برگزیده های پرشین تولز

يك سايت خارجي با گزينه هاي مختلف كسب درآمد

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
سلام دوستان
بعداز بسته شدن ميني جابها در نئوباكس دوباره دنبال راه هاي خوب ديگه براي كسب درآمد بخصوص در سايتهاي خارجي گشتم.
حالا سايتي رو بهتون معرفي مي‌كنم كه گزينه هاي مختلفي براي كسب درآمد داره.
1- تبليغات كليكي: وقتي با ي.زر خودتون وارد سايت شديد بالاي صفحه قسمتي داره به اسم watch advertising كه با كليك روي اون تبليغات كليكي رو مشاهده مي‌كنيد
2- فرستادن بازديدكننده به سايت: در مورد اين قسمت در خيلي از وبلاگها دوستان با اغراق نوشتن كه بابت هر بازديدكننده 8 سنت سايت بهتون ميده ولي مقدار كمتر از اين چيزاست ولي بازم خيلي خوبه مثلا از طريق لينك من ديروز 33 نفر وارد سايت شدن و بابت اون به من 16 سنت داد يعني نيم سنت بابت هر نفر
3- سرمايه گذاري با خريد سهام: (اين قسمت رو دارم تست مي‌كنم تا وقتي مطمئن شدم بهتون خبر بدم) وقتي به قسمت سهامها مراجعه كنيد سهامهاي مختلفي با قيمتهاي مختلف مشاهده مي‌كنيد كه سود اون هم مشخص هست و روزانه قيمتها تغيير مي‌كنه. مي‌تونيد سهام دلخواه رو خريداري كنيد و سود اون رو دريافت كنيد.
ضمنا پرداختها از طريق paypal-Liberty-Perfect money مي‌باشد.
دوستاني كه مايلند مي‌تونن از طريق لينك زير ثبتنام كنن.

banner_468x60_1016478.gif

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
سلام دوستان
بعداز بسته شدن ميني جابها در نئوباكس دوباره دنبال راه هاي خوب ديگه براي كسب درآمد بخصوص در سايتهاي خارجي گشتم.
حالا سايتي رو بهتون معرفي مي‌كنم كه گزينه هاي مختلفي براي كسب درآمد داره.
1- تبليغات كليكي: وقتي با ي.زر خودتون وارد سايت شديد بالاي صفحه قسمتي داره به اسم watch advertising كه با كليك روي اون تبليغات كليكي رو مشاهده مي‌كنيد
2- فرستادن بازديدكننده به سايت: در مورد اين قسمت در خيلي از وبلاگها دوستان با اغراق نوشتن كه بابت هر بازديدكننده 8 سنت سايت بهتون ميده ولي مقدار كمتر از اين چيزاست ولي بازم خيلي خوبه مثلا از طريق لينك من ديروز 33 نفر وارد سايت شدن و بابت اون به من 16 سنت داد يعني نيم سنت بابت هر نفر
3- سرمايه گذاري با خريد سهام: (اين قسمت رو دارم تست مي‌كنم تا وقتي مطمئن شدم بهتون خبر بدم) وقتي به قسمت سهامها مراجعه كنيد سهامهاي مختلفي با قيمتهاي مختلف مشاهده مي‌كنيد كه سود اون هم مشخص هست و روزانه قيمتها تغيير مي‌كنه. مي‌تونيد سهام دلخواه رو خريداري كنيد و سود اون رو دريافت كنيد.
ضمنا پرداختها از طريق paypal-Liberty-Perfect money مي‌باشد.
دوستاني كه مايلند مي‌تونن از طريق لينك زير ثبتنام كنن.

مشاهده پیوست 336740

حداقل پرداختش چنده؟
فرقی نمیکنه بازدید کننده هایی که میان تو سایت از چه کشوری باشند؟

مطمئنید پرداخت داره؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
برای ارسال بازدید کننده از چه لینکی باید استفاده کنیم؟

Rain man1374

Registered User
لایک‌ها
88
لطفا در مورد سیستم کسب درامد از طریق ارسال بازدید بیشتر توضیح بدید؟

سایت ایرانی باشه مشکلی نداره؟شما سایت خودتون فارسی هست!؟

ممنون

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
حداقل پرداختش چنده؟
فرقی نمیکنه بازدید کننده هایی که میان تو سایت از چه کشوری باشند؟

