برگزیده های پرشین تولز

يك نرم‌افزار براي برنامه‌نويسان ديتابيس

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
موقع برنامه‌نويسي ديتابيس خيلي وقتها اسم يه فيلد يا نوع اون يادم ميرفت و مجبور بودم دائم داخل برنامه اكسس اينور و اونور برم .
به همين خاطر خودم دست به كار شدم و يه برنامه نوشتم كه از روي فيلدها و جدول‌هاي داخل ديتابيس يه فايل متني ايجاد ميكنه.
همچنين اين برنامه بقيه مشخصات فيلدها يعني (نام - نوع - سايز) رو داخل يه فايل ذخيره ميكنه.
بدين ترتيب كار براي برنامه‌نويس خيلي راحت ميشه.
حالا چون ميدونستم اين مشكل شما هم ممكنه باشه ، اون رو براتون ميذارم. اگه مايل بوديد دانلود كنيد.
در ضمن اگه نظري، انتقادي، چيزي هم داريد، خوشحال ميشم بدونم. :D

Name: Structure Copier
Programmer: Mahdi Yazdian

فایل های ضمیمه

• Structure Copier.zip
    29.8 KB · نمایش ها: 37

sayanir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز خسته نباشي.

نرم‌افزاري كه نوشته‌اي احتمالا به درد خيلي ها خواهد خورد. نكته اينجا است كه بد نبود قبل از انجام اين كار گردشي توي اكسس مي‌كردي. امكاني در اين نرم‌افزار هست كه تمام اطلاعات مربوط به هر يك از اشياي داخل اكسس را گزارش مي‌كند كه هم مي‌توان چاپ كرد و هم به ورد فرستاد. اين امكان را در مسير زير (از رابط اكسس) خواهيد يافت:

Tools/Analyze/Documenter

موفق باشيد.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
دوست عزيز خسته نباشي.

نرم‌افزاري كه نوشته‌اي احتمالا به درد خيلي ها خواهد خورد. نكته اينجا است كه بد نبود قبل از انجام اين كار گردشي توي اكسس مي‌كردي. امكاني در اين نرم‌افزار هست كه تمام اطلاعات مربوط به هر يك از اشياي داخل اكسس را گزارش مي‌كند كه هم مي‌توان چاپ كرد و هم به ورد فرستاد. اين امكان را در مسير زير (از رابط اكسس) خواهيد يافت:

Tools/Analyze/Documenter

موفق باشيد.

آقا خيلي ممنون از توجهتون
من اين امكان رو كه داخل اكسس گفتيد نميدونستم و الا خودم رو به زحمت نمينداختم (كاش زودتر ميگفتيد:p )
به هر حال ممنون :D

بالا