برگزیده های پرشین تولز

يه حال توپ به ضد سيبيلوها (از سيبيلوها)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان محترم طي جنگ هاي قبلي بين طرفين و پيروز شدن سيبيلوها كليه پولهاي سطح شهر جمع آوري شده و فقط اسكناسهاي بين المللي سيبيلي اعتبار خواهد داشت و به دوستدان بي سيبيل كلانتر و كاكو سيبيلوها به هر خانواده 200 هزار تومان سيبيلي اهدا مي كنند دوستان فقير و جنگ زده به نزد شعب قابل اعتماد پي تي مراچعه كنيد :::::::::> :blink:

pool.jpg

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
آقا این کار من چطور بود راستشو بگید :p
pool.jpg

اين اسكناس هزاري هاي ابي و پونصدي هاي قرمز از رده خارجند و ديگه اعتبار ندارند و دارند جمع ميشند تازه فهميدم چرا!! :D
تازه راي گيري درمورد سيبيل هم تموم شده رفته نتيجه رسمي مورد قبول دوطرف(بنا به گفته خود كاكو)11 سيبيل 11 بي سيبيل و 6تا هم هرطرف بادش بياد !!!!! ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
پول ما تا ابد اعتبار دارنه ! میگید نه...از عمر عقاب ها بپرسید:حداکثر20 سال !!
ولی تحقیقات علمی نشون داده سیبیل عمر رو افزایش میده :happy: مثلا 60 رو میکنه 120 ......مرده رو زنده میکنه !

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
ولی تحقیقات علمی نشون داده سیبیل عمر رو افزایش میده :happy: مثلا 60 رو میکنه 120 ......مرده رو زنده میکنه !

ايول! جاچ ياسر قشنگ بايد اين بخوره تو برجكشون

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
اره جون عمه تون شما دستتون به عقاب ميرسه كه سنشونو تعين ميكني من خودم 28 سالمه ولي اين سيبيلوها كه هميشه سر از سوراخ موش در ميارند مثل صدام يا خودكشي مي كنند مثل هيتلر يا مي ميرانندنشون مثل استالين و...... ولي در يه چيز مشتركند و اون اهل خلاف بودنشونه :D شما ريس كدوم كشور پيشرفته رو ديديد سيبيل داشته باشه فقط اين كشورايه در پيت سيبيل دارن بطور كلي نسل سيبيل تو ادم حساب ها در حال ور افتادنه ;) :D چه برسه به پولشون :happy:

سرتون كلاه نره اين هزاري آبي و پونصدي قرمز رو وردارين(به خصوص سيبيل دارشو) كه تا اخر شهريور بيشتر بانكها عوض نمي كنند ;)
يه سر به اين بلكي مستحق بزن و عاقبت سيبيلو هارو هم ببين تا ديگه روت كم بشه بيچاره رو بخاطر سيبيل اخراج كردند و بي كار شده(شما هم عاقبتون همينه)!!!!!!!1 :lol:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=91580#post91580

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
attachment.php

COLOR=Sienna]خورشيد خانم سيبيلوها[/COLOR] :D
چقدر هم ماشالله چقدر هم پر حرفه عين باقي سيبيلوها!! :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
اره جون عمه تون شما دستتون به عقاب ميرسه كه سنشونو تعين ميكني من خودم 28 سالمه ولي اين سيبيلوها كه هميشه سر از سوراخ موش در ميارند مثل صدام يا خودكشي مي كنند مثل هيتلر يا مي ميرانندنشون مثل استالين و...... ولي در يه چيز مشتركند و اون اهل خلاف بودنشونه :D شما ريس كدوم كشور پيشرفته رو ديديد سيبيل داشته باشه فقط اين كشورايه در پيت سيبيل دارن بطور كلي نسل سيبيل تو ادم حساب ها در حال ور افتادنه ;) :D چه برسه به پولشون :happy:

سرتون كلاه نره اين هزاري آبي و پونصدي قرمز رو وردارين(به خصوص سيبيل دارشو) كه تا اخر شهريور بيشتر بانكها عوض نمي كنند ;)
يه سر به اين بلكي مستحق بزن و عاقبت سيبيلو هارو هم ببين تا ديگه روت كم بشه بيچاره رو بخاطر سيبيل اخراج كردند و بي كار شده(شما هم عاقبتون همينه)!!!!!!!1 :lol:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=91580#post91580