مطمئنید پرداخت داره؟

برای ارسال بازدید کننده از چه لینکی باید استفاده کنیم؟

لطفا در مورد سیستم کسب درامد از طریق ارسال بازدید بیشتر توضیح بدید؟

سایت ایرانی باشه مشکلی نداره؟شما سایت خودتون فارسی هست!؟

ممنون

حداقل پرداخت سايت 2 دلار هست.
مهم نيست كسي كه به سايت ميره از چه كشوري هست. با ايران هم مشكلي نداره. فقط مهم اينه كه با لينك شما وارد سايت بشن. همين براي شما درآمد داره ولي نه اونقدي كه بعضي از دوستان توي وبلاگهاشون زدن(بابت هر بازديدكننده نيم سنت)
وقتي عضو شدين وارد قسمت banner بشيد. در اونجا هم لينكي كه مي‌تونيد با اون دوستانتون رو دعوت كنيد هست و هم چند مدل بنر تبليغاتي.
بنظر ميرسه پرداخت داره چون چندجا ديدم كه حالا راست يا دروغ گفته بودن برداشت داشتن. ولي در مورد سرمايه گذاري همونطور كه نوشتم فعلا پولي وارد نكنيد تا من تست كنم. الان يه سهم 2.5 دلاري گرفتم ببينم چجوريه قضيه. تو همينجا خبرتون مي‌كنم اگه جواب داد.
ضمنا بله سايت من فارسي هست و اصولا زبان سايت يا وبلاگ شما مهم نيست. مهم تبليغ سايت و دعوت دوستانتون به اين سايت هست.

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
فعلا قيمت اين سهم كه گرفتم رفته بالا
احتمال داره ببينم يه قيمت خوبي رسيده بفروشمش و انتقال بدم ببينم چجوريه. البته سود ماهيانه ي همين سهم هم 3.05 دلار هست. يعني اگه صبر كنم اين مبلغم مي‌تونم بگيرم.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
فعلا قيمت اين سهم كه گرفتم رفته بالا
احتمال داره ببينم يه قيمت خوبي رسيده بفروشمش و انتقال بدم ببينم چجوريه. البته سود ماهيانه ي همين سهم هم 3.05 دلار هست. يعني اگه صبر كنم اين مبلغم مي‌تونم بگيرم.

سود ماهیانه هر سهم چند درصده؟

و اینکه برای ارسال بازدید باید با لینک رفرالمون بازدید کنده ارسال کنیم؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
آقا این خالی بندی نیست ؟

تو یه ماه پولت بیش از دوبرابر میشه تو خرید سهم

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
سود ماهیانه هر سهم چند درصده؟

و اینکه برای ارسال بازدید باید با لینک رفرالمون بازدید کنده ارسال کنیم؟

درصدها مختلفه كه توي سايت مي‌نينين ببينيد
بله بايد همون لينك رفرال رو بزارين

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
با سلام دوباره به همه دوستان
ببخشید چند وقت نبودم
اطلاعات جدیدیی خواسم در مورد این سایت بدم
اول اینکه حداقل پرداختش 2 دلار هست ولی هر چی که توی سایت درمیارین همونوقت قابل برداشت نیست
مثلا ممکنه 2 دلار در بالانستون باشه ولی مقدار قابل برداشت رو مثلا 25 سنت میزنه. هنوز اینشو کشف نکردم قضیش چیه ولی راحت میشه توش کسب درآمد کرد. در مورد تست سرمایه گذاری هم نکته اینه که اولا روزانه سود سهام خریداری شده به حسابتون میاد که معمولا 1% در روز هست و اگه خواستین سهام رو بفروشید اول درخواست فروش رو میدین که اگر کسی خواست سایت سهام رو به اون با قیمتی که گذاشتین میفروشه. حالا من یکی از سهامها رو فروختم و درخواست برداشت دادم.
سایت گفته بین 3 تا 5 روز کاری واریز میشه که خبرشو بهتون میدم
ضمنا هربار حداکثر 4 دلار می‌تونید برداشت کنید
موفق باشید

