برگزیده های پرشین تولز

يك مشكل عجيب ! در ناك !

sadeghkhafan

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من ناك پلاتينيوم رو نصب كردم و همه چيزش هم درسته اما وقتي به سايت مي رم عكس ها رو نشون نمي ده !

بريد ببينيد : http://www.afagh.biz/af-fa

لطفا کمک کنيد . :(

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از sadeghkhafan :
سلام

من ناك پلاتينيوم رو نصب كردم و همه چيزش هم درسته اما وقتي به سايت مي رم عكس ها رو نشون نمي ده !

بريد ببينيد : http://www.afagh.biz/af-fa

لطفا کمک کنيد . :(
صادق جون اگر خودت هستي كه خوش اومد ميگم ورودت رو به PT

اگر اشتباه نکنم شما دسترسی فایلهای عکس و یا فولدر اونها رو طوری تنظیم کردی که بقیه دسترسی بهش ندارن

Permision ها رو عوض کن، دقیق نمیدونم باید چی بزاری که بقیه هم بتونن ببینن

مشکلی بود بگو

sadeghkhafan

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
ممنون .
----------
معلومه خودمم ! کي غير من اينقدر خوره ناکه ! :happy:

آقا اون که هيچي الان که پاک کردم دوباره نصب کردم ارور 404 شديد مي ده ! هيچي هم بالا نمي ياد ! :stun:
شانس منه ! اين ناک جديد و بيرون ندادم اما چند نفر از بچه ها روي هاستشون نصب کردن درست هم کار کرده !
با سرور تماس گرفتم گفت مشکل از ما نيست تمامي php آپديت شده و مشکلي نداره !

فکر کنم مشکل و بدونم از چيه ! :blink:
ببين من فايل رو zip مي کنم و بعد مي فرستم و تو سرور بازش مي کنم ( براي اولين بار اين کار وکردم چون اطمينان بهش ندارم ) ! شايد مشکل از اون باشه ! اما سوال اينجاست که چرا فقط مال من اينطوريه ! حجمش هم با زيپ 5 مگ و بدون زيپ 15 مگ هست ! من چطوري 15 مگو آپلود کنم اونم با اين سرعت ها !
ببين : www.afagh.biz/html/

درضمن ديروز پدرم دراومد تا نشستم داده هاي اعضا ( ناک قديمي ) رو تبديل به ناک پلاتينيوم کنم . يه sql بلد نبوديم که با اين کار شديم حرفه اي ! هيچ برنامه تبديلي هم نداره بايد همه را بادست انجام بدي و همينطور يک پايگاه داده جديد بسازي ! :wacko:

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از sadeghkhafan :
سلام
ممنون .
----------
معلومه خودمم ! کي غير من اينقدر خوره ناکه ! :happy:

آقا اون که هيچي الان که پاک کردم دوباره نصب کردم ارور 404 شديد مي ده ! هيچي هم بالا نمي ياد ! :stun:
شانس منه ! اين ناک جديد و بيرون ندادم اما چند نفر از بچه ها روي هاستشون نصب کردن درست هم کار کرده !
با سرور تماس گرفتم گفت مشکل از ما نيست تمامي php آپديت شده و مشکلي نداره !

فکر کنم مشکل و بدونم از چيه ! :blink:
ببين من فايل رو zip مي کنم و بعد مي فرستم و تو سرور بازش مي کنم ( براي اولين بار اين کار وکردم چون اطمينان بهش ندارم ) ! شايد مشکل از اون باشه ! اما سوال اينجاست که چرا فقط مال من اينطوريه ! حجمش هم با زيپ 5 مگ و بدون زيپ 15 مگ هست ! من چطوري 15 مگو آپلود کنم اونم با اين سرعت ها !
ببين : www.afagh.biz/html/

درضمن ديروز پدرم دراومد تا نشستم داده هاي اعضا ( ناک قديمي ) رو تبديل به ناک پلاتينيوم کنم . يه sql بلد نبوديم که با اين کار شديم حرفه اي ! هيچ برنامه تبديلي هم نداره بايد همه را بادست انجام بدي و همينطور يک پايگاه داده جديد بسازي ! :wacko:
راستش من كه به فايلهاي تو دسترسي ندارم و نفهميدم اخرش ناك رو روي html ریختی یا روی af-fa

ولی روی af-fa که عکسا نمی اومد مشکل از همون تنظیم نبودن دسترسی فایلها بود

تو این html هم الان مشکل باز از همون تنظیم نبودن دسترسی هاست، یه ذره با permisions ها ور برو ببین درست میشه

sadeghkhafan

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون !

يک کاري کردم که خودمم نفهميدم چي کار کردم ! بالاخره درست شد ! دارم Patch جديدش رو مي ريزم !

اما تمامي داده اي که درست کردم ديگه بدرد نمي خوره بايد دوباره از نو شروع کنم !

بالا