برگزیده های پرشین تولز

يک پيشنهاد براي اين بخش فروش دامنه

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من فکر مي کنم دوستاني که دامنه براي فروش مي گذارند اکثراً به اين شکل هست مثلاً:
دامنه فلان براي فروش منصفانه يا بالاترين قيمت يا ... ديگه

پيشنهاد من ايجاد يک حراجي هست در پست به اين شکل فرض کنيد من يک دامنه دارم به اين اسم:
pchotkey.com

حالا مي خواهم بفروشم براي اين که کسي هم اگه قيمت پايين بده و باعث مخدوش نشدن دامنه بشه و حق کسي ضايع نشه و بچه ها بيشتر مشارکت کنند به اين شکل تيتر بزنه:

دامنه pchotkey.com به حراج گذاشته مي شود بالاترين قيمت پيشنهادي
بعد در تاپيک هم شرح مي ده مثلا تاريخ ثبت و اکسپاير و نيز شرکت رجيستر کننده و يا احياناً Page rank
قيمت پايه هم مي زنه فرضاً: 1000 تومان يا 1 تومان
ديگرون ديگه زير اين پست اين طور مي يان پست مي دهند بدون بحث اضافي به اين شکل:
2 تومان

نفر بعد مي خواد نظر بده مي بينه اين رو دو تومن خريداري کردند اگه طالب باشه مي زنه مثلا:
4 تومان

يکي ديگه مي زنه:
10 تومان

خوب در پايان هم فروشنده اگه راضي شده مي ده به بالاترين قيمت پيشنهاد شده و هميشه هم آخرين قيمت حتماً بالاترين خواهد بود
و کسي هم که مي بينه مثلا يک دامنه رو فرضاً 5 تومن خريدند ديگه نمي ياد قيمت پايين تر بده بلکه يا نمي خره يا نظر نمي ده يا اگه بده هم مي زنه مثلا 6 تومان

با تشکر

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موافقم این رویه در www.dnforum.com/ استفاده میشه و کاملاً جواب داده

دوست عزيز
سايت هاي خارجي متاسفانه اکثريت سطح دسترسي رو بستند يعني شما عضو مي شي موقعي خواستي بزاري براي حراج بايد حق عضويت بدهي يا شرايط داره فکر مي کنم سايت مورد نظر شما هم همينطور باشه
با تشکر

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
بله اونجا فقط اعضای platinum و بالاتر می تونن خرید و فروش کنن . بیشتر نظم و انضباط اون بخش خرید و فروشش مد نظر هست که خوبه اینجا رعایت بشه .
البته این بر عهده فروشنده هم هست که با دادن قیمتهای عجیب و قریب دیگران رو تحریک نکنه !

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
کاملا پیشنهاد خوبیه

وقتی دامینی برای حراج گذاشته میشه باید حتما به بالاترین پیشنهاد داده بشه!
پس تصمیم گیری در حراج به عهده کسی نیست و طبق مقررات باید به بالاترین پیشنهاد یا در برخی موارد به نفر ما قبل آخر (در بعضی حراجی ها اینگونه است!) واگذار بشه.

پس اگر موافقید این اولین مقررات حراجی دامین است!

موفق باشید.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
كار خوبي است
و هركي هم خرابكاري داشت ميكرد ويا زير قيمت اومد الكي دوباره پست داد مدير بياد پستش رو پاك كند
پس حتما صاحب دومين يك قيمت پايه بگذاردوبگه از اين بالاتر

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
پیشنهاد خوبیه مثل DP
هم اسپم کم میشه هم زودتر به نتیجه میرسیم
اما به شرطی که فروشنده تمام جزئیات ریز و درشت مورد معامله رو در پست اول ذکر کنه وجای حرف وحدیثی باقی نذاره

بالا