برگزیده های پرشین تولز

يكي به داد ما برسه ! آخه چقدر اسپم !!!

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
سلام..

ولله ديوانه شدم ! بالله ديوانه شدم ! صبح اسپم ، ظهر اسپم ، شب اسپم ، ديگه موقع خواب هم كابوس اسپم ميبينم !!

انگار هركسي توي سايت هاي سك× و پور-نو ميره ايميل من را وارد ميكنه !!!!!!!! هرچي سايت تبليغاتيه ايميل من را دارند هي صبح تا شب اسپم بارونم ميكنند !!

جالبه كه من به هيچ وجه اين ميلم را در معرض ديد عموم نميذارم يا اگرم آدرس بخوام بدم بصورت فارسي مينويسم يا جدا جدا تا لينك دار نشه و كسي نتونه ازش استفاده كنه... !!!

اصلا اين ميل كاملا شخصي هستش و از اين طريق فقط و فقط با خانوم بچه ها و فك و فاميل در ارتباطم و بعضي از رفقا و يكسري پروژه هاي كاري مهم !

گهگاه كه ايميل هاي مهمي واسم مياد چون تازه است ياهو ميبره توي بالك ! ولي پيدا كردنش ديگه كار حضرت فيل هستش !!!

من به قسمت بالك صندوق پستيم هم احتياج مبرم دارم ولي تقريبا روزي 400 تا 700 ايميل ناخواسته بهم ميرسه !!

بنظر شما چيكار ميتونم بكنم ؟
Safe Guard و ساير گزينه هاي مربوط به اسپم خود ياهو را هم تنظيم كردم ولي ديگه واقعا موندم !!!

چاره اي يا حتي چاهي جلوي پاي من بگذاريد بلكه خلاص شدم !
فقط اينكه اين ايميل برام خيلي مهم هست ونزديك 5 ساله كه دارمش...

مخلصينگم !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من هم يه موقعي بدجوري گرفتار اين مشكل شده بودم ولي الحمدلله الان بهتر شده :)
البته اون موقع هم كه اينجوري بود ديگه آخرش روزي 30-40 تا ميومد نه 400 تا :blink:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Ghamnevis :
سلام..

ولله ديوانه شدم ! بالله ديوانه شدم ! صبح اسپم ، ظهر اسپم ، شب اسپم ، ديگه موقع خواب هم كابوس اسپم ميبينم !!

انگار هركسي توي سايت هاي سك× و پور-نو ميره ايميل من را وارد ميكنه !!!!!!!! هرچي سايت تبليغاتيه ايميل من را دارند هي صبح تا شب اسپم بارونم ميكنند !!

جالبه كه من به هيچ وجه اين ميلم را در معرض ديد عموم نميذارم يا اگرم آدرس بخوام بدم بصورت فارسي مينويسم يا جدا جدا تا لينك دار نشه و كسي نتونه ازش استفاده كنه... !!!

اصلا اين ميل كاملا شخصي هستش و از اين طريق فقط و فقط با خانوم بچه ها و فك و فاميل در ارتباطم و بعضي از رفقا و يكسري پروژه هاي كاري مهم !

گهگاه كه ايميل هاي مهمي واسم مياد چون تازه است ياهو ميبره توي بالك ! ولي پيدا كردنش ديگه كار حضرت فيل هستش !!!

من به قسمت بالك صندوق پستيم هم احتياج مبرم دارم ولي تقريبا روزي 400 تا 700 ايميل ناخواسته بهم ميرسه !!

بنظر شما چيكار ميتونم بكنم ؟
Safe Guard و ساير گزينه هاي مربوط به اسپم خود ياهو را هم تنظيم كردم ولي ديگه واقعا موندم !!!

مخلصينگم !
آقا تكليف رو مشخص كن!!! تو همشهري ما هستي يا نه؟؟؟ اينجور كه ميگي كه قزويني درمياي نه اصفهوني :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:

