برگزیده های پرشین تولز

يه ‍سي دي دارم نمي تونم قفلشو بشكنم مي تونيد كمكم كنيد

ComEager

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !
يه سي دي دارم كه توش فايل هايي با اين نام ها وجود دارد.
tpm.00000001
0000001.tmp
و ....
وجود داره
با يه نرم افزار امتحانش كردم تشخيص قفل safedic v2 را داد ولي باز هم تنوانستم ازآن ايميج بگيرم.
در ضمن حجم دو تا از اين فايل ها هم 700 مگابايت است.
اگه كسي مي دونه چطوري ميشه اين قفل را شكست كمكم كنه. :wacko:

atoosa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه نرم افزار ساخت شركت
power quest
ديدم كه imageهايه محشري ميگيره
يه امتحاني بكن

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

Segments

Guest
لایک‌ها
0
البته تا اونجايي كه من ميدونم imageهايي كه شركت power quest برنامه اش رو داره بيشتر براي هارد و پارتيشن هست...
حالا شايد اين چيزي كه شما ميگي برا CD باشه...ولي من چند روز پيش تو سايتش بودم برا پارتيشن بود به نام : Drive Image7
فعلا...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ComEager :
سلام !
tpm.00000001
0000001.tmp
و ....
وجود داره
با يه نرم افزار امتحانش كردم تشخيص قفل safedic v2 را داد ولي باز هم تنوانستم ازآن ايميج بگيرم.
تو كلون سي دي با يه سري تنظيم ميشه قفل خيلي از سي دي ها رو شكوند ;)

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ComEager :
سلام !
tpm.00000001
0000001.tmp
و ....
وجود داره
سلام دوست عزيز
شما براحتي بوسيله نرم افزار CLONE CD ميتوانيد تمامي ورژنهاي SAFEDISK را كپي كنيد فقط بايد سرعت READ , WRITE را بر روي 4X قرار بدهيد .
موفق باشيد :happy:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ميگم اگه ديگه تو اين ضمينه تاپيک نداريم يکی بياد همينجا شکستن بقيه قفلها رو هم آموزش بده.

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين سي دي ها كه حجم مجازي دارن رو بايد با همون كلون رايت بزني.
منم داشتم يه مدل از اينا.
فقط كلون.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asa2000 :
سلام دوست عزيز
شما براحتي بوسيله نرم افزار CLONE CD ميتوانيد تمامي ورژنهاي SAFEDISK را كپي كنيد فقط بايد سرعت READ , WRITE را بر روي 4X قرار بدهيد .
موفق باشيد :happy:
مگه تا حالا باهاش كار نكردي به سرعت رات و ريد ربط زيادي به خصوص رايت نداره اگه يه رايتر(سي دي رام) سگ جون و خوب داري و فكر ميكني سي ديت ارزشو داره بگو تنظيم هاشو بنويسم برات چون مدت خوندن سي دي بسته به سي دي رام فرق ميكنه و تو بعضي ها كه تو خوندن ضعيف هستند نميشه تازه پدر ليزر سي دي رامت رو هم در مياره و فشار زيادي بهش مياره و سواي مصرف برق زياد عمرشم كم ميكنه!!
اگه سي ديت گرون قيمته به شكوندن قفلش فكر كن (اگه قفل نقطه اي باشه ارزشو نداره چون اين مدل قفل مال نرم افزار هاي ايراني هست كه معمولا ارزشو ندارند) و اگرنه واست گرونتر هم درمياد!

ComEager

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
تو كلون سي دي با يه سري تنظيم ميشه قفل خيلي از سي دي ها رو شكوند ;)

من تقريبا تمام profile هاي كلون را از اينترنت گرفتم و با تمام آن ها آزمايش كردم ولي هيچكذوم جواب نداد.
در واقع process ايميج گرفتن يكدفعه پر مي شد . فايل ايميج هم 700 مگ بود ولي وقتي رايتش مي كردم خراب بود. :(

ComEager

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
مگه تا حالا باهاش كار نكردي به سرعت رات و ريد ربط زيادي به خصوص رايت نداره اگه يه رايتر(سي دي رام) سگ جون و خوب داري و فكر ميكني سي ديت ارزشو داره بگو تنظيم هاشو بنويسم برات چون مدت خوندن سي دي بسته به سي دي رام فرق ميكنه و تو بعضي ها كه تو خوندن ضعيف هستند نميشه تازه پدر ليزر سي دي رامت رو هم در مياره و فشار زيادي بهش مياره و سواي مصرف برق زياد عمرشم كم ميكنه!!
اگه سي ديت گرون قيمته به شكوندن قفلش فكر كن (اگه قفل نقطه اي باشه ارزشو نداره چون اين مدل قفل مال نرم افزار هاي ايراني هست كه معمولا ارزشو ندارند) و اگرنه واست گرونتر هم درمياد!

