برگزیده های پرشین تولز

يه برنامه ويروسي خطرناك كه خودم نوشتم

Grand Lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوباره سلام دوستان :

برای توضیحات بیشتر اومدم بگم که این برنامه چگونه کار می کنه ؟

خوب دوستان این برنامه ای که من نوشتمش بسیار خطرناک عمل می کنه حتمن شما می

پرسین چه جوری :

شما با اجرای این برنامه بدون هیچ پیغامی ويندوز شما رستارت می کنه

بعدش که ویندوز لود شد و دوباره وارد ویندوز شدی دوباره ویندوز شما با سرعت زیاد بدن هیج

پیغامی دوباره رستارت می کنه .

بعدشم کار اصلی این برنامه کار فایل ویندوز و رجستری هستش .

و شما هر چند تا ويندوز دارين از بين ميره .( كامپوتر فلج مي شود . )

اگر حال ويندوز زدن نداريد اين برنامه را اجرا نكنيد .

این برنامه نا الاج هست .

اگه می خواین تستش کنید

در ضمن منتظر برنامه های بعدی من باشید ( در رایطه با هک و رجیستری و کرک و اینترنت ) .

هر سوالی داشتین یا ایمیل بزنید و یا تو نظر سنجی بپرسید .

دريافت نرم افزار : http://host.picturewizard.com/2005-7/349418/WindowsKilled.zip

[email protected]

www.grand-lord.tk

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا آنتي ويروس من اينو نگرفت! اونايي كه nod32 يا kspersky يا drweb دارن بيان اينو چك كنن ببينيم چجورياست :wacko:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از daftarekhaterat :
اجراش كردي؟!!!
24.gif
نه بابا! ولي دارم فكر مي كنم يه جا يه ويندوز پيدا كنم كه نميخوامش ، بعد اين برنامه رو روي اون امتحان كنم!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mahdi206 :
نه بابا! ولي دارم فكر مي كنم يه جا يه ويندوز پيدا كنم كه نميخوامش ، بعد اين برنامه رو روي اون امتحان كنم!
پس مراقب باش تروجان نباشه. يه چك با adaware بكن.
23.gif

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mahdi206 :
این همسایه بغلیمون نیستش می گم وصل شم اونجا بدم اجراشه اما خوب به دور از انصافه!:rolleyes:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از daftarekhaterat :
پس مراقب باش تروجان نباشه. يه چك با adaware بكن.
23.gif
نه بابا حواسم هست!
الان يادم اومد! يه كامپيوتر داشتيم سلرون 333 روش ايكس پي داشتم ميخواستم هاردش رو فرمت كنم. الان بالا تو اتاقه. تا يه ساعت ديگه ميرم ياورش رو استاد ميكنم! :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از faridbahal :
نورتون هم نشناخت
باید برنامه ی جالب باشه اما احتمالا دکتر وب میشناستش:D
kspersky هم نشناختش :wacko: آنتي اسپاي مايكروسافت هم علايمي از اسپاي بودن پيدا نكرد.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
NOD 32 نمیشناسه!!!اینجا کرمان

athar

Registered User
لایک‌ها
8
به نظر میرسه افراد درک درستی از آنتی ویروس ندارن.
آنتی ویروس در واقع ویروسی که از قبل شناسایی شده رو به عنوان فایل مخرب شناسایی میکنه. یعنی اگه من این فایل رو واسه BitDenfender بفرستم اونها توی آپدیت کد مخرب این نرم افزاری که دوستمون نوشت رو به عنوان ویروس شناسایی میکنن و سعی در جلوگیری از اجرای اون میکنن.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از athar :
آنتی ویروس در واقع ویروسی که از قبل شناسایی شده رو به عنوان فایل مخرب شناسایی میکنه. یعنی اگه من این فایل رو واسه BitDenfender بفرستم اونها توی آپدیت کد مخرب این نرم افزاری که دوستمون نوشت رو به عنوان ویروس شناسایی میکنن و سعی در جلوگیری از اجرای اون میکنن.
فعلا كه توي ويروس بودنش شك وجود داره!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از athar :
خب درسته ولي آنتي ويروسها يه چيزي هم دارن كه به طور هوشمند از روي فايل حدس ميزنن كه ويروس هست يا نه. در هر صورت نيم ساعت به من مهلت بدين بهتون ميگم اين برنامه چي هست!

athar

Registered User
لایک‌ها
8
نچ مهدی 206
اون در صورتی هست که کد مخرب دو تا ویروس یکی باشه. چون آنتی ویروس ها ویروس رو از فایلش که شناسایی نمیکنن. هر ویروس یه قسمتی داره که اون قسمت باعث خرابکاری میشه که به اون قسمت میگن کد مخرب. حالا فرض کنین من بیام یه ویروس بنویسم و به طور اتفاقی (که احتمالا چنین اتفاقی میفته) کد مخرب ویروس من مشابه یه ویروس دیگه که از قبل شناسایی شده باشه. در این صورت آنتی ویروس فایل من رو هم به عنوان ویروس شناسایی میکنه.
ما منتظریم بری این رو روی اون سیستم تست کنی و نتیجه رو بگی. فقط امیدوارم ویندوزت آپدیت شده و با سرویس پک باشه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه ويندوز رو سيف مود بياريم بالا چي؟

اگه بياد بالا درست كردنش نبايد سخت باشه !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از athar :
نچ مهدی 206
اون در صورتی هست که کد مخرب دو تا ویروس یکی باشه. چون آنتی ویروس ها ویروس رو از فایلش که شناسایی نمیکنن. هر ویروس یه قسمتی داره که اون قسمت باعث خرابکاری میشه که به اون قسمت میگن کد مخرب. حالا فرض کنین من بیام یه ویروس بنویسم و به طور اتفاقی (که احتمالا چنین اتفاقی میفته) کد مخرب ویروس من مشابه یه ویروس دیگه که از قبل شناسایی شده باشه. در این صورت آنتی ویروس فایل من رو هم به عنوان ویروس شناسایی میکنه.
ما منتظریم بری این رو روی اون سیستم تست کنی و نتیجه رو بگی. فقط امیدوارم ویندوزت آپدیت شده و با سرویس پک باشه.
ويندوز سرويس پك 1 هست.
اطهر جان اين كه شما ميگي نياز به دانش فوق العاده و هوش بالا داره كه بتوني ويروسي بنويسي كه از دست آنتي ويروسها در امان بمونه. به هر حال الگوريتمهاي كشف ويروس خيلي الان پيشرفته شدن.
من رفتم براي تست! منو دعا كنين! :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا اين اول يه پيغام داد تو اين مايه ها : incorrct format : policies\explorer بعد يه پيغام خطا داد : Your windows has killed! بعد هم restart شد بعد كه بالا اومد منوي بوت بود با 10 تا گزينه! يكي همون ويندوز اصليه و 9 تا گزينه با عنوان Lord !!! بعد هم ويندوز ديگه بالا نيومد. الان پيغامي كه داده اينه :
Windows could not start because the following file is missing or corrupt:
Windows\System32\Config\System
فكر كنم اين برنامه ميره فايل boot.ini و يه سري فايل تو همون فولدر كه بالا اشاره شد رو خراب ميكنه بنابراين فكر كنم بشه ويندوز رو برگردوند.

بالا