برگزیده های پرشین تولز

يك نظر كلي در مورد قيمت سايتي با اين مشخصات

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

لطف كنيد و بگيد شركت هاي طراحي سايت براي ارائه اين خدمات چه هزينه اي دريافت ميكنند؟؟؟

خدمات پس از فروش,ارائه نسخه هاي جديد (به صورت رايگان ) بعد خريد سرويس ها, بستن قرار داد سفت و سخت . آموزش كامل سرويس ها . آموزش مقدماتي درباره سورس سرويس ها براي خريدار . و يك گارانتي تمام به عيار

خريد اين نرم افزارها هم به صورت كامل (يعني يه جورايي بدو حق مالكيت :happy: - open source كامل ) براي استفاده در طرح هاي ديگه

در مورد سرويس ها يه توضيح كامل ميدم خودتون تا ته خط رو بريد (بابا يه وب گردي كه بزنيد ميفهميد كه چي به چيه)

سرويس خبر رساني در سطح سايتهاي فارس نيوز و يا مهر نيوز با مديريت تمام عيار سيستم (هر جور امكاناتي كه فكر ميكنيد)

سيستم ارسال عكس كامل (با هر امكاناتي كه ميدونيد وجود داره ) . قابليت دسته بندي . ارسال عكس و ... با مديريت كامل . با اين توصيفات بدون كم و كسري يه سيستمي مثل سايت زير ولي با قابليت هاي بيشتر

تالار گفتگو كاملا فارسي با امكاناتي كامل براي مديريت و ارائه خدمات(با هر امكاناتي كه ميدونيد تا حالا بوده )

يك سيستم بسيارقوي توي زمينه تقويم تاريخ . كه در نوع خودش كم نظيره . يك بانك اطلاعاتي قوي با قابليت جستجو _ از روي _ عنوان مطالب _تيتر مطالب _تاريخ ارسال مطالب _تارخ خود مطالب _جستجو كلمه و .... يك جستجو كامل ) بدون محدوديت

سرويس ارسال ضرب المثل با مديزريت كامل و بدونه محدوديت . هر چيزي كه لازمه يه چيزم روش

و خيلي از امكانات كوچيك و بزرگ (مثل سيستم عضو گيري و ارائه خدمات جانبي براي عضو شده ها . سيستم سفارشي كردن سايت مثل (تغيير رنگ قسمت هاي مختلف سايت . تغير قرار گرفتن جاي منوهاي سايت _البته در صفحه اول سايت ) يه چيزي شبيه پروفايل ياهو و ....)

و خيلي چيزاي ريز و درشت ديگه كه ميتونه يك سايت تمام عيار به وجود بياره

منظور من يه چيزي در حد بسيار بسيار بالا در بين سايت هاي ايراني
در ضمن اين سرويس ها با دو زبان asp و php قابل سفارش است
من يه قيمت پيشنهادي دارم . ولي اول شما بگيد كه اين سرويس ميتونه تا چقدر پاي سفارش دهندش آب بخوره .
اگه سرويس ديگه اي هم ميدونيد هست و من قيد نكردم خودتون بنويسيد و قيمتتون را به اضافه اون سرويس درج كنيد . ممنون ميشم ;)

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
بابا اي ول . گفتم حد اقل چند نفري بعد 24 ساعت جواب ما رو ميدن . اما انگار هيچ خبري نيست . :blink:

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Control Panel
آخه اینجا قسمت برنامه نویسیه نه طراحی

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
بابا به اينجا هم مربوط ميشه . جاي خاصي هم من نديدم كه براي گذاشتن اين موضوعات مشخص شده باشه!!!!:confused:

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه تو بازارچه بگی بیشتر تحویل می گیرن
;)

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
من گفتم بيشتر به يه بحث تخصصي ميخوره تا يه پيشنهاد مزايده :blink:
بازم ممنون . حالا اگه شد اونجا هم يه سري ميزنم