برگزیده های پرشین تولز

يكى كه درك مى كنه...؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من چند وقته بد جورى تو فكرم. بابام الان ايران نيست بحرينه, خودم و مامانم خونه ايم! به محضى كه امتحانام تموم شه ما هم مى ريم! خيلى دلم گرفته! هم چون مى رم اونجا و يه جورهايى تنها هستم بابام و آبجيم و شوهرش هستن ولى اينا كه حساب نيستن!! هم اينكه از دوستام دور مى شم...! وقتى بش فكر مى كنم درس هم نمى تونم بخونم خلاصه اينقدر دلم پره كه دلم مى خواد يه دريا گريه كنم! تازههه برم اونجا فورى بايد برم دانشگاه. اومديمو قبولم نكردن؟! اونوقت چى مى شه؟!!
تا حالا براى كسى همچين موقعيتى پيش اومده؟ اگه آره بيا كمكم كن!! :(

تازه يه چيزه بدتر همه ى بچه ها از پيش دانشگاهى سال ديگه تعريف مى كنن و هى مى گن اااااااااااا تو نيستى! اين روزاى آخر هم يكى يكى ميان بغلم مى كنن و اشك مى ريزن!! آخه من 10 ساله كه با همه ى اينا همكلاسى بودم . خدا هم بعضى وقتا خيلى بدجنس مى شه هااا!! يكى ديگه از بچه ها مى خواد بره شيراز امسال ولى اون هر وقت دلش گرفت مى تونه بياد ولى من چى؟! پولم كجا بود؟!
:( :( :(

آخهههههه يه خورده راحت شدم!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
ادم واقعا ناراحت ميشه مطمئن باش خيليها مثل تو هستند به نظر من بهتره كه توي اين مدتي كه ايران هستي اصلا بهش فكر نكني و سر خودتو گرم كني راستي به نظر من خدا هميشه بد جنسه نه بعضي وقتها

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
منم احتمال دیگه آخر امسال میرم مالزی و دیگه نمیتونم برگردم
ناراحت هم هستم ولی نه اینقدر
حالا مشکل تو دوستا و فامیل و آشنا هاست یا دوری از وطن؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از faridbahal :
ادم واقعا ناراحت ميشه مطمئن باش خيليها مثل تو هستند به نظر من بهتره كه توي اين مدتي كه ايران هستي اصلا بهش فكر نكني و سر خودتو گرم كني راستي به نظر من خدا هميشه بد جنسه نه بعضي وقتها

نه هميشه!! بيشتره وقتا!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از fotocopy :
نترس عادت میکنی
منم احتمال دیگه آخر امسال میرم مالزی و دیگه نمیتونم برگردم
ناراحت هم هستم ولی نه اینقدر
حالا مشکل تو دوستا و فامیل و آشنا هاست یا دوری از وطن؟

دوتاش! آخه بابام از ايران خوشش نمى آد مى گه هيچ وقت بر نمى گردم! ولى من مى خوام بيام ولى آخه تنهايى؟!!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
بابايي منم دلم تنگه واسه خودم

ايشالا هميشه خوشبخت باشي

ميخوام يه جورايي برم تو خودم

ما هم يه جاسم داريم بحرين از طريق اون باهات تماس ميگيرم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تو بودنت تو فروم که تاثیری نداره کوئین ؟ من از رفتن بر و بچ ( غیر از :whistle: ) نارحت میشم انصافا ! تو هم اگر باشی تو فروم خوب ایرادی نمیکنه ! مگه طه نیست . سروش لندنی نیست ؟ مهم اینه که بیسکوئیت باشه . خامه دارو ندارش مهم نیه !

مخلص خودت و بابای خوش غیرتت هم هستیم !!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از black_jack_of_black_city :
ما چاكرتيم ياسر جان
ما اون تار نوک سیبیلتیم داش روحی ! موخلصم شدید !!!!!!
کوشی دادا ؟ کم پیدا ؟
(بلک این خودتی تو آواتارت ؟ خیلی باحالی والا ! به مولا ! ) :)

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
عادت ميکنی بايد يه کمی صبر کنی من14ساله خارج از ايران زندگی ميکنم تازه دارم عادت ميکنی به اين کشور

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از خوبی کن :
عادت ميکنی بايد يه کمی صبر کنی من14ساله خارج از ايران زندگی ميکنم تازه دارم عادت ميکنی به اين کشور
آخه من 7 سالم بود كه اومديم ايران الان هم مى خوايم بريم بحرين! تا بخوام عادت كنم اووووووووو...!
دانشگاه چى؟! مى رم اونجا هيچ كس آسنا نيست, همه يه مشت آدم عجيب غريب! بعدس مى رم اونجا تفكر غربى روم تاثير مى زاره ضد انقلابى مى شم توطعه مى كنم. ممنوع الورود مى شم! بعد مى رم كنسرت داريوش باش دوست مى شم! همكار مى شيم ! قاچاقى وارد ايران مى شيم كيو كيو بنگ بنگ! مردم مى رم جهنم ... به خدا رشوه مى دم.. بدتر مى شه! حبس عبد در جهنم...

چى نوشتم؟! شبه ... تاريكه ... خوابم مياد ... فردا بايد شيمى بخونم ... حسش نيست ...
خداااااااااااااااااااا دست از سرم ور دار اههههههه!!

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Queen_of_hearts :
آخه من 7 سالم بود كه اومديم ايران الان هم مى خوايم بريم بحرين! تا بخوام عادت كنم اووووووووو...!
دانشگاه چى؟! مى رم اونجا هيچ كس آسنا نيست, همه يه مشت آدم عجيب غريب! بعدس مى رم اونجا تفكر غربى روم تاثير مى زاره ضد انقلابى مى شم توطعه مى كنم. ممنوع الورود مى شم! بعد مى رم كنسرت داريوش باش دوست مى شم! همكار مى شيم ! قاچاقى وارد ايران مى شيم كيو كيو بنگ بنگ! مردم مى رم جهنم ... به خدا رشوه مى دم.. بدتر مى شه! حبس عبد در جهنم...

چى نوشتم؟! شبه ... تاريكه ... خوابم مياد ... فردا بايد شيمى بخونم ... حسش نيست ...
قبل از هر چيز پستتو اديت كن تا شار نديده. :lol:
حالا چرا بحرين.؟؟
ولي خوب مگه اين دوستاي ايرانيت چه گلي به سرت زدن؟؟
اونجا هم دوست پيدا ميكني.
بعد مگه ما مرديم خوب مثلا مل هم دوستاي تحت نتيم ديگه. :)
درسم كه اون عربهاي خنگ از خداشون باشه يه بچه ايراني تو دانشگاشون درس بخونه. :blink:
در هر حال موفق باشي. ;)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15

من فکر نمیکنم یه جزیره ی کوچولو توی خلیج فارس خودمون که حتی تا چند دهه ی پیش برای خودمون بود دارای تفکر خاصی باشه اگر هم داشته باشه شرقیه نه غربی

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

پس اين ماركوپولو هم هر شب گريه ميكرده؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
يه مشكلى پيش اومده خدا رو شكر تا مهر هستيم!! :D :D
دارم ذوق مى كنم!!!

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
بالا