نموره بهترش كرده - خوبي كن اين سايت واسه زن گرفتن بد نيست يه سر بزن.

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از Kako :
یعنی طرف دزده ؟؟؟ عجب دزد خری !

دزد ؟؟؟!!! :eek: نه بابا ! نه ياسر جان ! اين چه حرفيه آخه ؟ !! جيزه ! زشته !
يوهويي مردم ناراحت ميشن ! زبونت رو گاز ... بده ! :D
---------------------------------------------
آخه ميدونين : ديگه همه انقدر گنده گنده تر از اينهارو ديدن , كه اينا ديگه هيچيه ! :(
من چون خيلي به صداو سيما , جناب دكتر (!) علي لاريجاني و دنباله شون برادر ارزشي ارزشمند آقاي ضرغامي
علاقمندم از اونا مثال ميزنم , حتما خودتون از اين مثالها زياد ديدين :
×) موسيقي عالي و زيباي سريال " ابن سينا " اثر استاد " فرهاد فخرالديني " رو آقايون ميذارن رو فيلم حيات وحش ! :(
تو راديو : اين شعر فروغ فرخرزاد هست كه معين خونده ( اي شب از روياي تو رنگين شده ) :
چن وقت پيش با همين شعر و آهنگ مجري براي "امام خميني" ميخوندش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا اينا هيچي , ببينين ديگه چقدر اوضاع خرابه :
يكي از شاگردهاي استاد (!!!!!) علي معلم دامغاني (مسئول واحد موسيقي صدا و سيمان ) كه
خودش شاعر و ترانه سراست اون دفعه بهم ميگفت : " شعري كه "احمد شاملو" براي "فروغ فرخزاد" گفته رو
اينا ميخونن و بعد وسطاي شعر هي ميگن : " آخ يا امام زمان !!!!!! :blink: يا قائم آل محمد !!!!! ( آخه ديگه تا چه حد ؟؟؟ )
يا اون دفعه اين ترانه ي " اين حال من بي توست " (عليرضا عصار ) رو گذاشته رو :
تصاوير صندلي خالي جماران (امام خميني ) !!!!!!!!!! يا اين آهنگهاي فيلمهاي "مجيد انتظامي" بيچاره كه ديگه تركيدن !
الحمدلله(!!!) تو اين زمينه مثال زياده ,
بيشتر از اين سرتون رو درد نميارم ....
--------------------------------------------------------
××) حالا يكي نيس به اين بنده خدا بگه :
آخه عزيز , محترم ! طراح !!! اينكاره ! اونكاره ! آنكاره !!!!
يا يه كاري رو نكن , يا اگه ميكني ( !) درست بكن (!)
ايني كه شما زدي واسه شماره ي سه هفته پيشه باباجونم ! :D
اقلا يه ذره به روز باش قربونش ! الحمدلله و المنه شما كه خوب بلدي :lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخ سبزي جون بيكاره هم بهش اضافه ميكردي درس ميشد. :D

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از saeedonline :
به نظر من دستش درد نکنه چرا چون کشور خیلی دید داریم اگه امریکا بود سه سوته میتونستی تا چند هزار دلار جریمه بگیره نوش جونش چرا ایران اینطوری باشه که هیچ کس از کپی نترسه :lol:
آقا سعيد آنلاين ! :)
واقعا عجب استدلالي كردي ها ! تبارك الله فيك ! ( هر چند كه بعضي جاهاش رو آره ! )
ببين اين استدلالهات جون ميده براي اينكه بشي : " خطيب نماز جمعه ي تهران " !
( البته بايد يه ذره جهت گيريت در مورد آمريكا رو ( در ظاهر البته ها ) عوض كني ! :happy: )
خدايي خوب جواب ميده ها , امتحان كن .... اگه هم واقعا وقت بذاري , پشتكار داشته باشي و
حسابي تمرين كني شايد يه دو سه جلسه
اجازه بدن بهت كه بري نماز جمعه ي " اروميه " آخه اونجا ديگه بايد واقعا درد كشيده (!) و درد چشيده باشي عزيز!!!
:)

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از iranvig :
سبزي جون تو كار دختر موختر هم بودي و نميگفتي (آي ناقلا) حالا اين بابا بد كرده طرح بي احساس :p شما رو با
عكس اين خوشگلها همچيني يه نموره بهترش كرده - خوبي كن اين سايت واسه زن گرفتن بد نيست يه سر بزن.

