برگزیده های پرشین تولز

يك نقشه براي افزايش كليك‌ها براي دومين‌هاي پارك شده - افزايش درآمد

Mohammad Pro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا شما هم براي دومين‌هاي پارك شده خود بازديد و هيچ كليكي دريافت نميكنيد؟

احتمالآ اگر شما هم چند تا دومين داريد كه در SEDO يا جاي ديگر پارك كرده‌ايد به ندرت كليك‌هايي را دريافت ميكنيد، براي دومين‌هايي كه قبلآ وب سايت بودند و يك زماني ترافيك داشتند و نتايجي از آنها در گوگل هست ممكن است كليك‌هاي زيادي باشد ولي مطمئنا براي دومين‌هاي تازه ثبت شده اين طور نيست؛

من الان ميخواهم يك نقشه‌اي را به شما بگم، بيشتر ماها و كساني كه همين جا هستند تعدادي دومين پارك شده در Sedo دارند، ما ميتوانيم به صورت روزانه و منظم هممون به دومين‌هاي همديگر مراجعه كرده و چند كليك كنيم! ميتوانيم هر روز براي هر دومين مثلآ 4 تا كليك كنيم، مثلآ چند نفر كه هر كدام 5 و يا 10 تا دومين پارك شده دارند هر روز از همديگر تعداد زيادي كليك دريافت خواهند كرد كه همگي اين كليك‌ها هم با كيفيت بوده و شمارش خواهند شد كه به طور متوسط هر كليك ارزشي مانند 30 - 70 - 100 تومان دارد.

در نگاه اول اين طرح، طرح ِ خوبي نيست و نميتونه جواب بده، ولي اگر توجه فرماييد:

فرض كنيد 5 نفر باشند، هر كدام داراي 5 دومين پارك شده، و هر يك روزانه به دومين‌هاي تمامي اعضا مراجعه كرده و براي هر دومين 4 كليك بكنند (كه اين تعداد نميتونه زياد باشه و اگر زياد باشه سدو تقلب حساب كرده و حساب طرف را خواهد بست) در نتيجه تعداد كليك‌هايي كه يك نفر براي دومين‌هاي خود روزانه دريافت خواهد كرد برابر هست با:

4 (نفر به غير از خود شخص) × 4 (كليك از هر نفر به هر دامنه) × 5 (دامنه براي هر نفر) = 80 كليك در يك روز

به اين ترتيب 80 كليك در روز به راحتي (يعني با همكاري اعضا) براي همه دريافت خواهد شد كه درآمد براي اين ميزان برابر هست با:

متوسط بگيريم ارزش هر كليك 50 تومان (كه از اين بيشتر و كمتر هم وجود دارد): درآمد = 80 × 50 = 4000 تومان روزانه! (حداقل) :f34r:
براي امتحان بدك نيست

پس مشاهده ميكنيد كه اين يك روش خوبي براي دريافت كليك و كسب درآمد بيشتر هست كه البته نيازمندي آن فقط تلاش اعضا (يعني اقدام به كليك روزانه به يك تعدادي براي هر دومين از اعضاي ديگر است) كه هر روز ساعت‌ها كه در نت مفيد يا غير مفيد به همه جا سر ميزنيم ميتوانيم اين كار را هم در ميان همگي انجام بديم!

البته تعداد دومين‌ها را هم ميتوانيم افزايش بديم كه به صورت تصاعدي كليك ها و ميزان درآمد افزايش مي‌يابد.

حالا هر كس علاقه‌مند هست اعلام كنه، البته من اين روش را با دوستان خارجي كه در فروم هاي خارجي آشنا شده‌ام به كار ميبرم.

موفق باشيد؛
_ _ _ _ _ _‌ _
حاشيه: (هدف از اين كار چيست؟!)
دوستان توجه فرمايند هدف از اين فقط كار كسب درآمد از يك راه نه مهم و تحقير آميز نيست بلكه بيشتر هدف آرام كردن بعضي كينه‌هايي ست كه در كار كردن با سايت‌هاي خارجي در دل داريم، دليل اين مصيبت‌ها و ... چيست؟ فقط اينكه ما ايراني هستيم! به همين خاطر. حالا هر جور كه مايليد؛

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزیزم ، همه این راه ها و بسیاری راه ها و نقشه های دیگه مدتها پیش (شاید بیش از یک سال پیش ) که بازار پارک دامنه اینجا برقرار بود بررسی شده :rolleyes:

