برگزیده های پرشین تولز

يكي از مديران خواهشا جواب بده

reza_badkonaki2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ايدي من(reza_badkonaki) امروز به خاطر زدن يك پست طنز كه كمي مظمون سياسي داشت به مدت 3 روز بن شد
من به خاطر اينكه مسئوليت هايي توي بخش مشاركت داشتم مجبور شدم با يه ايدي ديگه (karensooren) بيام اما اين ايدي هم براي هميشه بن شد(بدون اينكه دليلش گفته بشه) و تمامي پست هايي كه با اين ايدي زده شده بود هم پاك شد

ميخوام بپرسم چرا ايدي دوم(karensooren) بن شد و همه پست هاشم پاك شد؟؟؟؟؟؟..........ميدونم كه طبق قانون نبايد بيش از يك ايدي داشت اما من بايد چي كار ميكردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دليلش چيز ديگه بوده بگيد حداقل از خماري درام

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خب حالا سه روز منتظر میشدی که این ID قبلی از بن در بیاد...بعد دلیلشو می پرسیدی.در ضمن تو این جماعت آنلاین ایرانی اصلان نه پست سیاسی بزن و پست مذهبی..

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
خب حالا سه روز منتظر میشدی که این ID قبلی از بن در بیاد...بعد دلیلشو می پرسیدی.در ضمن تو این جماعت آنلاین ایرانی اصلان نه پست سیاسی بزن و پست مذهبی..

1657.gif
حرف حساب . ! .
kurby2.gif

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

reza_badkonaki2
(karensooren) بيام اما اين ايدي هم براي هميشه بن شد(بدون اينكه دليلش گفت

در هر فرومی , شماره آی پی افراد در پایین پستهای آنها ظاهر می شود ! به احتمال زیاد , فردی که شما را بن کرده است , خیلی دقیق بوده و این شماره ها رو با یکدیگر مقایسه کرده و چنانچه از اینتر نت پر سرعت استفاده می کنید , این شماره ها همیشه یکسان هستند .

در این فروم رسم بر این است که سوالی در مورد دلیل بن شدن پرسیده نشود , و بالطبع پاسخی نخواهید دید .

در ضمن یک پیشنهاد دوستانه , از طرف من یه شما دوست عزیز :happy:

هیچ گاه و به خاطر هیچ دلیلی برای بن شدن , احساس خماری نکنید و افسوس هم نخورید , 3 روز که چیزی نیست , کمی صبر کنید تا همه چیز روبه راه شود .

پیروز باشید .:happy:

** ** ** **

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رضا.
258.gif
258.gif
258.gif

پست سياسي ممنوعه.

تشکر از راهنماییتون . ولی فکر کنم اواتار شما هم با توجه به اینکه آقای آرنولد پست دولتی در آمریکا دارند نوعی طرفداری از سیاستهای این دشمن بشریت به حساب میاد و سیاسیه ...

می بینی دوست عزیز که براحتی میشه به همه چیز انگ سیاسی زد . پس لطفا شعارهایی که همه بلدند را مجددا به پست تبدیل نکن اونهم موقعی که یک کاربر خوب بن شده . با این جمله ای که نوشتی چه کمکی به ایشون ، تاپیک یا کل فروم کردی ؟؟ حتما بعد از زدن این پست چهره تون بشدت شبیه حالت چهره آواتارتون شده و لبخند پیروزی به لب آوردین .

رضا جان شما هم این سه روز را صبر کن تا از بن در بیای . ما منتظرتیم دوست خوب من .

شاد باشی

بدرود .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من این قضیه رو پی گیری میکنم!

لطفآ بعد از بروز مشکلات اینچنینی با پیام خصوصی با یکی از مدیران تماس بگیرید!

متشکرم!

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
اخه رضا جان بن شده بودی !
no1.gif
خوب پسر خوب مگه تو قوانین ننوشته بودن که پست های سیاسیو مذهبی نزنید اما حالا اشکال نداره زیاد ناراحت نباش امیدوارم به خواسته ات برسی !البته شما هم که سرشناسی اگه الان هم بر گردی همون اقا رضای خودمونی!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مدیران بعضی از بخش های فروم،بن کردن را گزینه بسیار راحت تری می دونن و هیج وقت نمیان با طرف مدارا کنن...

