آژانس هواپیماییexchanging

يه مشگل برايه مادربرد

شروع موضوع توسط GHAHRAMANI ‏21 دسامبر 2005 در انجمن سخت افزار

1. GHAHRAMANI

GHAHRAMANI کاربر تازه وارد

سلام دوستان حدود دو هفته است برام يه مشگلي پيش اومده كه اگه بگم كفريم كرده باورتون نمي شه نه به خاطر قيمت وارزشش چون اصلا قيمت و ارزشي نداره به خاطر عجيب بودنش من موندم و مشگل از اين قراره كه من يه مادر برد خجالت مي كشم اسمشو بگم 6OXTدارم حدود دو هفته پيش داشتم باهاش كار مي كردم شب بود من شات داونش كردم و من هميشه بعد از شات داون كردن كابل پاور رو از پريز مي كشم راستي مادر برده من رو ميزه و يه ال اي دي هم داره وقتي كه كابل رو به پريز مي زني ال اي ديه روشن مي شه من صبحش اومدم و كابل پاور رو به برق زدم ديدم ال اي ديه روشن نشد بي خيال شدم كليد پاوري رو كه به مادر وصله و مي زنيم تا سيستم روشن بشه رو زدم ولي سيستم روشن نشد اومدم كابل رو از پريز كشيدم و دوباره زدم به پريز ال اي ديه روشن شد رفتم كليد رو بزنم سيستم روشن نشد و ال اي ديه هم خاموش شد باز هم رفتم پريز و كشيدم و دوباره زدم ال اي ديه روشن نشد كليد رو هم زدم سيستمو روشن نكرد يه بار ديگه پريزو در آوردم و باز زدم به پريز ال اي دي روشن شد و سيستم خود به خود بدون اين كه كليدشو بزني شروع كرد به كار كردن الان هم حدود دو هفته يا بيشتره برنامه ما همينه گيج كننده ترين قسمتش اينه كه پيش حدود 10و 15 تا از بهترين و كار درست ترين تعمير كاران تخصصي صرفا مادر برد بردم جواب درست حساب ندادن خواستم از شما دوستان كمك بگيرم شايد كمكم كردين قبلا از وقت گذاشتن و خوندن مطالب جفنگ و وقتگيرم از شما معذرت مي خوام و تشكر مي كنك از همه دوستان.

2. hessam.dev

hessam.dev کاربر تازه وارد

من که کاملا گیج شدم ... :wacko: ولی فکر کنم اشکال از دکمه پاور کیستون باشه ... Case رو باز کنید و یک نگاه به دکمه پاورش بندازید ... به هر حال اگر بازم مشکلتون حل نشد بگین تا یه فکری بکنیم . :blink:

3. sardareghalbha

sardareghalbha کاربر تازه وارد

اشکال از power ميتونه باشه
    حتما امتحان کنيد

4. amd>intel

amd>intel مدیر بازنشسته

شما بهتره پاور رو عوض كني چون نميتونه ولتاژ sb رو به مادر برد بده در اصل ضعيف شده

5. mynobar

mynobar Registered User

مجتبی جان ، بهتر بود علاج واقعه رو قبل از وقوع می کردی... به نظر من بهتره اون مادربورد رو بذاری کنار و خودتو باهاش خسته نکنی. :lol:

6. GHAHRAMANI

مواظب باش شما رو با این نظراتت یه موقع FBI CIA Compaq HP IBM ندزدتت.خلاصه از ما که گفتن بود دیگه به بستگان و افراد تو خونه هم بسپار ازت بیشتر مواظبت در وکینن جیگر نصفه شب هه بیان سره رختخوابت نگاه وکینن وبینن تو رو یه موقه NASAندزدیده باشه.
    حالا در آخر هم به خاطر تعریف و راهنمایی که تو رو کردم پول وده خودشم پول زور وده.نداشتی هم بیا کون وده.(به کیوون ها نه به من به موقع اشتباه نکنی ها.)

7. appbannerkhuniresbanner
  8. mynobar

mynobar Registered User

اوخی ، 14 روز فکر کردی و بعد اینا رو نوشتی ؟

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

9. GHAHRAMANI

آره عزیزم اینا رو از سوزش می گی اینا رو نگی چی بگی عزیزم!

10. amd>intel

amd>intel مدیر بازنشسته

درست شد مادربردت؟

11. GHAHRAMANI

اره اگه گفتی از چی بود مطمئنم که نمی تونم بگی پس خودم میگم که کف کنی باطری بک آپش کم شده بود و در حال اتمام بود عوض کردم حل شد.کف کردی تخصصو.

12. mynobar

mynobar Registered User

چه گویم که ناگفتنم بهتر است ، تو هم با این خوش باش. [​IMG]