اشكان خان عزيز , از زيارتتون تو نمايشگاه خيلي خوشحال شدم !
توفيقي بود , در مورد طراحي سبزينه هم كه الحمدلله همه متفق القول هستن كه همينه كه شما
ميگين , يعني : طراحي سايت بي روحه ! :D ( فاير بوي كجايي ؟؟؟ ) آره راست ميگين ,
چه قدرم اين عكسها به كار حس و احساس داده !
مواظب باشين جلوي مانيتور يهويي ........ :eek: !!! ( لا اله الا الله ! :happy: )
در مورد دختر موختر هم هيچي نميگم , الان دوباره مث اون شب بهم ميگين : ..................... !!!
:)
راستي ياسر جان اين آقا اشكان خيلي دوستت داره ها ! اون شب ذكر خير سيبيلهاي شما بود ,
اشكان خان خيلي خيلي ابراز علاقه ميكردن !!!!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چی؟ اون شب ؟ کدوم شب ؟ :D
مگه اشکان اومده بود تهران..انجمن وبلاگ ؟؟ بابا اشکان پسر نیست که کلی مرده گنده است :happy: ....جدی اشکان اومده بودی ؟؟
حیف شد من نمیدونستم هومن و احسان و برو بچ سبزینه و اشکان و ...میان......
وگرنه می اومدم ....
اشکان چی گفتی پشت سر سیبیل من ؟؟؟؟ آخی نمن دئیم سن ؟ دئیم سیبیلیم یوخدور؟؟ راضی اولوسان بوجور...گلا :

بابا من سیبیل ن د ا ر م !
آه !
واقعا بعضی وقتا احساس میکنم پی تی که از بی موضوعی و بی صاحابی داره میمیره.....ملتم هیچی دم دست تر از سیبیل من گیر نمیارن....پیش میاد مدتها نیستم.....بعد میام میبینم هنوز صفحه اول پر تاپیک های سیبیلیه ! :eek:
برا خودمم عجیبه ! چه نهضتی به پا شده ....من بفکر صدورش مخصوصا به اقصی نقاط ترکستان از قزوین و اردبیل ....تا تبریز و ارومیه هستم !

در هر دو صورت(کدوم دو صورت؟) من مخلص همه رفقام ! حیفم شد که نیومدم....:(

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
چی؟ اون شب ؟ کدوم شب ؟ :D
مگه اشکان اومده بود تهران..انجمن وبلاگ ؟؟ بابا اشکان پسر نیست که کلی مرده گنده است :happy: ....جدی اشکان اومده بودی ؟؟
حیف شد من نمیدونستم هومن و احسان و برو بچ سبزینه و اشکان و ...میان......
وگرنه می اومدم ....
اشکان چی گفتی پشت سر سیبیل من ؟؟؟؟ آخی نمن دئیم سن ؟ دئیم سیبیلیم یوخدور؟؟ راضی اولوسان بوجور...گلا :

بابا من سیبیل ن د ا ر م !
آه !
واقعا بعضی وقتا احساس میکنم پی تی که از بی موضوعی و بی صاحابی داره میمیره.....ملتم هیچی دم دست تر از سیبیل من گیر نمیارن....پیش میاد مدتها نیستم.....بعد میام میبینم هنوز صفحه اول پر تاپیک های سیبیلیه ! :eek:
برا خودمم عجیبه ! چه نهضتی به پا شده ....من بفکر صدورش مخصوصا به اقصی نقاط ترکستان از قزوین و اردبیل ....تا تبریز و ارومیه هستم !

در هر دو صورت(کدوم دو صورت؟) من مخلص همه رفقام ! حیفم شد که نیومدم....:(

آقا این جشواره کی بود و سری بدی کی هستش ؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از bahar13 :
جالبه تو سايت خود طرف نوشته هر گونه كپي برداري از سايت بدون درج منبع واجازه از مدير سايت(!) غير قانوني ميباشد!!

آره ... آدمو ياد سايت ... ميندازه اين چيزي كه شما گفتي.