راستش نه رايتر سر حالي دارم و نه سي رام توپي.
ولي شكستن قفل اين سي دي برام مهمه در ضمن سي دي ايراني هم هست از شركت max soft .
اگه ميشه تنظيمات كلون رو برام بفرست. :blush:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ComEager :
راستش نه رايتر سر حالي دارم و نه سي رام توپي.
ولي شكستن قفل اين سي دي برام مهمه در ضمن سي دي ايراني هم هست از شركت max soft .
اگه ميشه تنظيمات كلون رو برام بفرست. :blush:
باشه ميرم ياداشت كنم برات تا شب ميفرستم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اینم تنظیم های کلون
Read speed: max
Read subchanne data from data tracks
Read subchanne data from audio tracks
Fast error
Intelligent bad sector scanner
Sector skipرو بین 1000 تا 10000 انتخاب کن باقیو هم تیک نداشته باشند فقط اینارو که گفتم درضمن ورژن 4 کلون بدرد این کارا نمی خوره(اونی که فارسی رو هم ساپورت میکنه رو میگم 4 ) 3 به کارت میخوره با این تنظیم ها و با یه رایتر که به عنوان سی رام سی دی فرهنگ اریانپور که قفل لیزری داشت نیم ساعته ایمیج شد البته سی دی که استفاده میکنی باید اصلی باشه و اگر یه دفه قبلا کپی شده باشه شاید جواب نده و خود قدرت سی دی رام در خوندن خیلی شرطه) اگه قفلش نقطه ای هست یا صرف نظر کن یا دنبال نرم افزار ایزو بوستر بگرد.
برایه اینکه سی دی هم بی خود مصرف نکنی و هم نیازی به گذاشتن و برداشتن سی دی (وحتی موقعی که سی فیلم خش داره و رو هارد کپی نمیشه)از نرم افزار الکل 120 % استفاده کن به راحتی هم یه درایو مجازی برات میسازه و هم هرنوع ایمیجی رو هم می خونه(و تو درایو مجازیت شبیه سازی میکنه) هم رایت میکنه http://www.alcohol-soft.com/

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
شما كه اينطوري پروفيل مي بافيد واقعا نميدونيد كه خوندن بعضي از سي دي ها به سرعت بستگي داره يا شوخي ميكنيد ؟
:rolleyes:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asa2000 :
شما كه اينطوري پروفيل مي بافيد واقعا نميدونيد كه خوندن بعضي از سي دي ها به سرعت بستگي داره يا شوخي ميكنيد ؟
:rolleyes:
البته به سي دي رامت بستگي زيادي داره مال ما كه از اون سگ جوناي درجه يك و خيلي قويه (رايترهاي تي اك و پلكستور اصل ) البته يه دي وي رام دارم كه خوب واسه اين جور كارا به درد نمي خوره و فرمايش شما واسش درسته! اما واسه او ن يكيه كه دارم نه:D
ضمنا با اين پرو فايل به راحتي ميشه قفلهاي ليزري رو شكوند چون خودم كه به راحتي اين كارو ميكنم (اونم با سرعت ماكس) البته با ماكس رايت نمي كنم ها!در اخر بگم اين مربوط به ورژن 3 هست و 4 كلون تا اونجا كه من امتحان كردم به درد نمي خوره! :rolleyes:

ComEager

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برو بچ دستتون درد نكنه با اينكه هنوز نتونستم قفلشو بسكنم ولي همين كه با شما و فروم باحالتون آشنا شدم خيلي خوشحالم.
درهر صورت باز هم از نظرات جديد استقبال خواهم كرد.
ممنون ;)

بالا