برگزیده های پرشین تولز

ٍسرعت کامپيوترم خيلي کم شده.

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين کامپيوتر بيچاره من حالش خيلي بده و رو به قبله افتاده. :(
تا بخواد ويندوز رو بياره بالا يه 5 دقيقه اي طول مي کشه و يه وقتهايي اين وسط سکته ناقص مي کنه و مجبورم RESTART بکنم و خلاصه داره من رو مي کشه. :evil:
CPU کامپيوترم P3-800 است و RAM اش هم 128M است و ويندوزم هم WIN XP .
به نظرتون چه جوري ميشه اين کامپيوتر جان رو به حالت اولش درآورد؟؟؟ :?:

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه دست هارد بينوا رو defrag كن (مخصوصا درايو ويندوز) ، اگر ضد ويروسي چيزي نصب كردي از تو حالت مانيتور در بيارش يا يه كم حجم برنامه هاي استارت آپ و رزيدنت در حافظه رو كمتر كن . باز هم افاقه نكرد يه سري ويندوز عوض كن . هيچ كدوم هم جواب نداد ديگه به فكر ارتقا سيستم باش ;)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
به نظرم راه درست و حسابي به جز ارتقا نداري.. به خصوص كه به سرعت بالا اومدن سيستم اشاره كردي ولي اگر سيستم بعد از مدتي مياد بالا و در حين كار هم كنده و فرضا براي وبگردي هم ميبيني كه داره اذيت ميكنه.. يه راهش اينه كه يك فولدر روي دسكتاپت بسازي و كل دسكتاپ كه بعضا خيلي هم شلوغ ميشه منتقلش كني اون تو و با اون كار كني و بگذاري به جز ايكون هاي استاندارد كه دو سه تا بيشتر نيست ديگه چيزي داخلش نباشه.. اين روش روي سيستم هاي كند خيلي موثره و سرعت كار باهاشون رو براي كارهايي مثل وبگردي افزايش ميده..

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اون کامپیوترتو بذار دمه در و ناقابل 800 هزار تومان هم از کیف پولت بسلف ! نو نوار شو ! مشکل حل شده است ، به همین سادگی . :!: :D :!:

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رم مناسب براي ويندوز اكس پي 256 ه از اونم هست.

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها شايد كامپيتورش حامله باشه خدا رو چه ديدي برات يه لپ تاپ برات به دنيا اورد

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
[left:963151adb4]
Notes for a Happier Computer and User:
<a href='http://www.blackviper.com/WinXP/servicecfg.htm' target='_blank'>http://www.blackviper.com/WinXP/servicecfg.htm</a>
<a href='http://www.blackviper.com/WinXP/supertweaks.htm' target='_blank'>http://www.blackviper.com/WinXP/supertweaks.htm</a>
[/left:963151adb4]

bot-shekastan.gif

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ای بابا این xp هم خيلی بيخودها.
آقا منم کلی مشکل دارم باش. هر روز يه مشکله عجيب غريب پيدا ميکنه مثلا الا ن
يه چند وقتيه وقتی start>search>folder and files ro ميخوام باز کنم ميزنه:
a file is required to run search companion cannot be found. you may need to run setup
خوب اگه شما جايه من باشيد چی کار ميکنيد؟
تنها نقطه مثبتش اینه که به ندرت هنگ ميکن.
بچها همگی پايه اید بريم لينوکس نصب کنيم. من فقط ميترسم لينوکس سخت افزاريه منو نشناسه!
مخصوصا شنيدم که هر مدمی رو نميشناسه! کسی ميتونه تو ضح بده اخه من خسته شدم بسکی windows عوض کردم.

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من باكمپيوتري كه 128مگ رم داشته و ويندوز xp روش بوده كار كردم سعي كن نرم افزاراي تو تسك بار رو كمتر كني آنتي ويروسي چيزي هم داري برش دار را ه حل خوب اينه كه ويندوز رو از نو نصب كني راه حل ايده آل هم ايني يه رم 256 مگ بخري ببندي رو كامپيوترت

daydad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب من ميدونم مشكلش چيه كه شما ها نمدونين و فقط دارين مسخره اش ميكنين مشكل شما يه ويروسه يه ويروس كوچولو كه روي فولدر دات اچ تي تي ميشينه و كار اين ويروس همينه كه سرعت سيستم رو پايين مياره شما اول بايد آنتي ويروسه مكافي 7 قخ نصب كني بعد يه اسكن مشتي از سيستمت بكني به طور قطع بهت بگم حدود 3 /4 هزار تا ويروس ئاست ميگيره حالا ميگين چرا من اينقدر با يقين حرف ميزنم ؟ خب تنها موردي كه واقعا من رفتم دنبالش همين بود كه حتي استاد ام سي اس اي هم تعجب كرده بود بنازم به اين هوش شما يه كار ديگه هم ميتونيد بكنيد توي سرچ فولدر دات اچ تي تي رو پيدا كنين از هر راهي كه شد و بعد همه رو ديلت ميكنين دليله من از اين جريان اينه كه فايل اچ تي تي از جمله فايلهايي هستند كه به هيچ عنوان نبايد ديده شوند چه در حالت هيدن و چه در هر حالتي و پس از ويروسي شدن اين فايل شما با تيك زدن شو آل فايل ميتونين اينارو ببينين البته توي هر فولدر
خب بسه ديگه چقدر حرف زدم دهنم كف كرد اميدوارم مشكلتون حل بشه هيچوقت سيستمتونو ارتقا ندين
چون من الان دارم با يه سلرون 2 دارم كار ميكنم البته قرضيه
تازه باهاش رندر هم ميكنم
قابل توجه اونايي كه................................
سلام ... دستت درد نكنه ... واقعا عالى بود ... كامپيوترش غير از يك Red_Lov اسکریپت چیزی بیش نداره :shock: دستت طلا :mrgreen:

بالا