برگزیده های پرشین تولز

يك انتقاد مهم

mehdi49

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من چهارشنبه گذشته پول براي 2 سري كامل FREINDS به حساب آقاي nsh واريز كردم و ايشون هم گفتن كه شنبه اونها رو برام پست ميكنن . طبق نوشته شما هم به تاريخ روز شنبه گفتين ايشون پخش رو متوقف كردن ولي اونايي كه پول فرستادن سريال براشون ارسال ميشه. ولي ايشون به من پيغام دادن كه نميتونن سريال ها رو بفرستن و ميخوان پولمو پس بفرستن.
سوال و انتقاد من اينه كه در اين انجمن مگر به وقت ديگران اهميت نميدن؟؟؟ من خودم معلم زبان هستم و ميخواستم از اين سريال براي كلاسم استفاده كنم و كاملا براي اين ترم برنامه ريزي كرده بودم . حالا كي جواب گوي سوالات دانپجويان من خواهد بود؟؟؟ چه كسي وقت تلف شده من را به من برميگرداند ؟؟؟ آيا بايد براي پس گرفتن زمان هدر رفته و خراب شدن برنامه ريزي هايم هم شماره حساب بدم ؟؟؟ اونها رو به كدوم حساب واريز ميكنين؟؟؟

رونوشت : مديريت انجمن

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با سلام
من چهارشنبه گذشته پول براي 2 سري كامل FREINDS به حساب آقاي nsh واريز كردم و ايشون هم گفتن كه شنبه اونها رو برام پست ميكنن . طبق نوشته شما هم به تاريخ روز شنبه گفتين ايشون پخش رو متوقف كردن ولي اونايي كه پول فرستادن سريال براشون ارسال ميشه. ولي ايشون به من پيغام دادن كه نميتونن سريال ها رو بفرستن و ميخوان پولمو پس بفرستن.
سوال و انتقاد من اينه كه در اين انجمن مگر به وقت ديگران اهميت نميدن؟؟؟ من خودم معلم زبان هستم و ميخواستم از اين سريال براي كلاسم استفاده كنم و كاملا براي اين ترم برنامه ريزي كرده بودم . حالا كي جواب گوي سوالات دانپجويان من خواهد بود؟؟؟ چه كسي وقت تلف شده من را به من برميگرداند ؟؟؟ آيا بايد براي پس گرفتن زمان هدر رفته و خراب شدن برنامه ريزي هايم هم شماره حساب بدم ؟؟؟ اونها رو به كدوم حساب واريز ميكنين؟؟؟

رونوشت : مديريت انجمن

بهتر بود اين مسئله رو با يكي از مديران بخش و با پيام خصوصي مطرح ميكرديد دوست عزيز!
من اين مسئله رو پي گيري ميكنم و نتيجه رو به شما اطلاع ميدم!

موفق باشيد!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اولا که مشکلت با پیگیری از مدیران بخش حل میشه , دوما واسه چی داغ میکنی اینجا نشد بازارچه ,
تو قسمت بازارچه هم با قیمت مناسبی دارن میدن , اگه اونقدر براتون مهم باشه از اونجا گرفتن هم براتون فرقی نمیکنه
6bbgolj.gif
!

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
دوست من اگه از اول به خود من پیغام خصوصی می دادین مشکل حل بود :happy:

به هر حال طبیعیه که گاهی همچین مسائلی پیش بیاد و به معنای بی تفاوتی نسبت به زمان و برنامه ریزی شما و دیگران نیست. برای دوستمون nsh هم مشکلی پیش اومده که واقعا دیگه فرصت رایت کردن نداره. وگرنه مطمئنا براتون می فرستاد.

حالا هم اگه افشین(اسمایلی) عزیز بتونه برای شما بفرسته که مشکل حله؛ وگرنه به خودم پیغام بدین تا براتون بفرستم.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
نهايتا استاد live for what من حاظرم توي دو سه روز آينده سريال رو براشون رايت كنم :)

از لطفت بی نهایت متشکرم

از این دوست عزیزمون هم میخوام که از این به بعد مشکلاتشون را از راهی حل بکنند که با حداقل تنش بیشترین نتیجه رو ببرند!

