يه سوال كوچولو

شروع موضوع توسط farazzz ‏11 آپریل 2004 در انجمن میزبانی وب

1. farazzz

farazzz کاربر تازه وارد

ببخشيد من يه سوال داشتم.نميدونم كسي قبلا پرسيده يا نه.اگه ميشه كمكم كنيد. :)
    ميخواستم بپرسم براي يه فروم كوچيك خصوصي با حداكثر 15 الي 20 عضو و نرم افزاري مثل phpbbحدودا به چند مگ هوست نياز دارم.اگه بخوام يه نرم افزار چت هم روش بزارم چطور؟(از چه پلاني بايد استفاده كنم؟) و در ضمن از چه برنامه اي ميشه براي اينكار استفاده كرد كه هم براي ديدن پستها رجيستر لازم باشه و افراد غير عضو نتونن پست ها رو ببينن هم سطوح دسترسي متفاوتي بشه براي كاربرا تعيين كرد.
    مرسي

2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. Persia

Persia Registered User

به نظر من براي شروع همون پلان 1 (20 مگ) كافيه.
    براي سيستم فوروم، دو تا انتخاب اصلي داري.
    1- phpbb
    2- invision Power Board
    به نظر من دومي بهتره.
    براي چت نميدونم.

4. amir

amir مدیران قدیمی

همون هايي كه پرشيا عزيز لطف كردند و گفتند. چت هم بخواي بزاري فرق زيادي نمي كنه ، با همون 20 مگ شروع كن ، هر وقت كم آوردي يه ايميل بزن ما سريعا برات پلان رو ارتقا مي ديم.
    بازم سوالي بود خوشحال مي شم كمك كنم.

5. khalilifard

khalilifard کاربر تازه وارد

سلام به همه
    اگر كسي مي تونه كمك كنه
    چگونه مي توانم وبلاگ خودم را كه در پرشين بلاگ است را روي يك هاست مجاني بزارم امكان دارد كسي بلد است راهنمايي كند در قسمت تنظيمات ftp يعني چه بايد چه كار كنم چه جوري روي بك هاست مجاني بگذارم

و همچنين چه جوري مي شه از يك هاست مثل www.vatanhost.com استفاده كرد من يك هاست از آنجا گرفتم ولي بلد نيستم عكس را در آنجا آپلود كنم راهنمايي كنيد سايتي فارسي در اين رابطه مي دانيد به من بگوييد

چون كه اين پرشين بلاگ اعصاب رو خراب مي كنه مطلب مي فرستي دو روز ديگه ريخته مي شه تو وبلاگ بايد چه كار كرد براي همين از هاست نمي شه بجاي اينكه روي سرور پرشين بلاگ ريخته بشه تو يك هاست مجاني ريخته بشه هر كي مي دونه كمك كنه
    ممنون

[email protected]
    :(

6. amir

amir مدیران قدیمی

جناب خليليفرد عزيز
    جاي اين سوالات اينجا نيست ، اينجا براي سوالات قبل از خريد سرويس هاي هاستيگ پرشين تولز است ! تا فردا اين پست رو يه جا ديگه بنويسيد و بعدش من اينو پاك مي كنم.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون