برگزیده های پرشین تولز

يك پيشنهاد

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
سلام :D
جناب مدير سايت من يك پيشنهاد دارم اون هم اينه كه از آنجا كه افرادي را ميشناسم كه به دلايل مختلف پس از عضويت نمي توانند ارسال داشته باشند از شما مي خواهم براي رفع مشكل دوستان يك لينك در سايت بگذاريد
كه زماني كه شما آنلاين هستيد افراد بتوانند باشما به وسيله ي ياهو مسنجر ار تباط برقرار كنند و براي رفع مشكلشان از شما كمك بگيرند

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز كسي كه امكان چت كردن داره 100% امكان سوال كردن در پست هم داره
بعد اينكه شايد اون دوست عزيز يه سوال داشتي باشه ولي شخص مدير از اون چيزي نفهمه
پس بهتره كه توي فورم سوالش رو بپرسه به دو دليل:
1. با پرسيدن سوال در اينجا ميتونه مرجعي باشه براي ديگران كه در آينده سريعتر به جواب برسند.
2. باعث رونق فورم هم ميشه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فروم ها به خاطر این هستن که سوالات در معرض دید همه باشن و دیگه از طریق ایمیل و مسنجر و این چیزا سوالی پرسیده نشه. ولی اگه منظورت سوالات در مورد مشکلات ثبت نام در اینجاست که خب میتونن با ما تماس بگیرن و مشکلشون رو در رابطه با ثبت نام بگن. با اینکه همیشه این مشکل ناشی از بی دقتی اعضای محترم در وارد کردن ایمیلهاشونه.
http://forum.persiantools.com/sendmessage.php

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
جناب مشاهير منظور من هم اين نبود
من كاربري را مي شناسم كه فرم عضو هست ولي نامه اي از سايت دريافت نكرده و سايت هم با گرفتن آيدي وپسورد او را ميشناسد ولي وقتي وارد مشخصات شخصي خود را نمي تواند تغيير دهد و به او ايرور ميدهد كه شما نمي توانيد مشخصات راببينيد

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
منيرزداه عزيز
اين مشكلي كه شما نوشتيد شايد به علت بي دقتي باشه كه احتمالا آدرس ايميل رو درست وارد نكرده باشه بعد اينكه اگر اون اي دي رو از دست داد ميتونه به صاحب فورم تماس بگيره و اون اي ديش رو دوباره براش درست كنه و يا يه اي دي جديد بسازه

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
بالا