موفق باشید!

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز

نمی دونم چرا برخی از دوستان وقتی مشکلی براشون پیش می یاد اینقدر سعی در بزرگ جلوه دادن مشکل می کنند و به هیچ وجه فکر نمی کنند که دوستان دیگر هم شاید حق داشته باشند . مسلما کسی که تنها به قاضی بره خوشحال بر می کرده .

1 - دوست عزیزمون تا رمانی که مشکل براشون پیش آمد ، طبق تعهداتشون و در اسرع وقت به ارسال سریالها اقئام نمودند که می تونید این موضوع را از دوستانی که سریال را گرفتند پیگیری بفرمایید . بنابراین پست شما که ایشون را فردی بی مسولیت نشون می ده کمی بی انصافیه و از یک معلم که باید الگو باشه بعیده .

2 - فکر نمی کنم اگر خدای نکرده برای یکی از اعضای خانوادتون مشکلی پیش بیاد حاضر بشید کلاستون را تشکیل بدین و به وظایفتون عمل کنید که این انتظار را از دوستمون دارید .

3 - شما که اینقدر به وقتتون اهمیت می دین بهتره به وقت دیگران هم اهمیت بدین . ایشون بدون هیچ چشمداشت و منفعتی وقت گذاشتند و سریال را برای دوستان رایت کردند و حالا بجای تشکر باید صحبتهای یکطرفه کاربران پرمدعا را تحمل کنند که فکر می کنند یکی از شاگردان کلاسشون بی ادبی کرده و حالا باید یک لنگه پا وایسته و جواب پس بده .

4 - اگر شما به کلاستون اهمیت می دین بهتره که نسخه دی وی دی این سریال را به مبلغ 45 هزار تومان تهیه بفرمایید . در جواب دانشجویانتون هم از طرف من بگین گشتم سریال رابه ارزانترین مبلغ که کمتر از یک سوم مبلغ عادی بود سفارش دادم ولی از بخت بد هنوز نرسیده . اگر خدای نکرده شما سریال را به مبلغ اصلی سفارش داده بودین احتمالا امروز در حال تهیه دادخواست برای ارایه به دیوان لاهه بودین که وا اسفا تمامی برنامه های یک معلم دلسوز بخاطر ندانم کاری های یک کاربر به باد فنا رفت و کذا و کذا ...

5 - نکته بعدی اینکه دوست عزیز منهم مثل شما تدریس می کنم برای مدت بیش از ده سال . احتمالا شما تازه کارید و مطلب برای ارایه در کلاس ندارید که از نرسیدن سریال اینقدر برآشفته شدین وگرنه هر مدرس کارآمدی بلده چطور کلاس را با نبودن امکانات به بهترین شکل برگزار کنه. البته کسی نمی تونه منکر بشه که تدریس با سریال اونهم سریال فرندز بار زیادی رو از دوش مدرس بر می داره و کلاس را به زنگ تفریح تبدیل می کنه ...

6 - حداقل 5 نفر از دوستانی که Nsh عزیز بهشون قول داده بود به من pm زدند و من سریال را براشون ارسال کردم ( یا به زودی ارسال می کنم ) شما هم بجای ارایه انتقادات مهم بهتر بود همین راهکار را اجرا می کردین . البته ما می دونیم شما معلمید و وقتتون ارزش داره و ... و به این دلایل باید شرح پریشانیتون را گوش کنیم ولی اگر pm به آقای NSH داده بودید که چه باید کرد و راهکار ازشون طلب می کردید بجای اینکه نقش طلب کارها را بازی کنید سریال تا امروز بدستتون رسیده بود .

خدا به همه میران و دوستان فعال در این فروم صبر جمیل و اجر جذیل عطا کند .

بدرود .

بالا