آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

يه اعتراض شديد به احسان و مديريت سايت

شروع موضوع توسط littlerabbit ‏15 مارس 2004 در انجمن برنامه نویسی

1. littlerabbit

littlerabbit مدیر بازنشسته کاربر فعال

سلام

اين يه اعتراض شديد به احسانه :

1. چرا اين قسمت رفته قاطي اسکريپت نويسي و با PHP يا Mysql قاطي شده؟؟؟بابا برنامه نويسي حرمت داره با اين چيزا قاطيش نكنيد اينا ربطي به برنامه نويسي نداره...

3. آقا رو چه حسابي گير دادي به وي بي؟؟ آقا جان وي بي فقط يه زبون فقط يكي و خيلي ها هستن كه زبونهاي ديگه رو ميطلبن!!! آخه مگه نخوندي؟ مگه قول نداده بودي وقتيقضيه اون Invision Board رو سر و سامون دادي اسم اينجا رو هم عوض كني؟؟؟

آخه يه كم هم به فكر اين قسمت باشي طوري ميشه؟ به قول بروبچ فقط مياي ميگي سك سك و ميري!!! در هر صورت من كه ديگه اينجا هيچ كاري ندارم اينجا تا زماني كه فقط مربوط به وي بي هست ما غير وي بي ها اينجا كار نداريم. من قبلا گفته بودم ميام و تا وقتي كه لازم باشه خودم اينجا رو شلوغ ميكنم اما حالا ميگم اين كار تا وقتي كه وضع به همين صورته بيفايدس همين.
    ببخشيد اگه تند حرف زدم
    خداحافظ

2. ehsan

ehsan Administrator

1. درست میگی. ولی آخه فرض کن من به اندازه تمام زبونهای برنامه نویسی فروم باز کردم. کی اونا رو بگردونه!؟ این بخش ویژوال بیسیک هم به همت خود شما راه افتاد. مگرنه اینجا زیاد در زمینه برنامه نویسی فعال نبوده.

3. اینم حق باشماست و متاسفانه مشمول مرور زمان شد و فراموش شود. قرار بود اسم این قسمت چی باشه!؟

(راستی چرا 2 نداشتی؟)

خواهش میکنم. ولی به خدا خیلی بیشتر از یه سک سک کردنه ها! :) کم لطفی نفرمایید. من از هر برنامه مفیدی در مورد هر یک از بخشهای اینجا استقبال میکنم. ناسلامتی فروم خودتونه!

3. littlerabbit

littlerabbit مدیر بازنشسته کاربر فعال

اما دو!!!
    آقا من كه نگفتم براي هر زبوني يه فروم باز كن!!! همينو بكن فروم برنامه نويسي يا دست كم برنامه نويسي ويندوز - همين

در ثاني من تا اونجا كه ميدونم دلفي كار ميكنم نه وي بي ! و در اين زمينه نميگم واردم اما وارد تر از وي بي هستم ! جز من بازم هستن من ميگم كه اگه اسم اينجا رو اصلاح كني همه ميان سر بزنن

فقط لطفا حساب برنامه نويسي رو از اين اسكريپتا جدا كن بابا برنامه نويسي پدر بزرگ همه ايناست (تازه پدرشون هم نه) خواهشمندم (خيلي جدي و قبل از اينكه يه شورش دست جمعي برعليه خودت و هاستت برپا كنم و حتي همين آواتارت با اون سبيلاي خفنش رو سراغت بفرستم!!!!!!!!!!!!!!!!!) اين فروم رو مستقل و اسمش رو هم عوض كن :D

بهترين راه واسه اينكه اين ديگه فراموش نشه اينه كه همين فردا اقدام كني! نكنه بلد نيستي اينكارو بكني؟ (ميدونم اين شگرد براي تحريك بچه هاي چهار پنج ساله امروزي تاثير نداره ولي خوب تو كه بچه امروز نيستي بچه گديمي !!) به هر صورت اگه بلد نيستي خجالت نكش .....

اگه اين كارو بكني منم قول ميدم يه ده دوازده تايي تاپيك توپه تو همين عيد اينجا بزنم ..... به خود MSDN قسم!!!

راستي من نميدونم تو متني كه من دارم اين شماره دو هم داره o;!

2. اين فروم و اين مطالب تقريبا حکم يک آرشيو رو داره ولي متاسفانه با اين تغيير ظاهري باعث شديد که خيلي از مطالب در هم بريزه خصوصا اونا که کد هم داخلشون بوده و يا راي گيري داشتن. اين وسط چه تضميني وجود داره که با يه هوس تازه براي تغيير دوباره همه چيزايي که مينويسيم درب و داغون نشه؟ آيا نبايد وقت مهاجرت يه فکري به حال اين مسايل بشه؟ اين رو ميگم چون اين نوشته ها براي من بيشتر از محتواشون ارزش دارن به نوعي يه يادمانه و شما مسئوليد اونا رو محافظت کنيد . در حقيقت بايد گفت شما صاحاب سايتي نه صاحاب نوشته ها و نمي توني هر کاري ميخواي باهاشون بکني.
    (متاسفم که رک گفتم ممکنه ناراحت شده باشيد اما اين نظر منه)

4. ehsan

ehsan Administrator

5. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

ما هم اميدوارم هر چي سريعتر اين بخش راه بيافته و از آن استفاده كنيم. اگه به نظرتون فورم كم و كاستي داره بهتر اينرا در تايپك زير بيان كنيد تا بهتر مشخص بشه....
    http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=3820
    موفق باشيد.

6. Mehdi Hamedali

Mehdi Hamedali کاربر تازه وارد

سلام به همه دوستان مخصوصاَ خرگوش كوچولو
    و در آخر شما موفق به انجام اين كار شديد
    مگر با شما ها اين مدير ها يك نظر هم به ما بندازند و توجهي به ما كنند
    ما هم خيلي حرفها داشتيم ولي .....
    بقول دوستان بيخيالش
    با اين حال از آقا احسان و ديگر صاحبان سايت و ديگر مديراتور ها متشكريم
    و مخصوصاَ از شما دوست عزيز خرگوش كوچولو
    :happy: :)