برگزیده های پرشین تولز

ينو دانولد كنيد

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا اين برنامه 3 معادله 3 مجهول حل ميكنه تو ايكي ثانيه!
www.geocities.com/turbo_boooy/3x.zip
بعد يه سئوال هم از اهل فن داشتم!
كه چه جوري ميشه كنترل هاي ACTIVE-X رو تو اينترنت گذاشت! در ضمن اگه HOST مجاني سراغ داريد كه از اين پشتيباني ميكنه! بگيد! خصيص بازي در نياريد!
Mer30 bye.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا اينكاره...
در مورد Active-X زياد وارد نيستم ولي فكر نميكنم مشخصات خاصي بخواد هاست... چون توي اين سرويسهايي كه من تاحالا ديدم هيچ جا به Active-X اشاره نشده و اينكه support ميكنه يه نه...

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب آقا احسان!
ما يه active -x داريم مثلا تو geocities كه ميذارم اجرا نميكنه! بعدش واسه انتقال فايل از مشتري به ميزبان فكر كنم راه ساده همين active-x باشه! حالا مثلا اگه يه روز خواستي واسه سايتت يه همچين چيزي بگذاري چي كار ميكني؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا واسه آپلود كردن چه نيازي به Active-X و اين چيزا است؟ اين هاست من php ساپورت ميكنه... از اون واسه اين كار استفاده ميكنم... هاست شما هم اگه frontpage ساپورت ميكنه كه ميتوني راحت يه آپلود بزاري... اگه ASP داره خب با اون بنويسي... اگه هيچكدوم اينا رو نداره من نميدونم چاره كار چيه! ولي بعيد ميدونم نيازي به active-x باشه! هست؟! ببينم با جاوا اسكريپت ميشه چنين چيزي نوشت!؟

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا من زياد از جاوا سر در نمي آرم ولي از اكابر شنيدم شبيه VB SCRIPT هست! (بيشتر با VB SCRIPT كار ميكنم!)و باز هم طبق اخبار و احاديثي كه از بزرگان رسيده وي بي اسكريپت و جاوا هيچ كدومشون قابليت كار با فايل رو ندارن! منظورم اينكه I/O FILE ندارن واسه امنيت وب واسه اين زبون ها خاصيت كار با فايل نگذاشتن! حالا مگه اين PHP ميتونه؟ بعدش يه سئوال داشتم!
واسه اين كه اين سايت رو بسازي چقدر واسش وقت گذاشتي؟ بعد اين php واسش كلاس رفتي يا خودت يادگرفتي؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اول اينكه واسه كار با فايل php خيلي خوبه ASP هم خوبه... در ضمن من زياد به php مسلط نيستم و همين حد كه كارم راه ميوفته و از كدها سر در بيارم... ولي فكر نميكنم كلاس رفتن بخواد... با اين manual هاي آنلاين سه سوت ياد ميگيري... در اين مورد توي قسمت كار با content management ها بحث شده و مطالب خوبي نوشتن.
در مورد اينجا هم حدود يك هفته مفيد وقت گذاشتم...

بالا