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
با سلام دوباره به همه دوستان
ببخشید چند وقت نبودم
اطلاعات جدیدیی خواسم در مورد این سایت بدم
اول اینکه حداقل پرداختش 2 دلار هست ولی هر چی که توی سایت درمیارین همونوقت قابل برداشت نیست
مثلا ممکنه 2 دلار در بالانستون باشه ولی مقدار قابل برداشت رو مثلا 25 سنت میزنه. هنوز اینشو کشف نکردم قضیش چیه ولی راحت میشه توش کسب درآمد کرد. در مورد تست سرمایه گذاری هم نکته اینه که اولا روزانه سود سهام خریداری شده به حسابتون میاد که معمولا 1% در روز هست و اگه خواستین سهام رو بفروشید اول درخواست فروش رو میدین که اگر کسی خواست سایت سهام رو به اون با قیمتی که گذاشتین میفروشه. حالا من یکی از سهامها رو فروختم و درخواست برداشت دادم.
سایت گفته بین 3 تا 5 روز کاری واریز میشه که خبرشو بهتون میدم
ضمنا هربار حداکثر 4 دلار می‌تونید برداشت کنید
موفق باشید

ای بابا بهش نمیاد برای سرمایه گذاری مطمئن باشه

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
الان بهترین سایت برای سرمایه گذاری فقط همینه =uinvest

Uinvest-Banner.jpg

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان تست سرمایه گذاری این سایت با موفقیت انجام شد
من 2 سهم خریده بودم به قیمت 2 دلار که برای فروش گذاشتم. یکی از اونها فروش رفت و دومی هنوز فروش نرفته و سود روزانه اونو هنوز دریافت می‌کنم ولی سهمی که فروش رفت قیمتش 6.68 دلار شده بود که در دو نوبت 4 و 2.60 دلار برام واریز شد
توجه داشته باشید که هر 2 روز می‌تونید برداشت داشته باشید و هر بار تا سقف 4 دلار
واریز ها هم حداکثر بین 3 تا 5 روز کاری انجام میشه
موفق باشید

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
توضیحات بیشتری می تونید ارائه کنید قیمت این سهم ها پائین میاد سایت مطمئین هست نیست پول بریزیم توش چه اتفاقی می افته بسته میشه نمیشه

بعد امروز ثبت نام کردم دیدم مینمم برداشت رو زده 20 دلاره یکم بیشتر دیتیل بدید لطفا

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
توضیحات بیشتری می تونید ارائه کنید قیمت این سهم ها پائین میاد سایت مطمئین هست نیست پول بریزیم توش چه اتفاقی می افته بسته میشه نمیشه

بعد امروز ثبت نام کردم دیدم مینمم برداشت رو زده 20 دلاره یکم بیشتر دیتیل بدید لطفا

کلا کار با سایتهای سرمایه گذاری ریسک خودش رو داره. دوستانی که در سایتهای سرمایه گذاری فعالیت می‌کنن با این قضیه کاملا آشنا هستن. ولی من چون خودم از این سایت دریافت کردم اینجا هم معری کردم تا اونایی که اهل سرمایه گذاری هستن فعالیت کنن. ضمن اینکه راه های دیگه برای کسب درآمد هم داره که می‌تونید فقط از اون طریق درآمد کسب کنید و یا با پولی که از این روشها بدست میارید در سایت سهام بخرید.
حداقل پرداختش 2 دلاره ولی هر درآمدی که در جساب شما هست جزو این 2 دلار قرار نمی‌گیره. یه درصدی از کسانی که از طریق لینک شما سایت رو مشاهده می‌کنن+ سود سهام و کلیکها و درآمد حاصل از فروش سهام درآمدهایی هست که می‌تونید منتقل کنید و باقیمانده رو می‌تونید برای خرید سهام استفاده کنید. مثلا من بعد از فروش سهام حدود 16 دلار در حسابم بود که 6.60 دلار از اون که قابل برداشت بود در دو مرحله برداشت کردم و با باقیمونده سهام خریدم.
قیمت سهامهای معرفی شده بالا و پایین میشه و وقتی خواستید اونو بفروشید باید منتظر بشید تا یه خریدار پیدا بشه
سوالی بود در خدمتم

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان من 4 دلار بعدی رو هم از این سایت گرفتم و 4 دلار هم درخواست دادم. تا حالا برداشتم 10 دلار و 60 سنت برداشت کردم و کل سرمایه گذاری من 4 دلار و 44 سنت بود که 2 سهم خریدم. البته الان با درآمد سایتم 6 سهم خریدم.
این عکس دریافتی ها که براتون میزارم

28984_3971-507x330.jpg

بالا