در ضمن ، در این باب که فرمودید هدف از این کار خالی کرده کینه و ... هست ،
اولا : دامنه باید پر بازدید باشه و بعد پارک بشه
دوما : ویزیتور ایرانی (چه واقعی و چه طبق همین راه شما ) ارزشی نداره و ارزش کلیکش بسیار پایین و یا هیچ هست ، پس در این صورت سایت پر بازدید واقعی با بازدید کننده ایرانی هم به دردی نمیخوره
سوما : سیستم های مقابله با تقلبشون خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید پیشرفته هست ، مثلا اگر IP 1 و 2 و 3 هر روز بیان و در یک سایت کلیک کنن ، مسلما بعد از مدتی همه چیز برملا میشه

در کل : پیشنهاد میکنم زیاد به دنبال راه های تقلب در پارک دامنه نباشید . شاید مدتی جواب بده ولی نهایتا بعد از 1 دوره پرداخت اکانتتون بسته میشه
دامنه باید بازدید واقعی داشته باشه و بعد پارک بشه

موفق باشید :)

Mohammad Pro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا : دامنه باید پر بازدید باشه و بعد پارک بشه
دوما : ویزیتور ایرانی (چه واقعی و چه طبق همین راه شما ) ارزشی نداره و ارزش کلیکش بسیار پایین و یا هیچ هست ، پس در این صورت سایت پر بازدید واقعی با بازدید کننده ایرانی هم به دردی نمیخوره
سوما : سیستم های مقابله با تقلبشون خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید پیشرفته هست ، مثلا اگر IP 1 و 2 و 3 هر روز بیان و در یک سایت کلیک کنن ، مسلما بعد از مدتی همه چیز برملا میشه

نه ويزيتور ايراني هم ارزش داره، من الان دوميني دارم كه 2 تا كليك شده يعني خودم كليك كرده‌ام و دومين هم .ir هست و كلمه فارسي، براي 2 كليك 0.24€ زده! پس ميشه روش حساب كرد، البته من احتمالآ از لينك‌هاي اولي كليك كرده‌ام كه ارزش كليكشان نسبت به بقيه بالاتر خواهد بود؛

در مورد پيشرفته و دقيق بودن اين سيستم ها هم صحيح ميفرماييد ولي منظور من هم اين نيست كه هر روز بشينيم روي يك دومين گير كنيم كه بعدآ IP ما هم رزورز بشه، ما ميتوانيم مثلآ 20 - 25 تا دومين و يا بيشتر از اين كه مال اعضا هست به صورت دوره‌اي به چند تا از اين كل دومين‌ها مراجعه كرده و كليك كنيم، يعني يك دوميني كه مثلآ امروز كليك شد ديگر فردا و بعد از آن كليك نشه و بعد از چند روز كليك بشه كه احتمالآ مشكلي پيش نمياد، نتيجه هم آخر ماه معلوم ميشه

در كل براي يك بار هم ميتونيم با دوستان اين راه رو امتحان كنيم كه شايد جواب بده :lol: :wacko:

aliansari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای کاش ایرانی ها بیش از این که بخوان دنبال کشف راه های کلک و دور زدن سیستم های مختلف باشند، می نشستند و فکر یه کار کسب خوب می بودند ، حتی اگر در هر کار و کسبی هستند تلاش می کردند تا اقتدار و آبروی یک ایرانی و کل مملکت رو بالا ببرند ، توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال هنگامی که سایت تحریم کالای شرکت های حامی صهیونیست رو ارائه می کردم می گفتم به همه چرا باید انقدر بشینیم تا برای تمام گزینه های زندگی ما تعیین تکلیف کنند و همه چیز و ایضا مطابق سلیقه و فرهنگ خودشون ارائه کنند و بعد از چندین سال تازه ببینیم که کوچکترین کارمون هم باید دیگران تعیین تکلیف کنند

خیای حیف
حیفه این همه زمانی که صرف می کنیم و به جایی نمی رسیم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اخه چرا کلا
وقتی میشه پول از راه درستش دربیاد چرا
خوب یک مدت برو توش مطلب فراروان بگذار ایندکس بشه تو گوگل بعد برو پارکش کن همون 10تا بازدید هم از سرچ گوگل بعدا برات بیاد کافیه
مواظب دومین .ir که ادد کردی باش گیرندن

