برگزیده های پرشین تولز

يه مشكل جديد !!

amirmemory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نميدونم تا حالا كسي به اين مشكل بر خورده يا نه ؟؟
من تو قسمت تمپليت دوتا مشكل پيدا كردم :
1. يكي اينكه دكمه save change كار نميكنه يعني هر چي اين دكمه رو ميزنم هيچ اتفاقي نميوفته (ولي cancel كار ميكنه)
2. اين مشكل دوم شاهكاره و به نظرم از وقتي اين مشكل بوجود اومد, مشكل اولم پشتس سر رسيد :
خيلي جالبه , يه قسمت از تگهاي وبم مياد زير پنجره ي تمپليت , اگه ميتونستم عكس شو اينجا ميزاشتم تا لذت ببرين , توضيح دقيق تر اينكه من يه تبليغ درست كردم با فلش , بعد زير اين يه پنجره گذاشتم براي نشون دادن تگهاي مربوط براي اينكه اگه خدايي نكرده خواست لوگوي وبو بزاره از اون پنجره استفاده كنه و تگ هارو كپي كنه ( اخر خر فهمي ;) )
خوب از موقعي كه من تگ اين تبليغ (لعنت ا...) گذاشتم تو وبم دقيقاً بقيه ي چيزا مثل يه لوگوي ديگه و كنتور سايت تو صفحه ي تمپليت ميوفته زير كادري كه نوشته هاي صفحه ( نوشته هاي HTML ) , نه بصورت تگ , بصورت همون عكس و اين حرفا ...
والا نميدونم تونستم مشكل مو درست بگم يا نه ؟! :oops:
چون اين قدر اين مسئله قشنگه كه خودمم اين شكلي شدم 8O
در پايان اول دستم به شلوارتون ( مخصوصاً احسان ;) ) دومم اينكه اگه خواستين به اين بنده ي حقير كمكي كنين , اگه زياد متوجه نشدين چي گفتم خواهشن(املاء رو) فحش ندينو , بدو بيراه نگين كه اين جفنگيات چيه اين پسره گفته , به وبم يه سر بزنين , يه نگا بندازين اگه سوالي داشتين بپرسين كه من كامل تر توضيح بدم .
با تشكر از همه ي بروبچه ها ...
ماسك

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا جون ميدونه مشكلت چيه؟
يه جا يه كدي يا تگي بسته نشده و واسه همين تر زده به بقيه كدها... واسه همينه كه ميره با بقيه كدهاي صفحه (حتي خود بلاگر ) قاطي ميشه و همه چي ميريزه بهم! اين خيلي بده! چون بعضي وقتها پدر در مياره درست كردنش. واسه اين دارم اينجوري ميگم چون خودم يه بار توي يه پست از وبلاگم يه كدي نوشتم و حواسم نبود و نبستمش و ديگه پدرم در اومد تا اون مطلب رو پاك كنم. چون با كدهاي صفحه قاطي ميشد و از همون كد به بعد صفحه ديگه سفيد بود و هيچ دكمه edit توي اديتور بلاگر ديده نميشد. حالا اگه تونستي يه مدلي تمپليتت رو save كني (البته بعد از اصلاح كدهاي ناقص) كه هيچ... بقيه مشكلات هم حل ميشه! اگه نه كه راههاي خوبي به ذهنم نميرسه :( :(
چون دستت از همه جا كوتاهه... البته يه راه ابتكاري به ذهنم رسيده كه يه كم دردسر داره. اگه مشكلت حل نشد بگو توضيح بدم چيكار كني. (بايد يه چيزي رو داونلود كني) البته من در اين مورد خاص تست نكردم و ممكنه جواب هم نده ها...

خلاصه اينكه دقيقا ميفهمم مشكلت چيه ولي راه منطقي نداره و بايد كلك زد!

amirmemory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان جان آقا ممنون
حرفت درسته ، البته هنوز وقت نكردم اون تگ نگاه كنم ...
در هر صورت اگه حوصله و وقت داشتي اون راهت بگو منم ياد بگيرم
فقط اينو بگم كه مجبور شدم برم لينكه choose a new template يه دونه انتخاب كنم تا درست بشه (Save change ) بعد دوباره تمپليت خودمو بدون اون تگ بزارم.
در آخر خوشحالم كه توم اين مشكلو داشتي 8)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
راهي كه من ميخواستم بگم اين بود كه بري يه سري از اين نرم افزارهاي API كه ميتوني با وبلاگ روي كامپيوتر كار كني و بعدش با زدن يه دكمه نتيجه رو بفرستي روي وب كار كني. كه بتوني تمپليت رو اديت كني. كه شكر خدا حل شد ;)

amirmemory

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ...
در هر صورت آقا بازم ممنون :oops:
ديگه اگه اشكال داشتيم مزاحم خودت ميشم (تقصير خودته كه خوب جواب ميدي :D )
مشتري شديم ديگه .... ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بالا