برگزیده های پرشین تولز

يک سوال در مورد redirecting......

farid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام....
و اما سوال من
من يک هاست دارم با 5 آدرس دومين....من مي خوام بدونم چه جوري مي تونم ويزيتور سايت و مستقيم به آدرس همون دوميتي که وارد کرده بفرستم....
در حال حاضر در صورت وارد کردن هر 5 آدرس صفحه index.html اجرا مي شود.....من مي خوام در صورتي که مثلا آدرس 1 وارد مي شه صفحه 1 باز بشه....آدرس 2 صفحه 2 و الي آخر....اميدوارم که متوجه منظورم شده باشيد....
با تشکر....

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

redirecting جزو خدماتي است كه شركت ثبت كننده domain ارائه می کنه.
وقتی شما برای یک domain سرویس redirect رو انتخاب می کنید. از شما آدرس صفحه ای که می خواهید domain به اون redirect بشه رو می پرسه.
مثلا باید برای سایت یک بزنید www.yoursite.com/index1.htm و برای دومی بزنید www.yoursite.com/index2.htm و ...

البته توجه داشته باشید که در همه حالتها کاربر براحتی می فهمه که همه اینها از یک سایت میاد و آدرسهایی که domain های شما به اون redirect شدن براش واضح است.

farid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ممنون از جوابگويتون...آقا اين سرويس دهنده من اين سرويس و ارائه نميده..من چيکار مي تونم بکونم....مثلا نميشه با جاوا اسکريپت يا آاس پي برنامه اي نوشت...ديشب که با حامد بنايي صحبت مي کردم بهم گفت يه فايل asp تشکيا بدم با اين دستور<% response.redirect("index.html") %> بعد اسمش و defult.asp بزارم ولي هرچي باهاش ور رفتم نتوتستم درستش کنم...حالا کسي هست که بتونه توضيح کاملتري بده..يا اين مشکل منو به يک نحوي حل کنه...

با تشکر...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

بهترين كار همون كاري است كه حامد بنايي بهت گفته.
روش خوبيست.
جاوا اسكريپت هم هست ولي اين خوبه اگه كار مي كنه

rezavalinezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
يك روش ساده اينه كه براي هر domain يك شاخه درست كني مثل domain1.com ...
بعد فايل dafault.asp رو كه كدش اينه بذاري تو ريشه هاستت
[code:1]&#60;%

&nbsp;Dim hs

&nbsp;hs = Request.ServerVariables&#40;&#34;HTTP_HOST&#34;&#41;

&nbsp;if Left&#40;hs, 4&#41; = &#34;www.&#34; then

&nbsp; &nbsp;hs = Right&#40;hs, len&#40;hs&#41;-4&#41;

&nbsp;end if

&nbsp;response.redirect hs

%&#62;[/code:1]
حالا اسم هر domain كه زده بشه فرستاده ميشه به شاخه همون domain. بقيه‌اش هم كه ساده است.

بالا