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
آيا شما هم براي دومين‌هاي پارك شده خود بازديد و هيچ كليكي دريافت نميكنيد؟

احتمالآ اگر شما هم چند تا دومين داريد كه در SEDO يا جاي ديگر پارك كرده‌ايد به ندرت كليك‌هايي را دريافت ميكنيد، براي دومين‌هايي كه قبلآ وب سايت بودند و يك زماني ترافيك داشتند و نتايجي از آنها در گوگل هست ممكن است كليك‌هاي زيادي باشد ولي مطمئنا براي دومين‌هاي تازه ثبت شده اين طور نيست؛

من الان ميخواهم يك نقشه‌اي را به شما بگم، بيشتر ماها و كساني كه همين جا هستند تعدادي دومين پارك شده در Sedo دارند، ما ميتوانيم به صورت روزانه و منظم هممون به دومين‌هاي همديگر مراجعه كرده و چند كليك كنيم! ميتوانيم هر روز براي هر دومين مثلآ 4 تا كليك كنيم، مثلآ چند نفر كه هر كدام 5 و يا 10 تا دومين پارك شده دارند هر روز از همديگر تعداد زيادي كليك دريافت خواهند كرد كه همگي اين كليك‌ها هم با كيفيت بوده و شمارش خواهند شد كه به طور متوسط هر كليك ارزشي مانند 30 - 70 - 100 تومان دارد.

در نگاه اول اين طرح، طرح ِ خوبي نيست و نميتونه جواب بده، ولي اگر توجه فرماييد:

فرض كنيد 5 نفر باشند، هر كدام داراي 5 دومين پارك شده، و هر يك روزانه به دومين‌هاي تمامي اعضا مراجعه كرده و براي هر دومين 4 كليك بكنند (كه اين تعداد نميتونه زياد باشه و اگر زياد باشه سدو تقلب حساب كرده و حساب طرف را خواهد بست) در نتيجه تعداد كليك‌هايي كه يك نفر براي دومين‌هاي خود روزانه دريافت خواهد كرد برابر هست با:

4 (نفر به غير از خود شخص) × 4 (كليك از هر نفر به هر دامنه) × 5 (دامنه براي هر نفر) = 80 كليك در يك روز

به اين ترتيب 80 كليك در روز به راحتي (يعني با همكاري اعضا) براي همه دريافت خواهد شد كه درآمد براي اين ميزان برابر هست با:

متوسط بگيريم ارزش هر كليك 50 تومان (كه از اين بيشتر و كمتر هم وجود دارد): درآمد = 80 × 50 = 4000 تومان روزانه! (حداقل) :f34r:
براي امتحان بدك نيست

پس مشاهده ميكنيد كه اين يك روش خوبي براي دريافت كليك و كسب درآمد بيشتر هست كه البته نيازمندي آن فقط تلاش اعضا (يعني اقدام به كليك روزانه به يك تعدادي براي هر دومين از اعضاي ديگر است) كه هر روز ساعت‌ها كه در نت مفيد يا غير مفيد به همه جا سر ميزنيم ميتوانيم اين كار را هم در ميان همگي انجام بديم!

البته تعداد دومين‌ها را هم ميتوانيم افزايش بديم كه به صورت تصاعدي كليك ها و ميزان درآمد افزايش مي‌يابد.

حالا هر كس علاقه‌مند هست اعلام كنه، البته من اين روش را با دوستان خارجي كه در فروم هاي خارجي آشنا شده‌ام به كار ميبرم.

موفق باشيد؛
_ _ _ _ _ _‌ _
حاشيه: (هدف از اين كار چيست؟!)
دوستان توجه فرمايند هدف از اين فقط كار كسب درآمد از يك راه نه مهم و تحقير آميز نيست بلكه بيشتر هدف آرام كردن بعضي كينه‌هايي ست كه در كار كردن با سايت‌هاي خارجي در دل داريم، دليل اين مصيبت‌ها و ... چيست؟ فقط اينكه ما ايراني هستيم! به همين خاطر. حالا هر جور كه مايليد؛

ویژگی ایرانی بودن همین لایی کشیدن هاست دیگه :lol:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان دقت کنن که این تاپیک برای شونصد سال پیش هست.......

بالا