به نقل از Mashaheer :
واقعا خنده داره

يحتمل همين هست چون واقعا سخته كه آدم بره و از اين افراد عكس 3 در 4 بندازه و بزاره تو سايت :eek:

به نقل از iranvig :
سبزي جون تو كار دختر موختر هم بودي و نميگفتي (آي ناقلا) حالا اين بابا بد كرده طرح بي احساس :p شما رو با عكس اين خوشگلها همچيني يه نموره بهترش كرده - خوبي كن اين سايت واسه زن گرفتن بد نيست يه سر بزن.

فكر كنم اين سايته با اين كاري كه كرده از خود سبزينه اصلي هم پر بيننده تر شه با اين مردم شهيد پروري كه ما داريم !!!

به نقل از saeedonline :
آقا این جشواره کی بود و سری بدی کی هستش ؟

خدا همه رفتگان رو بيامرزه! سري بعدشم پرفوسور , برنامه ريز دقيق , استاد هماهنگي جناب ... اعلام ميكنند در سايت مربوطه اميدوارم مثل امسال نباشه چون من سيستم خودم رو نميبرم بزارم اونجا كه بعد گير بدن موقع بردنش كه آي ي ي ي ... پول ندادين جناب ... ما نميزاريم سيستم رو ببريد بيرون.
خدا نگذره ازشون!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از Sabzine :
دزد ؟؟؟!!! :eek: نه بابا ! نه ياسر جان ! اين چه حرفيه آخه ؟ !! جيزه ! زشته !
يوهويي مردم ناراحت ميشن ! زبونت رو گاز ... بده ! :D
---------------------------------------------
آخه ميدونين : ديگه همه انقدر گنده گنده تر از اينهارو ديدن , كه اينا ديگه هيچيه ! :(
من چون خيلي به صداو سيما , جناب دكتر (!) علي لاريجاني و دنباله شون برادر ارزشي ارزشمند آقاي ضرغامي
علاقمندم از اونا مثال ميزنم , حتما خودتون از اين مثالها زياد ديدين :
×) موسيقي عالي و زيباي سريال " ابن سينا " اثر استاد " فرهاد فخرالديني " رو آقايون ميذارن رو فيلم حيات وحش ! :(
تو راديو : اين شعر فروغ فرخرزاد هست كه معين خونده ( اي شب از روياي تو رنگين شده ) :
چن وقت پيش با همين شعر و آهنگ مجري براي "امام خميني" ميخوندش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا اينا هيچي , ببينين ديگه چقدر اوضاع خرابه :
يكي از شاگردهاي استاد (!!!!!) علي معلم دامغاني (مسئول واحد موسيقي صدا و سيمان ) كه
خودش شاعر و ترانه سراست اون دفعه بهم ميگفت : " شعري كه "احمد شاملو" براي "فروغ فرخزاد" گفته رو
اينا ميخونن و بعد وسطاي شعر هي ميگن : " آخ يا امام زمان !!!!!! :blink: يا قائم آل محمد !!!!! ( آخه ديگه تا چه حد ؟؟؟ )
يا اون دفعه اين ترانه ي " اين حال من بي توست " (عليرضا عصار ) رو گذاشته رو :
تصاوير صندلي خالي جماران (امام خميني ) !!!!!!!!!! يا اين آهنگهاي فيلمهاي "مجيد انتظامي" بيچاره كه ديگه تركيدن !
الحمدلله(!!!) تو اين زمينه مثال زياده ,
بيشتر از اين سرتون رو درد نميارم ....
--------------------------------------------------------
××) حالا يكي نيس به اين بنده خدا بگه :
آخه عزيز , محترم ! طراح !!! اينكاره ! اونكاره ! آنكاره !!!!
يا يه كاري رو نكن , يا اگه ميكني ( !) درست بكن (!)
ايني كه شما زدي واسه شماره ي سه هفته پيشه باباجونم ! :D
اقلا يه ذره به روز باش قربونش ! الحمدلله و المنه شما كه خوب بلدي :lol:

ااااا
محسنن جون بابا من هي ميگم چرا انقدر زياد مينويسي باز بگو 2 خط بيشتر نمي نويسم :blink: :D

بالا