برگزیده های پرشین تولز

يک ديتا بيس برای چند تا فروم

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا می شه چند تا فروم در يه سايت استفاده کرد که همه از ديتا بيس تغذيه بشن؟ چون می خواهيم تمام استفاده کنندگان فرومهای مختلف يه User Name و Password داشته باشن؟
و يا از اين هم پيشتر بريم و بخواهيم مثلاً استفاده کنندگان از مويبل تايپ و PHPBB در يه سايت مشخص UserName و Pasword شون يکی باشه ؟ :blink:

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
فقط يوزرها مشترک باشند؟ خوب ميشه مثل همون کاري که براي اينجا و persiannetworks انجام شده رو انجام بدي. يعني از تيبل کاربران اينجا يه بک آپ بگيري جاي ديگه ايمپورت کني( همينه ديگه؟).
براي MT نمي دونم. ولي براي wordpress ميشه همچين کاري کرد.

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kami :
فقط يوزرها مشترک باشند؟ خوب ميشه مثل همون کاري که براي اينجا و persiannetworks انجام شده رو انجام بدي. يعني از تيبل کاربران اينجا يه بک آپ بگيري جاي ديگه ايمپورت کني( همينه ديگه؟).
براي MT نمي دونم. ولي براي wordpress ميشه همچين کاري کرد.
خوب استفاده کننده ها مرتب زياد می شن برای همين بايد اينکار اتوماتيکوار انجام بشه. البته فقط يوزر نيست و مشخصاتشون هم هست.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
پس فکر کنم منظورت اينه که همزمان توي n تا انجمن ثبت بشند؟ اينو نمي دونم بايد بپرسم و بگردم ببينم چي ميشه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
توی phpBB و vBulletin هنوز این کار رو نمیشه کرد. ولی توی IPB یه خاصیتی به اسم Converge راه انداختن و روش تبلیغ میکنن که مخصوص این کاره. یه سری بزن.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
کجاشه؟ من تا حالا نديده ام. برم بگردم ببينم چيه.

P-Joker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي ول ! مرسي !

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
اطلاعات بیشتر رو اینجا میتونید ببینید:
http://www.invisionboard.com/converge/

البته هنوز به صورت عمومی منتشر نشده.
البته منم سوالام رو در قالب PHPbb می پرسم ولی نهايتا قصدم اينه که invision رو بکار ببرم چون تقويم و اعلام تولد رو داره که امکانات متنوع تريه. اگه اونجا بشه اينکارو کرد خوبه. حالا من برم اين صفحه رو بخونم...

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به IPB بگرويد تا از رستگاران باشيد.:D :p

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
لطفا به من كمك كنيد
من يك هاست ويك دامنه خريدمwww.iroonikids.com
از www.vatanhost.com
اولا خواستم به شما ها اطلاع بدم كه كسي از www.vatanhost.com فضا ودامنه نخرد پشتيباني اصلا نمي كند
كاشكي منم از اينجا هاست ودامنه مي خريدم
كسي بلد است به من كمك كند كه سايتم را چگونه راه بندازم اصلا بلد نيستم فكر مي كردم درست كردن سايت مانند وبلاگ كارراحتي است ولي اينطورنبود اصلا بلد نيستم نوشته اول سايت كه نوشته سايت در حال ساخت است را بردارم اگر بخواهم به جاي آن متن يك متن ديگري جايگزين كنم چه كار بايد بكنم فرانت پيچ هم تاحدودي بلدم بايد در كجا متن بنويسم يا صفحات ديگري هم باز كنم
ايميل را هم چه جوري باز كنم بايد چه كاركنم؟
من 50 مگابايت فضا گرفتم ولي اصلا كار با آن را بلد نيستم فكر مي كردم مثل اين فضا هاي رايگان ساده است ؟
لطفا هركسي بلد است كمك كند :(
از اقا احسانم معذرت مي خواهم كه اين متن را در چند جا پست كردم آخه كسي نبود منو كمك كنه؟ :(
كسي مي تواند كنك كند منم اگر بتوانم جبران مي كنم ;)
iroonikids
لطفا اگر مي توانيد به ايميلم جواب سئوالاتم رابفرستيد يا لنك جايي كه جواب سئوالاتم راداديد بگيد؟
اگر هم مي توانيد سايتهايي كه در اين رابطه راهنمايي مي كنند را بگيد؟
كمك كنيد

root

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان يه سوال كوچولو وسط بحثتون بپرسم ؟
اينكه من يه ام تي نصب شده دارم رو سايتم . منتهي ميخواهم يه پي اچ پي بيبي هم روي سابدومين نصب كنم . منتهي نميدونم كه ايا ميشه با يك ديتابيس هر دوي اينها رو با هم داشت يا نه ؟
هاست من كه مال خودتان باشه هم فقط يه ديتابيس داره . .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از root :
دوستان يه سوال كوچولو وسط بحثتون بپرسم ؟
اينكه من يه ام تي نصب شده دارم رو سايتم . منتهي ميخواهم يه پي اچ پي بيبي هم روي سابدومين نصب كنم . منتهي نميدونم كه ايا ميشه با يك ديتابيس هر دوي اينها رو با هم داشت يا نه ؟
هاست من كه مال خودتان باشه هم فقط يه ديتابيس داره . .
اره شدنش که میشه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از root :
دستت درد نكنه ...
فقط کافیه یوزر و پس دیتابس ام تی رو به دست بیاری و موقع نصب اونیکی برنامه موقعی که ازت اطلاعات دیتابس رو خاست می زاری
فقط باید دقت کنی که پرفکس های اونا باهم یکی نشه(البته اگه برنامه دومت ام تی نباشه یکی نمیشه)
این پسورد تو فایل mt-db-pass.cgi وجود داره

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
توی یه دیتابیس میشه تعداد نا محدودی table داشت. یعنی اینکه شما میتونی 10 تا مووبل تایپ و 10 تا phpbb و شونصد تا چیز دیگه توی یه دیتابیس بسازی و استفاده کنی ولی باید table های مربوط به هر برنامه رو با یه prefix از هم متمایز کنی که هم قاطی نشه و هم خودت راحت تر تشخیص بدی

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ehsan :
توی یه دیتابیس میشه تعداد نا محدودی table داشت. یعنی اینکه شما میتونی 10 تا مووبل تایپ و 10 تا phpbb و شونصد تا چیز دیگه توی یه دیتابیس بسازی و استفاده کنی ولی باید table های مربوط به هر برنامه رو با یه prefix از هم متمایز کنی که هم قاطی نشه و هم خودت راحت تر تشخیص بدی
سوای اینکه نمی تونی برنامه هارو اتوماتیک نصب کنی و نصب دستی باید بکنی!!!!!!فقط یک عیب داره و اونم بزرگ شدن حجم دیتابس و دردسر بک اپ گرفتن هست و اگه بلای سر دیتابس بیاری همه برنامه هات داغون میشه!!!!!!!!!!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آره... حواست به مواردی که مهرداد گفت هم باید باشه. البته میشه از یه سری table جداگونه backup گرفت یا اونا رو برگردوند.

بالا