برگزیده های پرشین تولز

يك مشكل شديد لطفا كمكم كنيد

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت شما دوستان
----------------------------------
من برنامه اي نوشتم كه از كنترل Win Sock در اون استفاده ميكنم . بعدش ميخواستم يا SysTray واسه اين برنامه بزارم كه گذاشتم اما يك مشكل داره كه وقتي برنامه به SysTray ميره Disconnect ميشه و انگار فرم يه بار بسته و يه بار باز ميشه
به نظر شما من چي كار كنم كه Winsock من Disconnect نشه و بتونم برنامه رو هنگام CLose كردن به SysTray ببرم
راستي من اين برنامه رو توي VB دارم مينويسم

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
يه فرم ديگه درست كن بعد بفرستش به SysTray، يعني وقتي فرم اصلي باز مي شه اون فرم ديگه رو هم باز كنه
حالا ديگه مهم نيست چه بلايي سر اون فرم مياد ;)

parsianitem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
200 مگ مجاني واسه 2 هفته
ايميل بنيد با تمام امكانات وقرارداد كتبي ايميل نامحود 6 گيگ باند وايت 20 تا ساب دومين سازگار با پي اچ پي ا اس پي پرل سي جي اي ووووووو;
[email protected]
كليه سايتهائي كه در سرور ما قار دارند به طور اتوماتيك در موتو هاي جستجو ثبت مي شوند به رايگان

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از parsianitem :
200 مگ مجاني واسه 2 هفته
ايميل بنيد با تمام امكانات وقرارداد كتبي ايميل نامحود 6 گيگ باند وايت 20 تا ساب دومين سازگار با پي اچ پي ا اس پي پرل سي جي اي ووووووو;
[email protected]
كليه سايتهائي كه در سرور ما قار دارند به طور اتوماتيك در موتو هاي جستجو ثبت مي شوند به رايگان
اها... جالبه، بعد اونوقت اين چه ربطی داشت به اين موضوع؟

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اقا عماد دستت درد نكنه اما يه روش خيلي ساده تر فهميدم اينه كه توي رويداد Form_Unload يك فرم پارامتري با نام Cancel وجود داره كه اگه اونو مساوي با True قرار بديم ديگه فرم بسته نميشه
-----------------------------------
با تشكر از بچه ها

بالا