برگزیده های پرشین تولز

يک گيگا بايت اي ميل مجاني در گوگل!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
يک گيگا بايت اي ميل مجاني در گوگل!

14 فروردين 83 - آتي ايران
- مايکروسافت با خدمات اي ميل Hotmail و MSN، ياهو، اکسايت و بسياري ديگر از شرکت هاي ريز و درشت ارائه دهنده خدمات پست الکترونيک اين روزها عزا دارشده اند. همه آرزو مي کنند اخبار منتشر شده تکذيب شود. اما همه چيز حاکي از صحت اين خبر است.
گوگل از روز سه شنبه آزمايش نسخه بتاي اي ميل يک گيگابايتي خود را با 1000 ميهمان آغاز نمود: Gmail
ايميل گوگل درحالي پا به عرصه نت مي گذارد که همين هفته ضمن تغيير چهره، جديد خدمات ديگري توسط گوگل ارائه شده بود. ارسال مرتب جستجو در وب توسط اي ميل و جستجو در بازارهاي مجازي از جمله اين خدمات هستند.
گوگل اعلام نموده است که جي ميل، يک اي ميل جستجو-محور است. جي ميل، همانند ياهو و هات ميل امکان جستجو درميان نامه ها را مي دهد، اما بدليل حجم بالاي آن، اين امکان معناي ديگري مي يابد. شما با جي ميل خواهيد توانست صدها نامه الکترونيکي را سالها بايگاني کرده و بر حسب نياز در ميان آنها با امکانات جستجو بدنبال نکته مورد نظر بگرديد. در حال حاضر هات ميل 2 مگا بايت و ياهو 4 مگابايت فضاي مجاني در اختيار کاربرانشان قرار مي دهند.
گوگل قصد دارد هزينه اين خدمات جديد را از راه قرار دادن آگهي هوشمند در بخشي از نامه هاي ارسالي تامين کند. کاري که با آگهي هاي متني در وب سايت ها پيش از اين با موفقيت انجام داده و آگهي در اينترنت را با انقلابي جديد تکان داده بود.
مسئول گوگل در مورد ايده جي ميل مي گويد، نامه ها نيز جزوي از اطلاعات بر روي نت هستند که تاکنون بخوبي حفظ و منظم نشده اند. اين سيستم امکان حفظ آنها و استفاده بهينه از آنها را براي هميشه فراهم خواهد ساخت.
به هر حال برخي از کارشناسان رشد سريع جي ميل را دور از دسترس مي دانند چرا که فکر مي کنند مردم از داشتن اي ميل هايي با آدرس هاي مختلف خوششان نمي آيد.
به هر حال امکانات و خدمات جي ميل آنقدر هوس انگيز هست که بسياري از کاربران حرفه اي اينترنت براي جي ميل روزشماري کنند. من يکي که منتظرم، شما چي؟ اگر علاقمنديد، اينجا را کليک کنيد، آدرس فعلي اي ميل خود را بدهيد تا به محض راه افتادن جي ميل شما را مطلع کنند!

[اين مطلب بصورت آزاد از سي نت نيوز ترجمه شده است.]
https://gmail.google.com/?dest=http://gmail.google.com/

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم همين الان خبرشو خوندم.
خيلي حال ميده :D 1 گيگ ميل باكس
من كه لحظه شماري ميكنم براي گرفتن يه اكانت درست حسابي. :lol:
فعلا گوگل پوز ياهو و هات ميل رو زده.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ehsan :
اینو دیشب اخبار گفت. از صبح من دارم سایت gmail رو refresh میکنم که کی شروع میکنه!
:lol: احسان جان كمي صبر داشته باش :lol:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ميشه لينكشو بدي ما هم رفرش كنيم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فعلا که ثبت نام نداره.
راستی اینم یه عکس از اون:

gmail_screen.gif

هیجان انگیزه!

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ديگه در همه ميل ها تخته ميشه حتي ميل باكس هاي خودمون @ دومين خودمون

