برگزیده های پرشین تولز

يك سوال سخت

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها سلام

راستش من یه مشکلی تو FrontPage دارم یه بارم مطرح کردم اما حل نشد . ببينيد و قتي من متنمو توFrontPage مينويسم و سايزو فونتو انتخواب ميكنم بعد كه ميرم تو preview و يا internet explorer ميبينم به راحتي اندازه ها با control+ scroll تغيير ميكنه. انگار كه رفته باشم توview/ text size .حتي اونجا هم تيكش تغير ميكنه. ميدونين اين يعني چي؟ يعني هرچي با دقت سطر هارو تنظيم كرده باشم ممكنه به راحتي همش به هم بخوره. آخه بيننده كه تنظيم صفحش مثل من نيست. من ميخوام سايز فونتم ثابت بمونه مثل همين صفحه كه ما الان توشيم. يعنی اگر کسی که صفحمونو باز ميکنه با control+ scroll بازی کنه يا view/ text size را تغير بده اندازه فونت تغيير نکند.
مرسي

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من كه الان تست كردم براي اين سايت هم تغيير ميكنه.
در ميشه گفت كه اون كليد ميانبر براي تغيير اندازه فونتها هستش.

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها سلام
راستش من که الان view/ text size را تغیر میدم اندازه نوشته های خودمون تغیر نمیکنه اما نوشته هایی مثل: ( { فروش ديويدي فقط 1800 تومن } و غيره تغیر میکنه. ببینینن من میگم که ما موقع طراحی بالاخره یک font size را با يك شماره اي براي خودمون انتخاب ميكنيم. من ميخوام كه وقتي سايت آپلود شد و بيننده سايتو باز كرد text size به هيچ وجه تغيير نكنه. مثلا مال تغيير ميكنه: اما خيلي سايت هاي ديگه هستند كه اگر بيننده view/ text size را رو هر شماره اي قرار بده يا اندازه متن تغيير نميكنه يا بسيار اندك.

بالا