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
راستی جران چیه هر کسی بن می شه یه پارچه سیاه می زنه گوشه اواتارش ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی جران چیه هر کسی بن می شه یه پارچه سیاه می زنه گوشه اواتارش ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون اکثر دوستانی که به این فروم میان بعد از مدتی واقعا وابسته می شند و رفتن از فروم براشون سخته ، بن شدن براشون مثل از دست دادن یک چیز ارزشمند توی زندگیشونه و به این ترتیب عزادار میشن ...

بدرود .

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اما عجیبه ها یه ای دی 3 روز بن شده ID دیگشون همه پست هاش پاک شده :D

اگه مدیران موافقت میکردن که مثل خیلی فورم ها دیگه تاپیکی تحت عنوان بن شدگان و دلیل بن شدنشون میزدن خیلی مشکلات اینچنینی حل میشد قفلشم میکردن فقط اطلاع رسانی چون بعضی موقع ها دلایل جالبی برای این کار باید وجود داشته باشه که برای همه سواله! :دی

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

اگه مدیران موافقت میکردن که مثل خیلی فورم ها دیگه تاپیکی تحت عنوان بن شدگان و دلیل بن شدنشون میزدن خیلی مشکلات اینچنینی حل میشد قفلشم میکردن فقط اطلاع رسانی چون بعضی موقع ها دلایل جالبی برای این کار باید وجود داشته باشه که برای همه سواله! :دی
تایید میشه ! اگر یه همچین تاپیکی بود خیلی عالی میشد ..

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه چیز دیگه .. پست سیاسی تا اونجا که من میدونم اخطار داره با 4 امتیاز منفی ..

reza_badkonaki2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من براي بن شدن ايدي اولم هيچ سوالي نداشتم........خودم گفتم به خاطر پست سياسي بوده.......ميخواستم بپرسم چرا ايدي دوم بن شد

شايد.....:D:D
سلام

در هر فرومی , شماره آی پی افراد در پایین پستهای آنها ظاهر می شود ! به احتمال زیاد , فردی که شما را بن کرده است , خیلی دقیق بوده و این شماره ها رو با یکدیگر مقایسه کرده و چنانچه از اینتر نت پر سرعت استفاده می کنید , این شماره ها همیشه یکسان هستند .

در این فروم رسم بر این است که سوالی در مورد دلیل بن شدن پرسیده نشود , و بالطبع پاسخی نخواهید دید .

در ضمن یک پیشنهاد دوستانه , از طرف من یه شما دوست عزیز :happy:

هیچ گاه و به خاطر هیچ دلیلی برای بن شدن , احساس خماری نکنید و افسوس هم نخورید , 3 روز که چیزی نیست , کمی صبر کنید تا همه چیز روبه راه شود .

پیروز باشید .:happy:

** ** ** **

من خودم با ايدي دوم گفته بودم كه رضا هستم .....پس نيازي به اين اي پي و اينا هم نيست..........در ضمن فكر نميكنم مديرا بخوان بشينن ايدي ها رو مطابقت بدن..........ميدوني چقدر وقت ميبره؟؟؟؟؟؟؟

:blush::blush::rolleyes:

reza_badkonaki2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پست سياسي ممنوعه.

مرسي از اطلاع رسانيتون
رضا.
258.gif
258.gif
258.gif

تشکر از راهنماییتون . ولی فکر کنم اواتار شما هم با توجه به اینکه آقای آرنولد پست دولتی در آمریکا دارند نوعی طرفداری از سیاستهای این دشمن بشریت به حساب میاد و سیاسیه ...

می بینی دوست عزیز که براحتی میشه به همه چیز انگ سیاسی زد . پس لطفا شعارهایی که همه بلدند را مجددا به پست تبدیل نکن اونهم موقعی که یک کاربر خوب بن شده . با این جمله ای که نوشتی چه کمکی به ایشون ، تاپیک یا کل فروم کردی ؟؟ حتما بعد از زدن این پست چهره تون بشدت شبیه حالت چهره آواتارتون شده و لبخند پیروزی به لب آوردین .