athar

Registered User
لایک‌ها
8
چت کردن در روم هم چنین عواقبی رو به دنبال داره. البته نمیدونم شما چت کردی یا نه. اما روشش خیلی جالب هست.
شاید بدونین اما اگه نمیدونین خواهشا سواستفاده نکنین.
من آرشیو مسنجرم رو روشن میکنم و وارد روم میشم و تمام افرادی که توی روم هستن یه پی ام میدم. در نتیجه توی پوشه آرشیو به ازای هر نفر که بهش پی ام دادم یک پوشه ساخته میشه. بعدا میتونم یه لیست از پوشه های موجود بگیرم و به انتهای اون @yahoo.com اضافه کنم تا یک لیست کامل و زنده از آی دی ها داشته باشم.
در ضمن یه برنامه جالب دیگه هم وجود داره که قبلا توی Paltalk دیده بودم و به عنوان ادمین روم ها ازش استفاده میکردم اما جدیدا توی یاهو هم دیدم. این برنامه AutoGreeting نام داره و کارش اینه که وقتی کسی وارد روم میشه به طور خودکار بهش پی ام میده.
با این روش شما میتونی کامپیوترت رو روشن کنی و وارد یه روم بشی و برنامه رو فعال کنی و بری سراغ خونه و زندگی و "خانوم بچه ها" ( :D ) و اگه کسی وارد روم بشه برنامه یه پی ام که از قبل مشخص شده به افراد میده و به دنبالش یک پوشه توی پوشه آرشیو ایجاد میشه و ........
اینم از عواقب چت کردن.
اما یه پیشنهاد.
اگه به نامه ای که وارد Bulk میشه نیاز دارید اون رو Not Spam کتید تا دیگه به Bulk وارد نشه.
حالا که نگاه میکنم میبینم خیلی خوشبختم. هفته ای شاید 5-6 تا بیشتر برام اسپم نیاد که اون هم میره Bulk.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
برا منم روزی 30-40 تا میاد
ول کن هم نیستن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Ghamnevis :
سلام..

...

مخلصينگم !
كاريش نميشه كرد فقط ميتونم تسليت عرض كنم!

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از athar :
چت کردن در روم هم چنین عواقبی رو به دنبال داره. البته نمیدونم شما چت کردی یا نه. اما روشش خیلی جالب هست.
شاید بدونین اما اگه نمیدونین خواهشا سواستفاده نکنین.
من آرشیو مسنجرم رو روشن میکنم و وارد روم میشم و تمام افرادی که توی روم هستن یه پی ام میدم. در نتیجه توی پوشه آرشیو به ازای هر نفر که بهش پی ام دادم یک پوشه ساخته میشه. بعدا میتونم یه لیست از پوشه های موجود بگیرم و به انتهای اون @yahoo.com اضافه کنم تا یک لیست کامل و زنده از آی دی ها داشته باشم.
در ضمن یه برنامه جالب دیگه هم وجود داره که قبلا توی Paltalk دیده بودم و به عنوان ادمین روم ها ازش استفاده میکردم اما جدیدا توی یاهو هم دیدم. این برنامه AutoGreeting نام داره و کارش اینه که وقتی کسی وارد روم میشه به طور خودکار بهش پی ام میده.
با این روش شما میتونی کامپیوترت رو روشن کنی و وارد یه روم بشی و برنامه رو فعال کنی و بری سراغ خونه و زندگی و "خانوم بچه ها" ( :D ) و اگه کسی وارد روم بشه برنامه یه پی ام که از قبل مشخص شده به افراد میده و به دنبالش یک پوشه توی پوشه آرشیو ایجاد میشه و ........
اینم از عواقب چت کردن.
اما یه پیشنهاد.
اگه به نامه ای که وارد Bulk میشه نیاز دارید اون رو Not Spam کتید تا دیگه به Bulk وارد نشه.
حالا که نگاه میکنم میبینم خیلی خوشبختم. هفته ای شاید 5-6 تا بیشتر برام اسپم نیاد که اون هم میره Bulk.
ممنون اطهر جان ولي من تقريبا 4 سالي ميشه توي هيچ چت رومي نرفتم !
ارتباطم فقط از طريق ليست دوستان هست و در حد آف چك كردن.. بيشتر كارهام را از طريق ميل انجام ميدم...

پال تالك را هم پيارسال باهاش آشنا شدم .. اون موقع مثل الآن نبود و به دل نمينشست... الآن خيلي بهتر شده و اگر بخوام چت كنم به مسنجر ياهو ترجيحش ميدم...

--------------------------------------------

قا تكليف رو مشخص كن!!! تو همشهري ما هستي يا نه؟؟؟ اينجور كه ميگي كه قزويني درمياي نه اصفهوني
مهرداد باز گير داديا :D
منظور از خانوم ، عيال محترمه بنده بود كه بايد روزي 2 دفعه مثل تبعيدي ها اعلام وجود كنم :D و بچه ها هم دختر پسرم كه 7 سال ديگه به دنيا ميان :D

--------------------------------------------
كاريش نميشه كرد فقط ميتونم تسليت عرض كنم!
ممنون ! تسلاي خاطري بود :D

من به روزي 100 تا اسپم هم راضيم مهدي :(

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
عيال داري ؟!
48.gif

جدا؟
48.gif