بيبين جمعيت آدم فهميده و ..... تو دنيا خيلي كم هست اين كه دليل نميشه از اين همه آدم آدم بيسيبيل اين آمار گزارش داده شده (((هر 1 سيبيلو ازز هر لحاظ برابر با 39 تا تهاجم فرهنگي هاي بي سيبيل است )) مثل اين كه ميگن ((هر 1پسر براي 4 دختر )) در جهان تخمين زده شده :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و در مورد حرف دوم شما آقا شايعه است اين پولها هميشه و جاودانه است نترسيد رئيس بانك پي تي هم سيبيلو هستش( كلانتر ) و اين كه اين پولها به صورت رايگان به خانواده هاي جنگ زده بي سيبيلوها اهدا شده و اگر هم روزگاري زبونتو عقاب گاز بگيري باطل شد شما هيچ ضرري نكرده اي تا ميتوني زير سايه دولت آزادي خواه سيبيل زندگي كن پول و بن رايگان بگير :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
بيبين جمعيت آدم فهميده و ..... تو دنيا خيلي كم هست اين كه دليل نميشه از اين همه آدم آدم بيسيبيل اين آمار گزارش داده شده (((هر 1 سيبيلو ازز هر لحاظ برابر با 39 تا تهاجم فرهنگي هاي بي سيبيل است )) مثل اين كه ميگن ((هر 1پسر براي 4 دختر )) در جهان تخمين زده شده :lol:
بيچاره افتاب به سرش خورده هزيون ميگه =قابل توجه سيبيلوها بعد گير اوردن كار برايه بلكي يه تخت تو ديونه خونه برايه اينه پيدا كنيد طرف حالش خيلي خرابه تو اون تاپيك هم ميگفت بابايه كوين منم - (بيچاره =كين جايه ننه اش هست =ميگه من باباشم)امان از افتاب گرم كه چه ميكنه :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
بيچاره افتاب به سرش خورده هزيون ميگه =قابل توجه سيبيلوها بعد گير اوردن كار برايه بلكي يه تخت تو ديونه خونه برايه اينه پيدا كنيد طرف حالش خيلي خرابه تو اون تاپيك هم ميگفت بابايه كوين منم - (بيچاره =كين جايه ننه اش هست =ميگه من باباشم)امان از افتاب گرم كه چه ميكنه :D

آره دركش مال تو سخته و در ضمن منم جاي باباي تو چه بدي داره ميدم پراتو بكنن جاش لباس گوره خري تنت مي كنم بدشم بايد تو خيابون راه بري تازه بالاتو هم 3تيزه مي كنم ديگه نتوني به پري ها :lol: :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببين بدشم مواظب حف زدنت باش فهميديد يه بچه 2ساله ميتونه همچين با دري وري بشورتت بذاره جلو آفتاب چه برسه به من تا الان احترامتو نگه داشتم مهرداد جان يه چاه هرچي بزرگ باشه بلاخره سر ريز ميشه به شما اطلاع بدمكه يه موقع از دست من ناراحت نشي ;)

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
ببين بدشم مواظب حف زدنت باش فهميديد يه بچه 2ساله ميتونه همچين با دري وري بشورتت بذاره جلو آفتاب چه برسه به من تا الان احترامتو نگه داشتم مهرداد جان يه چاه هرچي بزرگ باشه بلاخره سر ريز ميشه به شما اطلاع بدمكه يه موقع از دست من ناراحت نشي
;)
یه مدت مثل ادم اینجا ها میگشتی دوباره پرو شدی میخواهی دوباره حالتو بگیرم؟؟ مگه اون چاهت (سو***)چقدره ما سایزشو بدونیم(نوع چاه رو هم بفرماید) ؟ ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nasnas :
یه مدت مثل ادم اینجا ها میگشتی دوباره پرو شدی میخواهی دوباره حالتو بگیرم؟؟ مگه اون چاهت (سو***)چقدره ما سایزشو بدونیم(نوع چاه رو هم بفرماید) ؟ ;)

ببين نسناس جان خودت قضاوت كن چندجا تيكه رفته مال من هيچي نگفتم بسه ديگه بابا يعني چي هركي يه قدرتي داره ميكشه به رخ اينو اون كه چي بشه

در ضمن اون چاه از نظر فني مشكلي نداره و ارتفاع قانوني 20 متر و شعاع 30 سانتيمتر به دست شركت پيمان كاري خورشيد كنده شده و براي انبار آذوغه براي چنگ زده ها مي باشد :lol:

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
ببين نسناس جان خودت قضاوت كن چندجا تيكه رفته مال من هيچي نگفتم بسه ديگه بابا يعني چي هركي يه قدرتي داره ميكشه به رخ اينو اون كه چي بشه

در ضمن اون چاه از نظر فني مشكلي نداره و ارتفاع قانوني 20 متر و شعاع 30 سانتيمتر به دست شركت پيمان كاري خورشيد كنده شده و براي انبار آذوغه براي چنگ زده ها مي باشد :lol:
عجب گل و گشاده نکنه چاه ویله عجب گ***اینجا پیدا میشن :blink: ;) :wacko:
مگه با تو بوده که تو جوابشو میدی تازه در همون سطحی که اون جواب داده جواب بده نه اینکه یه درجه بدتر کنی!! ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nasnas :
عجب گل و گشاده نکنه چاه ویله عجب گ***اینجا پیدا میشن :blink: ;) :wacko:
مگه با تو بوده که تو جوابشو میدی تازه در همون سطحی که اون جواب داده جواب بده نه اینکه یه درجه بدتر کنی!! ;)

آره گشاده و اينكه كلا با من بوده و اين كه كن حتا سطح پايين تر از او جواب دادم تو خودت بخون

بالا