رضا جان شما هم این سه روز را صبر کن تا از بن در بیای . ما منتظرتیم دوست خوب من .

شاد باشی

بدرود .

مرسي
چشم اين سه روز رو ما صبر ميكنيم........3 روز كه هيچي 30 روز هم صبر ميكني .......من به دو دليل با ايدي جديد اومده بودم......1. تايپك هروس 2.گفتم شايد اين وحيد خان rax بخواد پي ام بزنه
من این قضیه رو پی گیری میکنم!

لطفآ بعد از بروز مشکلات اینچنینی با پیام خصوصی با یکی از مدیران تماس بگیرید!

متشکرم!

مرسي
وقتي ادم نميدونه كدوم مدير بنش كرده با كدوم تماس بگيره؟؟؟
اخه رضا جان بن شده بودی !
no1.gif
خوب پسر خوب مگه تو قوانین ننوشته بودن که پست های سیاسیو مذهبی نزنید اما حالا اشکال نداره زیاد ناراحت نباش امیدوارم به خواسته ات برسی !البته شما هم که سرشناسی اگه الان هم بر گردی همون اقا رضای خودمونی!

مرسي.......ميدونم نبايد پست سياسي زد به خاطر همين به خاطر بن شدن ايدي اولم هيچ شكايتي هم ندارم...حقم بود.......سوالم اينه چرا ايدي دوم بن شد؟؟؟(حداقل دليلش رو ميگفتن)
مدیران بعضی از بخش های فروم،بن کردن را گزینه بسیار راحت تری می دونن و هیج وقت نمیان با طرف مدارا کنن...
:blush::blush::(:cool:

مد بيد ديگه..........:D:D
چون اکثر دوستانی که به این فروم میان بعد از مدتی واقعا وابسته می شند و رفتن از فروم براشون سخته ، بن شدن براشون مثل از دست دادن یک چیز ارزشمند توی زندگیشونه و به این ترتیب عزادار میشن ...

بدرود .

اونم براي الافايي مثل من

عجيب تاييد ميشه...........اگه گفته بشه كدوم مدير بن كرده هم خيلي خوبه.......اينجوري ادم ميتونه توي پيغام خصوصي با همون مدير مسئله رو پيگيري كنه

یه چیز دیگه .. پست سیاسی تا اونجا که من میدونم اخطار داره با 4 امتیاز منفی ..

اينم حرفيه......

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام

ايدي من(reza_badkonaki) امروز به خاطر زدن يك پست طنز كه كمي مظمون سياسي داشت به مدت 3 روز بن شد
من به خاطر اينكه مسئوليت هايي توي بخش مشاركت داشتم مجبور شدم با يه ايدي ديگه (karensooren) بيام اما اين ايدي هم براي هميشه بن شد(بدون اينكه دليلش گفته بشه) و تمامي پست هايي كه با اين ايدي زده شده بود هم پاك شد

ميخوام بپرسم چرا ايدي دوم(karensooren) بن شد و همه پست هاشم پاك شد؟؟؟؟؟؟..........ميدونم كه طبق قانون نبايد بيش از يك ايدي داشت اما من بايد چي كار ميكردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آسه بیا آسه برو که جربه شاخت نزنه:f34r::blush::D:rolleyes::):cool::eek::hmm::p:eek::blink::wacko::(

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
مرسي
وقتي ادم نميدونه كدوم مدير بنش كرده با كدوم تماس بگيره؟؟؟

فرقی نمیکنه شما یا یکی از مدیران که ارتباط بیشتری دارید تماس بگیرید مشکلتون راحت تر و سریعتر حل میشه! ;)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه نظریه هست که شاید چون داشتن دو تا آی دی جرمه طبق مرامنامه! شاید بخاطر این بن شده باشی ! ولی در همون حد نظریه است

بالا