برگزیده های پرشین تولز

يه مشكل قشنگ

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا من يه تمپليت درست كردم بعد فرستادم تو وبلاگم ( به خيال خودم يه سايت طراحي كرده بودم ! ) حالا فهميدم كه آرشيو تمپليت ندارم ؟ به نظر شما چيكاركنم ؟ لطفا خيلي كلاس بالا ننويسين
<a href='http://www.sadafi.tk' target='_blank'>www.sadafi.tk</a> اينو ببينين بعد راهنمايي كنين تا خدا راهنماييتون كنه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نظرم دو راه ... يكي اينكه آرشيو رو بياري توي صفحه اصلي... در اين مورد مفصل بحث شده... ديگه اينكه فقط كافيه يه صفحه سفيد و كدهاي آرشيو رو بذاري توش. چون كسي زياد به آرشيو سر نميزنه و تو چشم نيست. سخت نگير رفيق

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
احسان جان خيلي از دست شاكيم به چند دليل بي ربط به اين مسئله:
1- آقا ماكلي زور زده بوديم يواش يواش داشتيم <span style='color:eek:range'>راه ميفتاديم </span>كه دوباره يه مثلث از اون مثلثهاي بالاي عكسمو كم كردي و دوباره شديم تازه وارد ... نه تو بگو اين رسمشه !
2- قرار بود طرز كار adob image ready رو به من ياد بدي كه ندادي ... اينم كه رسمش نبود
3- بازم قرار بود راجع به آپلود كردن عكس بدون بك گراند و با فورمت GIF با هم صحبت كنيم كه ...
4- همه اينا شوخي بود ما خيليم دوست داريم

اما در مورد آرشيو : من آرشيو وبلاگم يا بهتر بگم سايتم رو براي كسي نمي خوام براي خودم ميخام كه بعضي از لينكهام رو به اون بدم ( الان براي هر لينكي يه صفحه جديد بازكردم اگه آرشيوم فعال بشه به اون لينك ميدم )

بالا