برگزیده های پرشین تولز

يك كار متفاوت با درآمد عالي ... همراه با نمونه دريافتي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

voroojack66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا تاپيك قبلي رو نمي دونم واسه چي قفل كردن!!!؟؟؟
من تا حالا دريافت هاي زيادي تو همين مدت كم از اين سايت داشتم ..... يه نمونش رو مي زارم ....
اينم اطلاعاتش ...
salam ! baraye didane farsi : encoding --> more--> arabic windows

سلام !
من می خوام یکی از بهترین و جدیدترین شبکه های بازاریابی رو به شما معرفی کنم که واقعا عالیه ... اصلا مثل بقیه نیست که بگه 1000 نفر باید زیر خط تو باشن اونم از نوی تعادلی
فقط 10 دلار حق عضویت می خواد .. با همون زیر مجموعه اول بهتون 40% می ده ... خیلی زود به سود می رسید ... اصلا ساختار هرمی و تعادلی به شکل بد موجود در شبکه های دیگه رو نداره .... همه موانع رو برداشته ..... داشتن زیر مجموعه تا بی نهایته .........

اگه واقعا قصد کسب درآمد دارید این مطالب رو بخونید ....
در زیر توضیحات خوده سایت رو می نویسم فکر کنم بهتر باشه ....
....................................................................................................................................
شبکه بازاریابی پرسپولیس تن یکی بهترین فرصتها و زمینه های تجاری در دنیای مجازی است که شما هم با عضویت در آن می توانید از یک درآمد فوق العاده بهره مند شوید و آینده کاری خود را تضمین نمایید .

تفاوت آشکار شبکه پرسپولیس تن با دیگر شبکه های بازار یابی در میزان بسیار بالای کمیسیون پرداختی توسط این شرکت بابت هر زیر مجموعه است . بطوریکه پرسپولیس تن بابت هر زیر مجموعه مستقیم 4$ به شما پرداخت می کند یعنی معادل 40% از حق عضویت . بدین معنی که شما تنها با داشتن 3 زیر مجموعه مستقیم نه تنها حق عضویت خود را جبران کرده اید بلکه 2$ نیز سود بدست می آورید و پس از آن با اضافه کردن زیر مجموعه های خود می توانید از یک درآمد فوق العاده بهره مند شوید .

شبکه پرسپولیس تن دارای 2 ردیف زیر مجموعه می باشد و شما علاوه بر حق دریافتی بابت زیر مجموعه مستقیم بابت هر زیر مجموعه غیر مستقیم خود نیز 10% از حق عضویت یعنی 1$ دریافت می کنید .
........................................................................................................................
دوستان این واقعا عالیه بر عکس شبکه های دیگه که هی می گن اگه چند نفر رو معرفی کنید و بعدش اونا هم یه سری دیگه رو معرفی کنن و بعدش ....... اگه فقط با داشتن چند زیر مجموعه به سود دهی می رسید و از اون پس هر چی واسه خودتون زیر مجموعه مستقیم جذب کنید سود بیشتری بدست می آرید اونم 40% از حق عضویت! این دیگه عالیه ...........
برای ثبت نام در این شبکه بر روی لینک زیر کلیک کنید و یادتون نره که هنگام پرداخت توی قسمت memo شماره 1222227 که شماره منه بنویسید .
توضیحات بیشتر درمورده ثبت نام رو از خود سایت می تونید بدست بیارید .
http://Perspolis10.atspace.biz

اين سايت خيلي جديده و خوب مي شه ازش ژول درآورد .. من با اينكه تازه كارم ولي تا خالا كلي ازش درآوردم واقعا خوب پول مي ده .. هر شب پرداخت مي كنه ... نمونشم اين زيره ....

فایل های ضمیمه

• resid.jpg
    resid.jpg
    6.2 KB · نمایش ها: 22

735

Guest
لایک‌ها
0
منظورت از سایت کسب درآمد این سایته perspolis10.atspace.biz . این که تابلو هست که SCAM هست . نکنه فکر کردی بچه

های PT میان پولشونو میریزن تو این سایتا . این تبلیغ برای سایت یکی از چیپ ترین تبلیغای بود که من تا به حال دیدم.

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از 735 :
منظورت از سایت کسب درآمد این سایته perspolis10.atspace.biz . این که تابلو هست که SCAM هست . نکنه فکر کردی بچه

های PT میان پولشونو میریزن تو این سایتا . این تبلیغ برای سایت یکی از چیپ ترین تبلیغای بود که من تا به حال دیدم.
بابا چیپ !!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
عزيزم اگه اين سايت واقعا خوب بود و خيلي خوب هم پول در مياورد يك دومين حداقل ثبت ميكرد.(حالا هاستش بي خيال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا