برگزیده های پرشین تولز

يه سوال در مورد Paypal

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من يك سوال در مورد Paypal دارم. اينكه اگر من توسط اكانت Paypal پول بگيرم بدون وارد كردن حساب بانكي خودم ميتونم اون پولو دوباره از طريق Paypal خرج كنم ؟
مثلا اگر 100 دلار يكي از دوستام به حساب pay pal من بريزن مي ميتونم با اون 100 دلاري كه به حساب Paypal من اومده نرم افزار بخرم؟
دوستاني كه با اين سيستم كار كردن جواب بدن لطفا!

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
تا جایی که من اطلاع دارم : نخیر امکان ندارد مگر اینکه بتوانید با استفاده از یک کردیت کارت معتبر صادره از همان کشور که اکانتتان را باز کرده اید آن را وریفای کنید. اکانتهای وریفای نشده حتی نمی توانند پول دریافت کنند.
در مورد تهیه مستر کارت یا ویزا خیلی دقت کنید اکثر کارتهایی که در ایران ارائه می شوند مورد قبول پی پال نیستند.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از atropat :
تا جایی که من اطلاع دارم : نخیر امکان ندارد مگر اینکه بتوانید با استفاده از یک کردیت کارت معتبر صادره از همان کشور که اکانتتان را باز کرده اید آن را وریفای کنید. اکانتهای وریفای نشده حتی نمی توانند پول دریافت کنند.
در مورد تهیه مستر کارت یا ویزا خیلی دقت کنید اکثر کارتهایی که در ایران ارائه می شوند مورد قبول پی پال نیستند.
اصلاعاتتون غلص هست
با اکانت وریفای نشده هم میشه پول گرفت و فرستاد
البته حجم پوی محدوده مثلا 750$ بیشتر نمیتونین دریافت داشته بشین یا 2250$ بیشتر پرداخت

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از m_amin :
اصلاعاتتون غلص هست
با اکانت وریفای نشده هم میشه پول گرفت و فرستاد
البته حجم پوی محدوده مثلا 750$ بیشتر نمیتونین دریافت داشته بشین یا 2250$ بیشتر پرداخت
مشخصه که شما اصلا با پی پال کار نکردین فقط اکانت اونو باز کردین و الا همچینی حرفی نمی زدین چون با اکانت غیر وریفای شده (کردیت کارت وارد نشده باشه) نه می تونین پول دریافت کنین و نه می تونین پول بفرستید بهتره برید توی همین سایت از چند نفری که توی پی پال فعالن پرسو جو کنین .

:blink: :hmm:

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
تا جایی که من میدونم اکانتی که با کردیت کارد وریفای نشده باشه میتونه تا سقف محدودی پول بگیره ولی نمیتونه به هیچ وجه پول بفرسته. البته این نکته رو هم باید در نظر داشته باشید که ظاهرا شرایط اکانتهای جدید با قدیم فرق میکنه و جدیدا سخت گیرتر شدن و همچنین بستگی به اینکه کدوم کشور رو هنگام ثبت نام انتخاب میکنید کمی قوانین با هم متفاوته.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
با اکانت وریفای نشده نامحدود میشه پول گرفت ولی محدود میشه فرستاد (فکر کنم 100$)

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از fotocopy :
امین درست میگه

شما در مورد کدام نوع اکانت پی پال صحبت می کنین؟ شخصی یا تجاری؟
من یه مدتی هست تو این زمینه فعالیت دارم با یه اکانت از نوع شخصی نه میتونین پول دریافت کنین و نه میتونین بفرستیم لااقل برای من که اینطور بود حالا اگه طی یک ماه گذشته شرایط فرق کنه نمی دونم تا اینکه من یک کارت اعتباری دادم تا وریفی شد و تونستم پول دریافت و ارسال کنم البته با سقف 250$ بعدش برای مبالغ بالاتر باید وریفی بشین (از طریق شماره ای که به کارت اعتباری میفرستن) . حالا شاید چیزی که فتوکپی و امین می گویند شاید از نوع تجاری بوده که بعید می دانم چون هرچی نوع اکانت تخصصی تر بشه وریفیکاشین و مسائل امنیتی بیشتر میشه

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از fotocopy :
امین درست میگه

این یعنی چی؟

Is there a limit to the amount of payments Personal accounts can send?

When your PayPal account is first opened, the initial sending limit is $0, even if there is a balance on the account. Once your email address is confirmed and a credit card is added (and the Expanded Use Enrollment Process completed if necessary), your initial sending limit increases.​

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
Do Personal account receiving limits apply to all payment types?
pixel.gif

help_a.gif
No. Receiving limits only apply to the following payment types: eBay Items, Auction Non-eBay, and Goods Other (Website sales). All other payment types will not deduct from your available monthly limit.

---------------
help_q.gif
pixel.gif

help_a.gif
When your PayPal account is first opened, the initial sending limit is $0, even if there is a balance on the account. Once your email address is confirmed and a credit card is added (and the Expanded Use Enrollment Process completed if necessary), your initial sending limit increases.

تایید کردن ایمیل محدودیت شما رو کم میکنه

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از atropat :
مشخصه که شما اصلا با پی پال کار نکردین فقط اکانت اونو باز کردین و الا همچینی حرفی نمی زدین چون با اکانت غیر وریفای شده (کردیت کارت وارد نشده باشه) نه می تونین پول دریافت کنین و نه می تونین پول بفرستید بهتره برید توی همین سایت از چند نفری که توی پی پال فعالن پرسو جو کنین .

:blink: :hmm:
حالت خوبه من تا حالا باهش کار نکردم؟!!!!!!!!

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از m_amin :
حالت خوبه من تا حالا باهش کار نکردم؟!!!!!!!!
توضیح در مورد سئوال و جواب زیر:
Do Personal account receiving limits apply to all payment types?
No. Receiving limits only apply to the following payment types: eBay Items, Auction Non-eBay, and Goods
Other (Website sales). All other payment types will not deduct from your available monthly limit.

این برای حالتی است که ایمیل شما وریفی شده باشه و شماره کارت اعتباری رو هم قبول کنه بدون اینکه وارد مرحله اکسپندید یوز شوید باز هم می گم در مورد اکانت های شخصی بدون وارد کردن کارت اعتباری نمی تونین پول دریافت یا ارسال کنین حالا بعد از وارد کردن کارت اعتباری محدودیت شروع میشه که برای برطرف کردن این محدودیت باید وارد اکسپندید یوز شوید.
---------------

When your PayPal account is first opened, the initial sending limit is $0, even if there is a balance on the account. Once your email address is confirmed and a credit card is added (and the Expanded Use Enrollment Process completed if necessary), your initial sending limit increases.

برای برطرف شدن محدودیت اولیه تائید ایمیل و کارت اعتباری با هم نیاز است و لفظ "و" بکار برده شده نه لفظ "یا" شما که خودتون حرفه ای هستین
حالا آقا امین شما هم خودتون رو ناراحت نکنین ولی لطفا یه نگاهی به نوشته های خود پی پال بندازین حالا من نمی دونم با پی پال کار کردین یا نه ؟!!!

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Parham.G :
تا جایی که من میدونم اکانتی که با کردیت کارد وریفای نشده باشه میتونه تا سقف محدودی پول بگیره ولی نمیتونه به هیچ وجه پول بفرسته. البته این نکته رو هم باید در نظر داشته باشید که ظاهرا شرایط اکانتهای جدید با قدیم فرق میکنه و جدیدا سخت گیرتر شدن و همچنین بستگی به اینکه کدوم کشور رو هنگام ثبت نام انتخاب میکنید کمی قوانین با هم متفاوته.

با نظرات آقا پرهام موافقم چون روشهای خیلی زیادی برای وریفی شدن وجود داره و با نوع اکانت و کشور نیز فرق میکنه شاید همه ما چیزی رو میگیم که برامون اتفاق افتاده (جریان همون فیل و اتاق تاریک مولانا) ولی بهتره توی جایی که قراره بحثی در جهت بالابردن معلومات باشد به یکدیگر بی احترامی نکنیم و ندانسته از الفاظی "اطلاعات شما غلص است" استفاده نکنیم.
من شخصا از موردی که پیش آمد از دوستان عذر خواهی میکنم

To become Verified:
Members from all countries except U.S., Germany, Canada, U.K., and Australia must add a credit card and complete the Expanded Use Enrollment Process
U.S. members must add and confirm a bank account
German members must add a bank account and complete a manual bank transfer, or add a credit card and complete the Expanded Use process.
Canadian members must add and confirm a bank account and validate their account information.
U.K. members must add a bank account, complete bank funding and validate their account information. Premier and Business account holders in the U.K. must also supply merchant information for the Verification process.
Australian members must add a bank account, complete bank funding and validate their account information to become Verified​

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از atropat :
برای برطرف شدن محدودیت اولیه تائید ایمیل و کارت اعتباری با هم نیاز است و لفظ "و" بکار برده شده نه لفظ "یا" شما که خودتون حرفه ای هستین
حالا آقا امین شما هم خودتون رو ناراحت نکنین ولی لطفا یه نگاهی به نوشته های خود پی پال بندازین حالا من نمی دونم با پی پال کار کردین یا نه ؟!!!
من هم دیگه صلاح ندونستم که این بحث رو ادامه بدم، اگر نه همون طور که شما اشاره کردید معنای جملات بالا همین است.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
بابا من وقتی حساب باز کردم
واسه تست
یه 5 دلار به یکی گفتم برام ریخت و حدود 2 دلارشو دوباره واسه تت به خودش برگردوندم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
همه این اختلاف نظر ها برمیگرده به همون اختلافاتی که گفتم در ثبت نام و کشور انتخابی و تغییرات قوانین طی این مدت وجود داشته. پس احتمالا همگی درست میگن. و نتیجه میگیریم که اگر کسی الان میخواد اقدام کنه باید بره شرایط روز رو متناسب با کشور مورد نظر بخونه.

بالا