برگزیده های پرشین تولز

يك دسته بازي خوب و كارآمد معرفي كنيد

Old Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از دوستان اگر كسي يك دسته بازي (joystick) خوب براي كامپيوتر سراغ داره معرفي كنه.
البته قيمتش هم مناسب باشه.
ضمنا بگيد كه آيا ميشه از اين دسته بازي در emulator هاي بازي هاي playstation هم استفاده كرد مثل emulator ، پي اس ايكس (psx).
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جویستیک یا game pad ؟ .. البته شما گفتی جویستیک ولی گاهی وقتها اینا رو بجای هم بکار می برن .. خواستم مطمئن بشم ...
1655.gif

Old Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من منظورم از همين دسته بازيهايي هست كه شبيه دسته بازي playstation هست و روش به جاي علائم دايره و مربع و ضربدر و مثلث ، اعداد 1 و 2 و 3 و 4 داره/.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
یه مدل جوی استیک هست که شوک هم داره و USB هستش. فوقالعاده خوب و راحت هستش و تو دست خوش حالته. دو تا موتور برای شوک داره. زیر ه هر دو تا شوک هاش دکمه داره. آنالوگ هم داره (مثلا تو NeedFroSpeed می تونی سره پیچ ها یک کم فرمون رو بپیچونی نه تا ته بپیچونی) جای دستش هم لاستیک داره که عرق نکنی. من خودم یه ساله دارم خیلی هم ازش راضی ام. مارکهای مختلفی هم ازش هست ولی همشون یکی هستن و فقط اسمشون با هم فرق داره.
زیاد به حرف این فروشنده ها گوش نده. اینا اگه خیلی بلد بودن که نمی رفتن فروشنده مغازه بشن!!!
این هم عکسشه...

قیمتش هر یه دستش بین 8000 تا 13000 هستش. (بسته به مارکش):wacko:
تعداد دکمه هاش: (4تا دست راست)+(4 تا پشتش)+(دو تا بالای شوک)+(دو تا خود آنالوگهارو که فشار بدی)+(3تا برای حالت توربو-تکرار-slow)
بهتره که تکی بگیری از این مدلهای دو دسته ای که با یه سیم وصل می شن نگیر. پسر عمه من داشتش یکیش که خراب شد اونیکی کار نمیکردش. (یکیشون با اونیکی کار میکنه.)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه دسته XFX واسه داداشم خریدم ( همین مارک معروف ) .. 25 تومن ... بیسیم .. شوک دار ... جنسش هم عرق گیره ... توصیه میشه ...
download.aspx

اگه بخوای کمتر از این خرج کنی یا باید بری سراغ مارکای متفرقه ... یا باید بری سراغ دسته هایی که مارک شون خوبه اما آنالوگ ندارن ..
164.gif

Old Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز اين قيمتها براي جفتش هست يا تك....؟؟؟؟؟؟!!!!!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان عزيز اين قيمتها براي جفتش هست يا تك....؟؟؟؟؟؟!!!!!
مال من که تکه .. اصلا وقتی قیمت میره بالا و مارک معتبر میشه ، تکی میشه دیگه .. مثلا لاجیتک هم دو مدل داره که یکی اش حدود 30 تومنه و یکی 35 تومن ... دیگه اینا گرون های بازارن ...

غیر از اینا ، میری رو range پایین تر از 15 تومن که دیگه مارک های معتبر نداریم ... ولی خب در عوض ارزون ترن دیگه ... تازه خیلی وقتها همین ها هم راضی کننده ان و مشکلی ندارن... مثل همینی که دوست خوبمون گفت ....

بهرحال همونقدر که پول بدی آش می خوری ...
man.gif

بالا