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يعني چند تا هارد 80 دارند ؟‌ lol !
چسبوندن بهم كه اينهمه ميل ميدن به همه ؟ بنظر من يكجر حركت كاملا مشكوك براي انحصاري و متمركز كردن كليه اطلاعات شخصي و غير شخصي اينترنت مياد !‌
1 گيگ خيلي عجيبه !‌ دقيقا يعني همه برن بميرن !‌ ما به همه ميل ميديم ! اينجور تمركز گرايي خيلي خطرناكه بنظر من !‌ البته اين دليل نميشه كه من استفاده نكنم ها !‌ ولي مثلا شما يه چيزو ميدونيد كه اينترنت فعلي ( حتي ) علي رغم ماهيت گسترده و تارعنكبوتيش كاملا تمركز هم داره ؟ ميدونيد همه اطلاعات از "1 " gateway رد ميشن ؟ ............
همونطورم كه ميدونيد روزنامه ها ،‌ كتابها ‌،‌ تلويزيون ، راديو ، موزيك ،‌ اخبار ،‌ سكس ،‌ fun ، .... همه در اينترنت ارزانتر بهتر و راحت تر گير ميان !‌ همه شون در حال انقراضن ! كتابها كه همه دارن الكترونيك ميشن ! .... هم همينطور !‌
من كه باورم نمييييييييييييييييييشه !‌ ( با لحن جغد " چوبين " بخونيد !‌ )

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من دیشب یکی دو ساعتی داشتم سایتهای خارجکی در مورد این قضیه میخوندم. چند نکته جالب:
اول اینکه این دامین gmail.com از سال 1996 ثبت شده. اینجا رو حتما ببینید:
http://web.archive.org/web/*/gmail.com
و جالبتر اینکه dns های این دامین 6 روز پیش update شده. حالا آیا این دامین رو گوگل خریده یا نه من چیزی پیدا نکردم. آخه با توجه به لینک بالا قبلا این دامین روی یه سرویس ایمیل رایگان بوده. از اینا که روی 100 تا دامین بهت ایمیل میدن!

دیگه اینکه خیلی ها اول معتقد بودن که این قضیه دروغ روز اول آپریل باید باشه. (همون سیزده بدر خودمون) چون این خبر در روز اول آپریل اعلام شد! البته بعد گوگل رسما اعلام کرد که این واقعیت است و دروغ نیست. حالا اینکه این رو روز اول آپریل اعلام کردن یا اتفاقی و اشتباه بوده یا اینکه عمدی بوده و یه جورایی این تفکر که آیا اصلا چنین چیزی واقعیت داره رو توی ذهن ملت ایجاد کرده.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من فكر ميكنم اون اعلام رسميشونم جزو دروغ اول آوريل باشه !!!!!

چه حرفا !‌

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
بچه ها من خوابم گرفته...ميرم بخوابم شما به رفرش كردن ادامه بدين...اگه خبري شد بيدارم كنين... ;) :lol:

من اگه يه عمر نامه نگاري كنم و همه چي بكنيم توش يه گيگ نميشه. :rolleyes: :D

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
من دیشب یکی دو ساعتی داشتم سایتهای خارجکی در مورد این قضیه میخوندم. چند نکته جالب:
اول اینکه این دامین gmail.com از سال 1996 ثبت شده. اینجا رو حتما ببینید:
http://web.archive.org/web/*/gmail.com
و جالبتر اینکه dns های این دامین 6 روز پیش update شده. حالا آیا این دامین رو گوگل خریده یا نه من چیزی پیدا نکردم. آخه با توجه به لینک بالا قبلا این دامین روی یه سرویس ایمیل رایگان بوده. از اینا که روی 100 تا دامین بهت ایمیل میدن!

دیگه اینکه خیلی ها اول معتقد بودن که این قضیه دروغ روز اول آپریل باید باشه. (همون سیزده بدر خودمون) چون این خبر در روز اول آپریل اعلام شد! البته بعد گوگل رسما اعلام کرد که این واقعیت است و دروغ نیست. حالا اینکه این رو روز اول آپریل اعلام کردن یا اتفاقی و اشتباه بوده یا اینکه عمدی بوده و یه جورایی این تفکر که آیا اصلا چنین چیزی واقعیت داره رو توی ذهن ملت ایجاد کرده.
اين گوگل نامرد حرفه اي مي دونه چه كار كنه . خوب دنياي دنياي زرنگ بازي و روانشناسي و اين حرفاست ديگه

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ياسر فكر ميكني اينا رفتن به ازاي هر نفر 1 گيگ هارد تهيه كردن نه داداش شما اجازه داري كه يك گيگ از كل هارد اونا رو پر كني نه اينكه فكر كني يك گيگ برات گ ذاشتن كنار

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي عجب اثر روانشناسي اي داره . آخه كي مي تونه يه گيگابايت رو پر كنه ، فقط مردم كف مي كنن !

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من حال نميكنم با 1 گيگ. يه جورايي احساس ميكنم هيچ كنترلي روش ندارم.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
ميتوني هم از 4 مگ اولش استفاده كني :)

بالا