يك گله و يك پيشنهاد

شروع موضوع توسط a_arabbeigi ‏11 آپریل 2004 در انجمن شبکه

1. a_arabbeigi

a_arabbeigi Registered User

دوستاي عزيز همگي سلام

من يه گله و يه پيشنهاد دارم : گله من اينه كه من هرچند وقت يكبار تقريبا يه سري به كل بحث ها ميزنم كه يه جورايي برام دوره شن ولي هر دفعه به خاطر اينكه تمامي بحثها در اينجا پر و پخش هستند بايد كلي توي يه چيزي حدود 15 تا 20 صفحه رو هي بكردم تا به اون بحثهايي كه مي خوام برسم بعدش هم اينكه هر كسي از راه ميرسه (منظورم دوستان تازه وارده هست) بدون اينكه توجهي به بحثهاي مطرح شده بكنن فوري يه بحث جديد باز مي كنن و سوالاتشون رو توي اون مطرح مي كنن غافل ار اينكه جواب سوالاتشون در يك بحث ديگه به طور كامل داده شده!

حالا اين پيشنهاد رو ميكنم همونطور كه قسمتهاي ديگه به بخشهاي مجزا از هم تقسيم شده , اين محل هم به بخشهايي مثل مباحث مرتبط با Cache Servers -RRas Servers- Router Configuration - Security - Antivirus - Problems - Accounting و ساير بخشها كه اگه لازم باشه باز هر بحثي رو باز تر كنيم (مثلا خود Cache Servers تقسيم ميشه به مباحث Cache Express - ISA Server - Squid) تقسيم كنيم تا هم مطالب يكجا و در يك محل باشه و هم اينكه دسترسي به اونها راحتتر باشه و هم دوستاني كه هم تازه وارد هستند و يا سوالي دارند ابتدا مبحث مورد نظرشون رو انتخاب كنند و بعد در اون مبحث سوالشون رو مطرح كنن و از پخش شدن مباحث جلوگيري بشه.

اميدوارم كه با اين كار بتونيم اين جا رو به بهترين محل براي پاسخگويي به مشكلات دوستان بكنيم و هر روز سايت رو پر بار تر از روز قبل در كنار دوستان همچون گلي مثل شما ببينيم.

با تشكر امير

2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. MCP

MCP کاربر فعال دوربین دیجیتال کاربر فعال

خداييش راس ميگه!

4. koorosh

koorosh Registered User

در نظر داريم به زودی اين تغييرات رو انجام بديم.
    ولی ميخواهيم يه کار درست و حسابی بکنيم. برای همين داريم مطالب رو دسته بندی ميکنيم و بصورت مقاله در مياريم که نوشته های زايد حذف بشه و نوشته های ناقص تکميل بشه که به يه مطلب قابل استناد تبديل بشه.
    مشکلات فنی اش هم داره مرتفع ميشه که قسمت شبکه رو بصورت تخصصی تر پياده سازی کنيم.

ان شاء الله با کمک همه دوستان زود تر اين کار انجام ميشه و مشکلات فعلی هم برطرف ميشه. :)

5. aryagohar

aryagohar کاربر تازه وارد

من كه منتظرم محمد جون.

6. ssa1357

ssa1357 کاربر تازه وارد

سلام
    با عرص معذرت به خاطر غيبت طولانيم . حالا تورو خدا قبول كنين وسط ترم بيام تو ;) من تازه امروز برگشتم خونه و در مدت 22 روز به اينترنت دسترسي نداشتم. آقا محمد ميخواستم بگم كه وقت من حالا باز شده و ميتونم بيشتر در خدمت باشم :) اون مورد هاي كش رو هم من مرتب كرده بودم ولي فايلم رو هاردم پريد. خدا بيامرزدش. حالا نميدونم ميخاين از اول بنويسم يا روش داره عوض ميشه؟ خلاصه هر جور باشه ما در خدمتيم.

7. koorosh

koorosh Registered User

ممنون که توجه داری.
    اجازه بده تو اين هفته (ايشاللا) يه سری تغييرات انجام بشه. هدف اينه که کم کم بريم به سمت مقالات هدف مند و قابل استناد.
    يعنی چکيده ای از مطالبی که در مورد مثلا Cache نوشته شده رو جمع کنيم و به شکل مقاله تبديل کنيم و تکميل ترش کنيم.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون